Založ si blog

Z EÚ a Nemecka: 4 informácie, ktoré sú otriasajúce naozaj

1,Wullf: Migranti nám priniesli šťastie – 2, EÚ podporuje Erdoganov múr – 3, Šéfka CDU klame, lebo CDU už je s AfD – 4, Azylant z Nemecka znásilnil v Česku   –  všetko informácie, o ktorých v SR sa nepíše vôbec nič – s vynimkou mňa, ale len tam, kde sa necenzúruje, ako takmer vo vsetkych slovenských médiách…mam s tým osobne skusenosti!

Exprezident Christian Wulff: „Príchod migrantov je šťastným momentom nemeckých dejín“

Podľa Wulffa je príchod veľkého  množstva migrantov do Nemecka pre národ podobným šťastným momentom  nemeckých dejín, ako je ním aj zjednotenie Nemecka po páde berlínskeho múru. Wulff to povedal v utorok v Hannoveri.

Zároveň vyzval Nemcov, aby sa jasne dištancovali od pravicových konzervatívcov a od AfD. Žiadal demokratické strany (ku ktorým podľa neho nepatrí AfD), aby vystupovali sebavedomejšie a aby rozhodnejšie bojovali proti producentom fake-news.

Zdôraznil, že situácia v Nemecku je oveľa lepšia, ako ju označujú tí, čo proti migrantom šíria nenávisť.

Počas podujatia, ktoré v stredu usporiadalo Konrad-Adenauer-Stiftung z príležitosti 60. narodenín  nemeckého exprezidenta, varoval Wulff svojich krajanov, aby nepripustili splynutie pojmov patritizmus a nacionalizmus, lebo to už raz prinieslo Nemecku katastrofu nacizmu.

Už v roku 2016 žiadal Wulff Nemcov, aby prejavili viac súcitu s migrantami a viac porozumenia pre nich. K tomu pripojil, že je dôležité, aby ich nikto nezraňoval slovami a aby Nemci v žiadnom prípade nevnímali moslimov ako teroristov.

V tom istom roku vyhlásil:

„Pre 500 miliónov Európanov nemôže byť žiadnym problémom, aby prijali 3 milióny utečencov.“

 

EÚ podporuje a financuje Erdoganov hraničný múr – múr jeho a našej hanby

Koľko slov chvály, sebachvály a slávnostných rečí nemeckých a európskych politikov len odznelo, keď pred tridsiatimi rokmi padol nenávidený berlínsky múr.  Koľko sľubov a uistení vyšlo z úst politikov, že v Európe už za žiadnych okolností nikdy viac nebudú budované také ohyzdne výtvory, ktoré ľudí rozdelujú a na ktorých sú ľudia vraždení a mučení, keď ich v zúfalstve chcú nejakým spôsobom preliezť a či dokonca sa pod nimi prekopať na druhú stranu.

Berlínsky múr mal dĺžku „len“ 160 kilometrov. Teraz je Európa konfrontovaná s iným číslom, oveľa vyšším – 899. Len málokto ale v EÚ vie, s čím toto číslo súvisí. Toto číslo súvisi so smrťou veľmi mnohých ľudí, s nespočetnými brutálnymi krvavými drámami a so strachom.

899 kilometorov je dlhý múr hanby, ktorý oddeľuje Turecko od Sýrie. Je to múr neporovnateľne väčšej perverzie ako bol Berlínsky múr.

Situácia v severnej Sýrii je oveľa explozívnejšia ako bola v časoch horúcej fázy sýrskej vojny. Pokojné kurdské veľkomesto Afrin bolo už dávnejšie brutálne obsadené tureckými dobyvateľmi, ktorých podporovali zločinecké bandy IS bojovníkov.

Kurdi, boli z mesta vyhnaní a tí, ktorí nechceli opustiť svoje domovy, boli vyvraždení. Na ich miesto boli systematicky umiestnené turecké a islamistické arabské a turkménske rodiny. O všetkom Berlín i Brusel vedeli, a to i podporovali. A vedeli aj o tom, že z Afrina vyhostili okupanti viac ako 150 000 Kurdov, ktorí tým stratili všetko.

