Založ si blog

Pápež mlčí a miluje moslimov, hoci prenasl. milióny kresť. a vyvraždili státisícky

Kresťania sú najprenasledovanejšou relígiou na svete, a to už dlhodobo, pričom počet prenasledovaných kresťanov každým rokom narastá.

V minulom roku to bolo už viac ako 250 milónov, ktorí žijú v krajinách, kde sú za svoju kresťanskú relígiu vystavení ohrozeniu života. Kresťanská organizácia Open Doors uvádza poradie 50 krajín, kde sú kresťania kvôli svojmu náboženstvu najviac vystavení prenasledovaniu. V uplynulých rokoch sa situácia okolo 700 miliónov kresťanov, ktorí žijú v 50. štátoch ako religiózna minorita, veľmi dramaticky zhoršila.

Ohrozuje ich netolerantný islam, islamizmus, salafizmus a islamský terorizmus. Kresťania sú najviac prenasledovaní v Ázii a Afrike. Stovky ich kostolov boli zničné a mnoho ďalších bolo prebudovaných na mešity! Mainstream-média a ani politikov to nezaujíma, hoci o tom dávno veľmi dobre vedia. V podstate im to ani nemožno veľmi vyčítať, keď sám pápež je voči tomu úplne ľahostajný a už viackrát pripomenul kresťanom, aby sa viac snažili viesť dialóg s moslimami, ako to urobil aj pred dvoma dňami, keď o to žiadal kresťanov v Maroku.

Pápež a Vatikán sa prioritne starajú o moslimov a riešia ich problémy! Kardinál Pietro Parolin a pápež sa v priebehu konferencie o migračnom pakte OSN v decembri v Maroku  dôrazne zasadili za práva moslimských migrantov a takpovediac „nariadili“, aby všetky kresťanské štáty praktizovali voči nim neohraničenú Willkommenskultur. To znamená, že všetko len moslimom a nič kresťanom.

Neprichádza žiadne dôrazne vyzvanie moslimských štátov zo strany najvyšších kresťanských predstaviteľov z Vatikánu, aby praktizovali voči kresťanom, ktorí s nimi žijú ako ich občania, keď už nič iné, tak aspoň „Tolleranzkultur“.

A obrovskou hanbou Vatikánu je, že odmietol azyl prenasledovanej a na smrť odsúdenej pakistanskej katolíčke Asia Bibi.

Povedal to kardinál Pietro Parolin, štátny tajomník Vatikánu počas jednej konferencie v Ríme na tému migrácia. Oznámila to talianska katolícka spravodajská agentúra SIR. Paoliniho zdôvodnenie odmietnutia azylu bolo viac ako cynické, nekresťanské a antihumánne:

„Vatikán sa do veci nechce miešať, lebo ide o vyslovene vnútroštátnu záležitosť Pakistanu.“

Prečo sa ale Vatikán potom mieša do vnútroštátnych záležitostí napr. Maďarska, keď mu prikazuje, aby praktizovalo voči moslimom neohraničenú Willkommenskultur?

Na to Vatikán nedáva žiadnu odpoveď!

O prípade hrdinskej katolíčky z Pakistanu písali viackrát početné svetové médiá.

V hercovi sa ukrýval diktátor! Stal sa väčší nepriateľ Ruska ako Porošenko

07.03.2021

Západné média to nevedia a či len mlčia? V týchto dňoch sa v Ukrajine etabluje diktatúra. Ukrajinský prezident dal protizákonne a protiústavne odstaviť kritické televízne vysielače, šéfa opozície tiež a Ústavnému súdu odobral dôležité právomoci. Všetko to urobil v štýle diktátorov. Vo februári bol odstavený posledný kritický televízny vysielač. Vodca opozície [...]

Gates pracuje na tom, aby sa stal „majiteľom“ DI každého človeka na Zemi

05.03.2021

(Dole:Smutná správa o smrti p.Petra Šveca, veľkého roduverného Slováka, ktorú mi poslal p.Jozef Šedovič)…Keď sa B. Gates stane pánom digitálnej identity (DI) každého, tak bude mať absolútnu moc nad všetkými a zároveň mu to prinesie nepredstaviteľné bohatstvo, a to podstatne väčšie ako ho už má. Kľúč k tomu je digitálny očkovací pas (DOP). Médiá [...]

Protón: Záhadná asymetria v jeho vnútri je pre vedcov obrovské prekvapenie

03.03.2021

Vedci žasli, keď objavili, že v zdanlivo jednoduchom protóne sa odohrávajú milióny doslova kozmických procesov. Protón, ako je známe, je jednou z troch základných častíc, z ktorých pozostáva hmota, a to kdekoľvek v kozme, kde v nejakej forme existuje. Spolu s neutrónom vytvára jadro každého atómu – s výnimkou vodíka, v ktorého atómovom jadre je len jeden protón. V [...]

vakcína koronavírus očkovanie

Koniec hororu s prihlásením na očkovanie? Chystajú sa zmeny

09.03.2021 06:44

Po víkendovom nočnom striehnutí na voľné termíny očkovania by mala vzniknúť "čakáreň". Vraj do týždňa.

Venezuela

Spojené štáty ponúknu dočasný ochranný štatút tisíckam Venezuelčanov

09.03.2021 06:37

Americká vláda ho poskytnúť Venezuelčanom, ktorí zo svojej vlasti utiekli pred politickými represiami a ekonomickým chaosom.

Izrael, koronavírus, letisko

ONLINE: Rakúsko zatvára Wiener Neustadt, na cestu len s testom

09.03.2021 06:00, aktualizované: 06:45

Prvé väčšie rakúske mesto, odkiaľ budú môcť ľudia vycestovať len s čerstvým testom na koronavírus, je Wiener Neustadt.

György Gyimesi

Poslanec OĽaNO tají, o čom hovoril s maďarským ministrom

09.03.2021 05:50

"O tomto stretnutí som informoval premiéra Matoviča. Nevidím dôvod, prečo by som to mal hovoriť ministrovi Korčokovi," tvrdí György Gyimesi.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,204
Celková čítanosť: 7579282x
Priemerná čítanosť článkov: 6295x

Autor blogu

Kategórie