Založ si blog

Greta len figurka? Cieľ: Invázia klíma-utečencov. Oppermann zrádza Merkel

SPD sa približuje k AfD! SPD „tečie do topánok“ tak veľmi, ako nikdy dosiaľ. Renomovaný SPD politik, ktorý je viceprezidentom Bundestagu, Thomas Oppermann, v čase keď sa jeho SPD prepadá a sa prepadla tak hlboko ako nikdy vo svojej doterajšej histórii, teraz vyslovil niečo, čo ho posúva do blízkosti AfD.

Chce novú migračnú politiku s extrémne tvrdými pravidlami, ktoré treba bezpodmienečne aj presadzovať.

Tým ale len priznal, že migračná politika kancelárky, ktorú podporovalo aj SPD, aj spolu s ním, bola katastrofou pre Nemecko a EÚ.

Odrazu, keď hrozí, že SPD sa stane bezvýznamnou stranou, hlása to, čo len donedávna on sám i celá vláda označovali za rasizmus a za blízkosť k neonacistom.

Hanba takýmto politikom, ktorí najprv zradili vlastné zákony a otvorili hranice pre kohokoľvek, kto tvrdil, že je politický utečenec a teraz hovoria v podstate to isté, za čo bojuje od začiatku Gauland i ďalší politici z AfD.

Oppermann povedal:

„Žiadam SPD, aby sa postavila za migračnú politiku, založenú na mimoriadne tvrdých  princípoch, ktoré budú nekompromisne  dodržiavané, a to tak, aby to ľudia aj vnímali, inakšie, nás AfD i Zelení úplne zničia.“

Keď podobným spôsobom kritizoval politiku Merkel i SPD už v roku 2015, krátko po otvorení hraníc, Thilo Sarrazin SPD a priam vizionársky predpovedal, čo sa stane s jeho stranou, ak nezmení politiku, tak bol prenasledovaný, ponižovaný a šikanovaný nielen svojimi straníckymi kolegami, ale takmer všetkými politikmi okrem AfD a doslova ničený médiami ako rasista a nepriateľ utečencov a viackrát mu hrozilo preto vylúčenie z SPD.

 

Očakávam, že  Oppermann, ktorý  zrazu „mení kabát“ sa vyjadrí aj ku  „fenomenálnej“ Grete

Je mladučká, sympaticky a až podozrivo „znalecky“ pôsobiaca Greta Thunberg len zmanipulovnou a preparovanou figurkou? V prípade, že sa na obrovskú propagandu vo veci údajne „dramatickej“ zmeny podnebia pozrieme očami politických opatrení migrantského paktu OSN, tak to je veľmi pravdepodobné.

Ak je to tak, potom je to veľmi nebezpečná hra s ohňom. V jej rámci by potom Greta a celá „banda organizátorov“, ktorí za ňou stoja, rafinovaným spôsobom len pripravovali dobre „zinscenované javisko pozitívnej nálady“. Na ňom by zmanipulované obyvateľstvo EÚ s radosťou vítalo vo svojich krajinách milióny „klíma utečencov“.

Tzv. politický program Grety je plný paradoxov a logicky racionálne nezdôvodnený.

Prezrel som si mnohé jej texty a nikde som nenašiel obsiahle vysvetlenie toho, ako to má fungovať v praxi. Takmer všetko, čo píše sú len pekné frázy, pôsobiace emocionálne na časť populácie. Všetko je stručné a krátke – predovšetkým je to ale hra na city.

Nereálna a absurdná je napríklad jej požiadavka po okamžitom odstavení všetkých CO2 emisií.

Ak by sa tak stalo, tak by fakticky celé ľudstvo bolo odrazu v stredoveku. Nastal by kolektívny hlad, takmer kolektívna nezamestnanosť, mnohé dôležité systémy a produkcie by kolabovali a prišlo by k obrovským migračným prúdom nebývalého rázu, a tým  aj k celosvetovému chaosu.