Pred niekoľkými dňami uviedol magazín Foreign Affairs, že Erdogan chce bezpodmienečn posunúť hranice Turecka na územia severnej Sýrie a severného Iraku – až po Aleppo a Mossul. To odpovedá územiu, ktoré spolu s Tureckom tvorilo jadro Osmanskej ríše.

Erdogan presadzuje svoje neo-osmanské ambície s úplnou samozrejmosťou veľkého diktátora a despotu, pre ktorého demokrcia a medzinárodné právo nič neznamenajú  a OSN a ani EÚ vôbec nič nerobia proti jeho zločineckým revizionistickým politický plánom. Naopak, nepriamo i priamo ich podporujú.

Hrdý nositeľ Nobelovej ceny mieru – EÚ,  kryje chrbát – vojnovému zločincovi Erdoganovi. Na druhej strane tento nositeľ vynakladal veľké úsilie na to, aby vo Venezuele bol odstránený právoplatný prezident Maduro.

Od marca 2016 poslala EÚ až dosiaľ 3 miliardy eur na kontá Erdogana. Pre hraničné opevnenia, včítane múru a k nemu patriacich elektronických prístrojov mu Brusel preukázal 80 miliónov eur. 36 miliónov dostal na pancierové vozidlá , typu Cobra II, nasadených na stráženie múru. Ďalších 30 miliónov eur dostala Ankara na zakúpenie iných pancierových vozidiel od firmy Aselsan.

Je výsmechom a nehanebnosťou od EÚ moralisticky a drastickými výrazmi odsudzovať Trumpa za to, že chce postaviť múr na hranici s Mexikom a súčasne nepozorovane európskou verejnosťou podporovať podobný projekt Erdogana, ktorý je už zrealizovaný.

 

Šéfka CDU i generálny tajomník CDU klamali: CDU nebude s AfD nikdy spolupracovať

CDU nechce žiadnu koalíciu a ani žiadnu spoluprácu s AfD. Teraz nie a v budúcnosti tiež nie. Včera to opäť prízvukoval generálny tajomník CDU Paul Ziemiak: „Pre všetkých ešte raz a zapíšte si to dobre. CDU odmieta každú koalíciu a každú spoluprácu s AfD, a to veľmi striktne.“

V obci Penzlin v Meklenbursku-Predpomoransku to neplatí, a tak boli dvaja najvyšší predstavitelia CDU usvedčení z klamstva. V Penzline v komunálnych voľbách CDU stratila hlasy a tak aby mohla vládnuť, musela si získať podporu  hlasmi AfD. To sa aj stalo.

Na dotaz médií, prečo nebol dodržaný prísľub vedenia strany – žiadna spolupráca s AfD, povedal okresný predseda CDU Marc Reinhardt, že o tom nevedel a ak by sa ho boli kolegovia na to opýtali, bol by sa ich pokúsil odradiť od toho kroku, ale že ich rozhodnutie rešpektuje.

Pred niekoľkými desaťročiami sa CDU takto vyjadrovala k spolupráci so Zelenými:  „S tými nikdy.“ Dnes ale je CDU so Zelenými v mnohom „ jedno srdce, jedna duša“.

 

V Nemecku odmietnutý azylant znásilnil 16 ročné dievča v Česku

Nemecká azylová politika znamená konkrétne nebezpečie aj pre obyvateľov iných EÚ štátov, ako to ukazuje tragický prípad z Česka. 29 ročný Abdallah D. požiadal v Nemecku o azyl. Jeho žiadosť však bola zamietnutá a mal byť z Nemecka vyhostený.

Nemecké úrady nedokázali zistiť jeho identitu a on ju nechcel prezradiť. Benevolentné úrady ale namiesto toho, aby ho vzali do vynucovacej väzby, tak ho nechali na slobode.

Krátko po tom, ako ho prepustili z väznice JVA Dresden, kde strávil niekoľko dní za trestný čin viacnásobného cestovania na čierno, tak prekročil bez dokumentov neoprávnene české hranice. V Česku znásilnil mladé, šestnásťročné dievča.

