Založ si blog

Čo SR čaká, to príde? Islamiz. EÚ dramaticky postupuje! Flámovia minoritou Flámska!

Volím politikov, ktorí sú proruskí a proslovanskí, ale aj pro „Kurzovskí“ a pro „Salviniovskí“. A vy?

Západ nemá najmenší záujem na prokresťanskej Európe a jej islamizácia postupuje čoraz rýchlejšie a politici a ich médiá to čoraz viac zahmlievajú.

V belgickom Flámsku (6, 5 milión obyv.) budú Flámi už čoskoro v menšine!

V najväčšom meste Flámska, v Antverpách (500 000 obyv.) sú Belgičania po prvý raz v menšine. Viac ako polovica sú migranti alebo ich potomkovia. Keď som bol pred 25. rokmi v tomto meste, tak v ňom žilo takmer 90 percent Belgičanov. Keď som tam zavítal na dva dni teraz v januári, tak mi spriatelený flámsky žurnalista prezradil novú realitu, o ktorej napr. nemecké či francúzske média mlčia.

Flámsko patrilo v stredoveku i začiatkom modernej doby k významnému svetovému obchodnému centru a bolo jednou z najbohatších oblastí Európy. Poznám dobre najväčšie flámske mestá Gent, Brügge, Antverpy, ktoré boli už v stredoveku dôležité prístavy, kde prichádzali obchodné lode s tovarmi z celého sveta. Flámsko bolo priam rozprávkovo bohaté o čom svedčí aj dokonalá a impozantná stredoveká architektúra jeho miest i mestečiek. To všetko bude už čoskoro len nostalgickou minulosťou.

Poriadok, organizácia, bezpečnosť, spoľahlivosť a pracovitosť, tak veľmi typické pre Flámov sa rýchlo vytrácajú a nastupuje rastúci chaos, neistota, ohrozenie, násilie a kriminalita.

V Antverpách sa udialo to, čo sa napríklad stalo už dávnejšie v Marseille:

Pôvodné obyvateľstvo sa vytráca a nastupuje na jeho miesto moslimská väčšina migrantov – a to čaká skôr či neskôr aj Slovensko, ak nevymyslí nič proti tomuto neúprosnému trendu.

Tieto zmeny vo flámskej populácii sa udial takrečeno bleskove. A keď prevažná časť dnešných flámskych občanov, ktorí majú 60 a viac rokov nebude za takých 20 rokov už na tomto svete, tak bude obyvateľstvo vo Flámsku už na  70 až 80 percent neflámske!

To o.i. možno dedukovať aj z toho, že súčasné pôvodne obyvateľstvo Flámska je v priemere oveľa staršie ako migranti Flámska.

Je preto viac ako pravdepodobné, že za 60 až 70 rokov, keď prídu do Antverp turisti z USA alebo Číny, tak im na úvod historickej prednášky o meste domáci belgický turistický sprievodca tureckej národnosti, povie:

„Starobylé slávne Antverpy sú hlavným mestom Flámska, kde voľakedy žili Flámovia.“

A čo naše Slovensko? U nás tak bude možno o niečo neskôr – povedzme o 80 až 90 rokov. Ak proti tomu už dnes nič neurobíme!

Už Ľudovít Štúr to dobre vedel:

„Len mohutný ruský dub môže zachrániť nás Slovákov“

Prečo dnes zrádzame jeho posvätný odkaz a tým aj sami seba?

 

„Zaujímavým spôsobom“ moje posledne dva blogy – s vyznamnymi zahranicnymi polit. temami, o ktorych media nepisali,  nasli tu len slabu odozvu………Hm,…. a vsade inde kde som o nich pisal, bol zaujem extremny………….

A zaujimavym sposobom stale ma tu prenasleduju svojimi stereotypnymi urazkami a klamstvami ti istí tzv. diskuteri…… ubohost ich vyjadreni tu prekvita………tesi ma, ze tu dostavaju priucku od mojich priaznivcov.

 

Prekvapenie: Krvná plazma Bude Zachraňovať korona-pacientov

06.04.2020

Objav – Ukazuje sa Absolútna Senzácia: Skupina odborníkov pod vedením Prof. Dr. Holgera Hacksteina z Universitätsklinikum Erlangen vypracovala metódu, o ktorej je presvedčená, že úspešne pomôže v boji proti šíreniu korona vírusu. V sobotu profesor Hackstein – šéf oddelenia pre transfúznu medicínu – dostal od úradov oficiálne povolenie na zhotovenie [...]

Experti sú zarazení: Talianska dedina v epicentre korony je bez nakazených

03.04.2020

Dole nižšie: Keď Korona je Silnejšia ako Vzťah a Láska(((…Ferrera Erbognone je neďaleko Milána, ktoré, ako aj celý jeho región, je koronou najpostihnutejšia časť Talianska. Ale v tejto obci, ktorá má o niečo viac ako tisíc obyvateľov, nie je nikto infikovaný. Je to veľká záhada, na ktorú vedci hľadajú vysvetlenie. Úplne neznáma Ferrera sa tak odrazu stala stredobodom [...]

Renomovaný Profesor mikrobiológie argumentami zničil korona-politiku Merkel

02.04.2020

Otvorený list kancelárke ohľadne masívneho obmedzenia občianskych práv. Tak ju ešte nikto nepritlačil múru a ani tak nepoučil: Odborný nemecký lekár pre mikrobiológiu a infekčnú epidemiológiu profesor Bhakdi v liste žiada Merkel, aby mu odpovedala na 5 otázok, aby potom mohol zistiť, či sú oprávnené súčasné obmedzenia práv nemeckých občanov. Profesor bol viac ako 20 [...]

Štokholm, Švédsko

Nad Švédskom sa zmráka. Pritvrdia tri korunky proti korone?

07.04.2020 06:48

Mnohí vedci už skôr varovali švédsku vládu, aby nehrala ruskú ruletu so zdravím a životmi občanov, lebo situácia sa jej môže vymknúť z rúk.

Kardinál George Pell

Austrálsky súd zbavil kardinála Pella obvinení zo zneužívania detí

07.04.2020 06:37

George Pell bol svojho času jedným z najvplyvnejších spolupracovníkov pápeža Františka.

PREZIDENTKA: Prijala najvyšších ústavých èinite¾ov

Prieskum o blackoute? Premiér sa musí rozhodnúť a nie hľadať alibi, odkazuje Baránek

07.04.2020 06:26

Premiér Igor Matovič sa podľa analytika Jána Baránka zastavil na hranici šírenia nervozity, ale oceňuje návrat exministerky Andrei Kalavskej.

Vincent Bujňák

Právnik o zákaze vychádzania: Výnimky musia byť precízne stanovené

07.04.2020 06:00

Ak má niekto napríklad vlastnú záhradku v inom okrese a s nikým tam neprichádza do styku, tak zákaz by riadne vybočoval z rámca ústavného zákona.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,018
Celková čítanosť: 5460004x
Priemerná čítanosť článkov: 5363x

Autor blogu

Kategórie