Založ si blog

Prekvapujúce: Až Explodujúce Hviezdy urobili z opice človeka

Tento naozaj nečakaný objav urobili spoločne renomovaní kozmológovia a biológovia. To, čo postulovali po dlhdobých výskumoch, je revolučná a prevratná udalosť v rámci modernej evolučnej biológie. Je to doslova neuveriteľné, ale celá kozmická príprava na „výrobu“ človeka z opice sa začala ďaleko od Zeme.

Podľa vedcov pred 8 miliónmi rokov prišlo k intenzívnemu bombardovaniu Zeme kozmickým žiarením, ktoré vzniklo pri umieraniu hviezd vo forme supernov. Svoje maximum dosiahlo kozmické žiarenie pred 2,6 miliónmi rokov.

Toto extrémne kozmické žiarenie spôsobilo prostredníctvom záplavy elektrónov a iónov mimoriadne silný elektrický náboj v spodných vrstvách pozemskej atmosféry. To vyvolalo veľký počet bleskov smerujúcich z hustých mrakov k zemi a tie zapríčinili nespočetné lesné požiare okolo celej našej planéty.

Obrovské zničenie lesov tak prinútilo našich opičích predkov, ktorí žili na stromoch, aby si hľadali  nové životné priestory v savane. Tam bolo ale veľkou prednosťou zväčšiť svoju telesnú výšku, čo bolo možné pri vzpriamenej chôdzi. Vo vysokej tráve v savanách sa mohli pri vzpriamenej chôdzi ľahšie orientovať a rýchlejšie zbadať potenciálnych útočníkov.

Vedci zistili aj to, že supernova-explózie, ktoré viedli k premene našich štvornohých predkov na dvojnohé bytosti, sa vo veľkom počte odohrávali vo vzdialenosti 160 až 320 svetelných rokov, čo je v rámci kozmických vzdialeností takpovediac hneď za rohom a preto bola zaručená aj vysoká intenzita kozmického žiarenia, ktorá spôsobila obrovskú záplavu bleskov.

A tak supernova je fenomén, ktorý nám nielen daroval mnoho dôležitých chemických elementov, ktoré by nikde inde nemohli vzniknúť, ale daroval nám aj nás samých.

O tom sú skalopevne presvedčení vedci University of Kansas, ktorí toto všetko vypracovali vo svojej teórii.

————————————————————————–

 

So, so…hm, hm,…Podobne, tak ako ked som pisal v predposlednom blogu o skodlivosti liekov, tak aj v poslednom blogu o biogerontológii zrejme museli zakrocit utajeni zastupcovia farmakoncernov a “zariadili” svojskym sposobom (mozno carovali…..) znizeny zaujem o neho.

Pisal som na temu biogerontológia minuly tyzden na tri webove platformy a tam dosiahla citanost tejto neobycajne zaujimavej temy viac ako 80 000 klikov. Tu sotva 900.

Alebo je to tak, ze na Pravde  velku cast navstevnikov zaujimaju ovela viac temy,  ako napr. co mala Caputova za saty, ake captave topanky nosi Kiska, pripadne aky velky vystrih mala Merkel, ked bola v Bambergu na Wagnerovi a co tam potom po akejsi, podla nich len hlupej biogerontologii – Zial pre nich, lebo mudrost rastie z mudrych informácii a nie zo siat Caputovej. Ja uz ako desatrocny som citaval len inteligentne informacie – preto sa poznanie v mojom mozgu extremne zhromazdovalo.

Mala Zem len jeden Mesiac? Za 15 rokov budeme na mesiaci Titan!

19.07.2019

Skupina izraelských astrofyzikov je presvedčená, že pred niekoľkými miliardami rokov obiehalo Zem niekoľko mesiacov. Dosiaľ platila teória, že naša Zem mala vždy len jeden Mesiac. Podľa nej viac »

Azylant z Nigérie obohatil ľudí z Donauwörth. Obete migrantov, zákaz si ich pripomínať

18.07.2019

Občania sa ale obávali odmietnuť jeho dary, aby neboli obvinení z rasizmu! V septembri 2018 bol v Telepolis uvedený jeden prieskum verejnej mienky, podľa ktorého viac ako polovica Nemcov pokladá viac »

Rusko ovládlo OPEC! SPD musí vyhodiť exkancelára Schmidta! Rasista bol! Bol?

16.07.2019

Ovládlo ho a dalo mu nový lesk. Ropnému kartelu OPEC sa pred viac ako dvoma rokmi podaril zdanlivo skvelý manéver. V rámci OPEC+ naviazal k sebe Rusko. OPEC možno označiť za hlavného kontrolóra viac »

stíhačka, F-16

Bulharský parlament schválil kúpu amerických stíhačiek F-16

19.07.2019 21:25

Nahradia tak zastarané sovietske stroje MiG-29.

tanker, ropa, Hormuzský prieliv, irán, británia, stena impero, Bulk

Irán zadržal v Hormuzskom prielive dva ropné tankery

19.07.2019 20:51, aktualizované: 23:09

Jeden z tankerov plával pod britskou vlajkou a druhý pod vlajkou Libérie.

internet, diskusie, bloger, komentátor, špión, agent, podvod, bezpečnosť

Zatkli mladíka, ktorý hrozil streľbou na pražskej škole

19.07.2019 20:21

Poplašnú správu šíril mladík z Veľkej Británie, ktorý tým chcel získať pozornosť.

čína, výbuch, továreň, tchien-ťin

Po výbuchu v plynárenskom závode v Číne najmenej dve obete a 18 zranených

19.07.2019 19:18

V dôsledku explózie sa rozbili okná a vyvrátili dvere budov v okolí troch kilometrov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 857
Celková čítanosť: 3964176x
Priemerná čítanosť článkov: 4626x

Autor blogu

Kategórie