Založ si blog

Greta len figurka? Cieľ: Invázia klíma-utečencov. Oppermann zrádza Merkel

SPD sa približuje k AfD! SPD „tečie do topánok“ tak veľmi, ako nikdy dosiaľ. Renomovaný SPD politik, ktorý je viceprezidentom Bundestagu, Thomas Oppermann, v čase keď sa jeho SPD prepadá a sa prepadla tak hlboko ako nikdy vo svojej doterajšej histórii, teraz vyslovil niečo, čo ho posúva do blízkosti AfD.

Chce novú migračnú politiku s extrémne tvrdými pravidlami, ktoré treba bezpodmienečne aj presadzovať.

Tým ale len priznal, že migračná politika kancelárky, ktorú podporovalo aj SPD, aj spolu s ním, bola katastrofou pre Nemecko a EÚ.

Odrazu, keď hrozí, že SPD sa stane bezvýznamnou stranou, hlása to, čo len donedávna on sám i celá vláda označovali za rasizmus a za blízkosť k neonacistom.

Hanba takýmto politikom, ktorí najprv zradili vlastné zákony a otvorili hranice pre kohokoľvek, kto tvrdil, že je politický utečenec a teraz hovoria v podstate to isté, za čo bojuje od začiatku Gauland i ďalší politici z AfD.

Oppermann povedal:

„Žiadam SPD, aby sa postavila za migračnú politiku, založenú na mimoriadne tvrdých  princípoch, ktoré budú nekompromisne  dodržiavané, a to tak, aby to ľudia aj vnímali, inakšie, nás AfD i Zelení úplne zničia.“

Keď podobným spôsobom kritizoval politiku Merkel i SPD už v roku 2015, krátko po otvorení hraníc, Thilo Sarrazin SPD a priam vizionársky predpovedal, čo sa stane s jeho stranou, ak nezmení politiku, tak bol prenasledovaný, ponižovaný a šikanovaný nielen svojimi straníckymi kolegami, ale takmer všetkými politikmi okrem AfD a doslova ničený médiami ako rasista a nepriateľ utečencov a viackrát mu hrozilo preto vylúčenie z SPD.

 

Očakávam, že  Oppermann, ktorý  zrazu „mení kabát“ sa vyjadrí aj ku  „fenomenálnej“ Grete

Je mladučká, sympaticky a až podozrivo „znalecky“ pôsobiaca Greta Thunberg len zmanipulovnou a preparovanou figurkou? V prípade, že sa na obrovskú propagandu vo veci údajne „dramatickej“ zmeny podnebia pozrieme očami politických opatrení migrantského paktu OSN, tak to je veľmi pravdepodobné.

Ak je to tak, potom je to veľmi nebezpečná hra s ohňom. V jej rámci by potom Greta a celá „banda organizátorov“, ktorí za ňou stoja, rafinovaným spôsobom len pripravovali dobre „zinscenované javisko pozitívnej nálady“. Na ňom by zmanipulované obyvateľstvo EÚ s radosťou vítalo vo svojich krajinách milióny „klíma utečencov“.

Tzv. politický program Grety je plný paradoxov a logicky racionálne nezdôvodnený.

Prezrel som si mnohé jej texty a nikde som nenašiel obsiahle vysvetlenie toho, ako to má fungovať v praxi. Takmer všetko, čo píše sú len pekné frázy, pôsobiace emocionálne na časť populácie. Všetko je stručné a krátke – predovšetkým je to ale hra na city.

Nereálna a absurdná je napríklad jej požiadavka po okamžitom odstavení všetkých CO2 emisií.

Ak by sa tak stalo, tak by fakticky celé ľudstvo bolo odrazu v stredoveku. Nastal by kolektívny hlad, takmer kolektívna nezamestnanosť, mnohé dôležité systémy a produkcie by kolabovali a prišlo by k obrovským migračným prúdom nebývalého rázu, a tým  aj k celosvetovému chaosu.