Ešte uvediem jednu z početných absurdít, ktoré vyslovila: „Politici by sa mali koncentrovať len na to, čo je dôležité a nie na to, čo je politicky možné.“

Už toto je púhy nezmysel, lebo politika je založená práve na tom druhom – a preto je jej výpoveď len dôkazom jej naivity. Lebo politika sa nanajvýš môže snažiť v dnešnom nesmierne komplexnom svete o to (vedel to už idealista Platón i pragmatik Solón vo vtedajšom relatívne jednoduchom svete), aby to, čo je potrebné, dokázala urobiť aj politicky možným. Je však neraz veľmi problemtické  jednoznačne zistiť a či stanoviť to, čo je naozaj prioritne potrebné.  Práve tento fakt naša „zlatá“ a mnohými tak obdivovaná Grétka nerozumie.

Jedno je ale v prípade novodobej Johanky z Arku, alias  Grety, jasné. 

V atmosfére, ktorú pripravuje so svojimi „podporovateľmi“ bude európske obyvateľstvo „klíma-utečencov“ prijímať oeľa ochotnejšie ako migrantov, najmä po tom,  keď s veľkou časťou z nich už má zlé skúsenosti a počiatočné nadšenie más z merkelovskej Willkommenskultur sa už dávno vytratilo.

Cesta, k ochrane podnebia tak, ako nám ju ukazuje táto „Johanka z Arku“ je cestou do „pekla“.

Existuje iná cesta –  účinnejšia a bez záplavy tzv. klíma-utečencov. Tá však nevyhovuje programu „Johanky z Arku“ a tým, ktorí ju použili pre svoje ciele.

 

—————————————-

Nech sa k Oppermannovi teraz vyjadria moji okydávači, ktorí tu beztrestne dlhodobo kydajú na mňa – okrem ineho ma posuvali aj do blizkosti rasistov a nenavistnikov islamu – lebo som od zaciatku kritizoval utecenecku politiku a prejavil sympatie s AfD v tejto veci a i so Sarrazinom.

Ako vznikajú nové lieky. Treba ich tak veľa? Nie! Farmakonc. ich potrebujú

14.06.2019

Podnet k hľadaniu nového lieku vychádza obvykle z toho, že na trhu neexistuje liek, ktorý by nejakú chorobu spoľahlivo liečil. Taká je aspoň teória, lebo na trhu existuje aj veľké množstvo viac »

Najzáhadnejší zákon fyziky: V Egypte našli objekt z hĺbok kozmu

12.06.2019

Nielen jeho slávny objaviteľ ho nazýval najmystickejším a najzáhadnejším zákonom fyziky. Po ňom to opakovalo veľmi mnoho renomovaných fyzikov. Tento fascinujúci zákon akoby niesol v sebe viac »

Hollywood chce zabrániť zvolenie primátora AfD. Ale Sasko Putina bráni!

09.06.2019

Známi filmoví herci z Hollywoodu, medzi nimi aj nositelia Oscara i filmoví režiséri, sa obrátili otvoreným listom na občanov Görlitzu, aby v blížiacich sa voľbách nezvolili za primátora Sebastiana viac »

Zuzana Čaputová

Prezidentka zložila sľub s meškaním

16.06.2019 19:14

Stovky ľudí prilákala do ulíc hlavného mesta inaugurácia novej prezidentky.

videopredpoveď

Videopredpoveď na celý týždeň: Za silnými búrkami sa tlačí studený vzduch a vietor!

16.06.2019 18:43

Studený vzduch, ktorý sa tlačí na Slovensko, zníži teploty aj o vyše desať stupňov!

elektrina, ceny, energie, elektrický prúd

Argentína a Uruguaj zažívajú masívne výpadky prúdu

16.06.2019 17:11

Dodávky elektrického prúdu postupne obnovujú.

Sulík, Bugár

Bugár hovorí o menšom sociálnom balíku, Sulík o zoštíhľovaní štátu

16.06.2019 16:45

Predseda koaličného Mosta-Híd Béla Bugár odmieta navrhované sociálne opatrenia vo výške 1,2 miliardy eur. Sulík plánuje štíhly štát.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 839
Celková čítanosť: 3833985x
Priemerná čítanosť článkov: 4570x

Autor blogu

Kategórie