Založ si blog

To je politický atentát! Ako redaktori prišli k videonahr. vicekanc. Stracheho

Čoho sa dopustil Strache to sa vie. O nezákonnom politickom atentáte na neho sa ale nepíše! Leila Al-Serori a Bastian Obermayer sú redaktori Süddeutsche Zeitung a boli poverení „niekým“, kto mal záujem vyvolať vládnu krízu vo Viedni, aby vyzdvihli na neznámom mieste „materiál“ kompromitujúci vicekancelára Stracheho.

Priznali, že celá akcia bola veľmi dobrodružná.

Začala sa stretnutím v lokalite X, kde ich očakavala osoba Y,  ktorá ich mala navigovať na miesto určenia. Kde to bude, to sa nedozvedeli. Nasledovala cesta autom, ktorá trvala tri hodiny, pričom jej koordináty a smer udávala osoba Y, ktorá ich sprevádzala.

Napokon prišli k osamelej budove, ktorá vyzerala ako schátralý opustený hotel. Obermayer sa k tomu vyjadril:

„Bolo to niečo také, ako sa vidí v zlom americkom filme“.

Tam im bol odovzdaný videomateriál, tajne a protizákonne natočený ešte v roku 2017.

Kto to urobil a za akých podmienok, k tomu sa redaktori nchceli vyjadriť.  Obermayer k tomu povedal len jednu vetu:

„Als wir es in der Hand hatten, dann musste es wahnsinnig schnell gehen.“ „Keď sme to už mali v rukách, potom to celé muselo ísť šialene rýchlo.“

Prečo, šialene rýchlo – kvôli čomu, kvôli komu, to redaktori neprezradili.

Fakt, ktorý však nemožno poprieť, je to, že tu bol spáchaný  politický atentát, ktorý bol zorganizovaný nemeckými médiami.  Ale je isté, že to urobili v poverení „niekoho“. Bol viackrát pritom porušený zákon. Napríklad natáčanie videa hrubo porušilo privátnu sféru vicekancelára Stracheho.

Nemecké médiá, samozrejme vedeli, že takto získané informácie zo súkromného rozhovoru Stracheho  s údajnou Ruskou a údajnou neterou ruského oligarchu, bol ilegálny akt. Preto sa ich uverejnením dopustili protizákonného aktu. Trestného činu sa dopustila aj údajná Ruska, lebo klamala o  svojej identite a zavádzala tvrdeniami, ktore neboli pravdivé.

Redaktori Süddeutsche Zeitung mali tieto ilegálne získané informácie v rukách už niekoľko mesiacov, ale ich zadržiavali.

Prečo?

Jednoducho preto, že objednávatelia tohto politického atentátu načasovali túto explozívnu mediálnu bombu zámerne tak, aby bola publikovaná tesne pred EÚ voľbami a aby tak extrémne uškodili tzv. populistom konzervatívnej pravice, lebo ich preferencie „nebezpečne“ stúpali.

Bolo dôležité oslabiť pozíciu európskych patriotov a posilniť pozíciu tých, ktorí chcú Európu etnicky zhomogenizovať a postupne z nej vytvoriť afro-arabskú Európu.

 

Môže byť, že za týmto protirakúskym politickým atentátom – lebo teraz je ohrozená aj pozícia Berlínom a Bruselom „nemilovaného“ rakúskeho kancelára Kurza – stoja vysoké politické kruhy, ktoré chcú za každú cenu prekaziť v európskych voľbách úspech strán ako je Lega a FPÖ.

 

Strache určite podnikne v tejto veci právne kroky proti tým, ktorí za týmto politickým atentátom stoja.

Ako vznikajú nové lieky. Treba ich tak veľa? Nie! Farmakonc. ich potrebujú

14.06.2019

Podnet k hľadaniu nového lieku vychádza obvykle z toho, že na trhu neexistuje liek, ktorý by nejakú chorobu spoľahlivo liečil. Taká je aspoň teória, lebo na trhu existuje aj veľké množstvo viac »

Najzáhadnejší zákon fyziky: V Egypte našli objekt z hĺbok kozmu

12.06.2019

Nielen jeho slávny objaviteľ ho nazýval najmystickejším a najzáhadnejším zákonom fyziky. Po ňom to opakovalo veľmi mnoho renomovaných fyzikov. Tento fascinujúci zákon akoby niesol v sebe viac »

Greta len figurka? Cieľ: Invázia klíma-utečencov. Oppermann zrádza Merkel

11.06.2019

SPD sa približuje k AfD! SPD „tečie do topánok“ tak veľmi, ako nikdy dosiaľ. Renomovaný SPD politik, ktorý je viceprezidentom Bundestagu, Thomas Oppermann, v čase keď sa jeho SPD prepadá viac »

videopredpoveď

Videopredpoveď na celý týždeň: Za silnými búrkami sa tlačí studený vzduch a vietor!

16.06.2019 18:43

Studený vzduch, ktorý sa tlačí na Slovensko, zníži teploty aj o vyše desať stupňov!

elektrina, ceny, energie, elektrický prúd

Argentína a Uruguaj zažívajú masívne výpadky prúdu

16.06.2019 17:11

Dodávky elektrického prúdu postupne obnovujú.

Sulík, Bugár

Bugár hovorí o menšom sociálnom balíku, Sulík o zoštíhľovaní štátu

16.06.2019 16:45

Predseda koaličného Mosta-Híd Béla Bugár odmieta navrhované sociálne opatrenia vo výške 1,2 miliardy eur. Sulík plánuje štíhly štát.

Tomáš Valášek

Kiskovu stranu posilní diplomat Tomáš Valášek

16.06.2019 15:12

Andrej Kiska má svoju stranu predstaviť v pondelok v Banskej Bystrici.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 839
Celková čítanosť: 3833983x
Priemerná čítanosť článkov: 4570x

Autor blogu

Kategórie