Ešte uvediem jednu z početných absurdít, ktoré vyslovila: „Politici by sa mali koncentrovať len na to, čo je dôležité a nie na to, čo je politicky možné.“

Už toto je púhy nezmysel, lebo politika je založená práve na tom druhom – a preto je jej výpoveď len dôkazom jej naivity. Lebo politika sa nanajvýš môže snažiť v dnešnom nesmierne komplexnom svete o to (vedel to už idealista Platón i pragmatik Solón vo vtedajšom relatívne jednoduchom svete), aby to, čo je potrebné, dokázala urobiť aj politicky možným. Je však neraz veľmi problemtické  jednoznačne zistiť a či stanoviť to, čo je naozaj prioritne potrebné.  Práve tento fakt naša „zlatá“ a mnohými tak obdivovaná Grétka nerozumie.

Jedno je ale v prípade novodobej Johanky z Arku, alias  Grety, jasné. 

V atmosfére, ktorú pripravuje so svojimi „podporovateľmi“ bude európske obyvateľstvo „klíma-utečencov“ prijímať oeľa ochotnejšie ako migrantov, najmä po tom,  keď s veľkou časťou z nich už má zlé skúsenosti a počiatočné nadšenie más z merkelovskej Willkommenskultur sa už dávno vytratilo.

Cesta, k ochrane podnebia tak, ako nám ju ukazuje táto „Johanka z Arku“ je cestou do „pekla“.

Existuje iná cesta –  účinnejšia a bez záplavy tzv. klíma-utečencov. Tá však nevyhovuje programu „Johanky z Arku“ a tým, ktorí ju použili pre svoje ciele.

 

—————————————-

Nech sa k Oppermannovi teraz vyjadria moji okydávači, ktorí tu beztrestne dlhodobo kydajú na mňa – okrem ineho ma posuvali aj do blizkosti rasistov a nenavistnikov islamu – lebo som od zaciatku kritizoval utecenecku politiku a prejavil sympatie s AfD v tejto veci a i so Sarrazinom.

Obrovská záhada kozmu: Je za ním Nič? A či Niečo? Prezradím to

23.08.2019

Je kozmos nekonečný? Jeho nekonečnosť platila dlhé stáročia ako teologicko-vedecká dogma. Jej základom bolo tvrdenie, že tak ako je Boh vo všetkom nekonečný, tak musí byť aj jeho dielo – viac »

Samovražda Epsteina? 47 záhadných umrtí z okolia Clintonovcov. Bloger Pravdy najlepší je zas tu

21.08.2019

14.8. v skorých ranných hodinách objavili strážcovia vo väzení v Manhattane mŕtve telo multimiliardára pedofila Jeffreya Epsteina. Údajne sa obesil. Početné dokumenty a svedecké výpovede viac »

Macron múdrejší ako Merkel: Putina pozval! Zázračná zbraň Salviniho„zničí“každého!

20.08.2019

Macron dal Putinovi najavo, aký je pre neho dôležitý a že veľké medzinárodné problémy chce riešiť len s ním Niekoľko dní pred vrcholovým stretnutím G7 štátov, ktorého sa Rusko zo známych viac »

Bratislava Protest Farmári traktor polícia štúrova

Farmári z protestov začnú od septembra zbierať podpisy na registráciu strany

23.08.2019 14:05

Nespokojní poľnohospodári z "traktorových protestov" zakladajú politickú stranu Máme toho dosť!

africký mor ošípaných, kafiléria

Mor ošípaných dvíha cenu mäsa

23.08.2019 14:00

Africký mor ošípaných komplikuje vláde oživenie poľnohospodárstva a potravinárstva a spotrebiteľom načiera hlbšie do peňaženiek.

bugar

Most-Híd pôjde do volieb s Maďarskou kresťanskodemokratickou alianciou

23.08.2019 13:51

Zhodli sa na tom, že zabezpečenie efektívnej parlamentnej reprezentácie južných regiónov a Maďarov na Slovensku je dôležité.

Huawei, poľsko

Huawei je schopná fungovať aj s americkými sankciami

23.08.2019 13:30

Čínska telekomunikačná spoločnosť Huawei uviedla, že dôsledky amerických obmedzení na jej biznis sú predbežne miernejšie, než sa pôvodne očakávalo.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 873
Celková čítanosť: 4112452x
Priemerná čítanosť článkov: 4711x

Autor blogu

Kategórie