Keď ho polícia zatkla, našla u neho mobilý telefón znásilnenej, čo ho jednoznačne usvedčilo ako pachateľa. Je vo vyšetrovacej väzbe a hrozí mu podľa českého trestného práva desaťročné väzenie.

 

Z mojich aforizmov:

Slabych mozno lahko znicit jednym slovom. Mocnych vsak ani celym ich privalom

 

O niečom svedčí citanost mojho posledneho blogu na Pravde! Sotva 900……  Na mojich inych portaloch totiz tato tema dosiahla rekord tohto roku –  viac ako 115 000. Dostali sme na ňu niekolko sto reakcii

Hm,….Niekde ale veci riadi „vyššia moc“ ………niektore moje temy sú niekde pre niekoho „nebezpecne“…… a cim sú take „nebezpecne“ temy na mojich vlastnych portaloch masovejsie citane, tym „menej“ su citane tu.

Aber eben diese Tatsache freut mich ausserordentlich….. a rozosmialo ma aj to, ze niekto mi štrkotavym jazykom zlomyselne radil, aby som dodrziaval pitny rezim…….. ja ale toho dodrziavam velmi vela, ale len podla vlastnej filozofie zivota a za to mi bohovia dopriali velmi dlhy zivot, a to este aj v dlhej mladosti a s dokonale fungujucim rozumom. A to je absolutne privilegium………..nur wenige duerfen es geniessen!

Aproopos je to zvlastne, ale pochopitelne, ze prave taky clanok sa nedostava do poradia citanych najviac —— schlau? und rafiniert? Wer weiss………

 

Mala Zem len jeden Mesiac? Za 15 rokov budeme na mesiaci Titan!

19.07.2019

Skupina izraelských astrofyzikov je presvedčená, že pred niekoľkými miliardami rokov obiehalo Zem niekoľko mesiacov. Dosiaľ platila teória, že naša Zem mala vždy len jeden Mesiac. Podľa nej viac »

Azylant z Nigérie obohatil ľudí z Donauwörth. Obete migrantov, zákaz si ich pripomínať

18.07.2019

Občania sa ale obávali odmietnuť jeho dary, aby neboli obvinení z rasizmu! V septembri 2018 bol v Telepolis uvedený jeden prieskum verejnej mienky, podľa ktorého viac ako polovica Nemcov pokladá viac »

Rusko ovládlo OPEC! SPD musí vyhodiť exkancelára Schmidta! Rasista bol! Bol?

16.07.2019

Ovládlo ho a dalo mu nový lesk. Ropnému kartelu OPEC sa pred viac ako dvoma rokmi podaril zdanlivo skvelý manéver. V rámci OPEC+ naviazal k sebe Rusko. OPEC možno označiť za hlavného kontrolóra viac »

stíhačka, F-16

Bulharský parlament schválil kúpu amerických stíhačiek F-16

19.07.2019 21:25

Nahradia tak zastarané sovietske stroje MiG-29.

tanker, ropa, Hormuzský prieliv, irán, británia, stena impero, Bulk

Irán zadržal v Hormuzskom prielive dva ropné tankery

19.07.2019 20:51, aktualizované: 23:09

Jeden z tankerov plával pod britskou vlajkou a druhý pod vlajkou Libérie.

internet, diskusie, bloger, komentátor, špión, agent, podvod, bezpečnosť

Zatkli mladíka, ktorý hrozil streľbou na pražskej škole

19.07.2019 20:21

Poplašnú správu šíril mladík z Veľkej Británie, ktorý tým chcel získať pozornosť.

čína, výbuch, továreň, tchien-ťin

Po výbuchu v plynárenskom závode v Číne najmenej dve obete a 18 zranených

19.07.2019 19:18

V dôsledku explózie sa rozbili okná a vyvrátili dvere budov v okolí troch kilometrov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 857
Celková čítanosť: 3964174x
Priemerná čítanosť článkov: 4626x

Autor blogu

Kategórie