Založ si blog

To je politický atentát! Ako redaktori prišli k videonahr. vicekanc. Stracheho

Čoho sa dopustil Strache to sa vie. O nezákonnom politickom atentáte na neho sa ale nepíše! Leila Al-Serori a Bastian Obermayer sú redaktori Süddeutsche Zeitung a boli poverení „niekým“, kto mal záujem vyvolať vládnu krízu vo Viedni, aby vyzdvihli na neznámom mieste „materiál“ kompromitujúci vicekancelára Stracheho.

Priznali, že celá akcia bola veľmi dobrodružná.

Začala sa stretnutím v lokalite X, kde ich očakavala osoba Y,  ktorá ich mala navigovať na miesto určenia. Kde to bude, to sa nedozvedeli. Nasledovala cesta autom, ktorá trvala tri hodiny, pričom jej koordináty a smer udávala osoba Y, ktorá ich sprevádzala.

Napokon prišli k osamelej budove, ktorá vyzerala ako schátralý opustený hotel. Obermayer sa k tomu vyjadril:

„Bolo to niečo také, ako sa vidí v zlom americkom filme“.

Tam im bol odovzdaný videomateriál, tajne a protizákonne natočený ešte v roku 2017.

Kto to urobil a za akých podmienok, k tomu sa redaktori nchceli vyjadriť.  Obermayer k tomu povedal len jednu vetu:

„Als wir es in der Hand hatten, dann musste es wahnsinnig schnell gehen.“ „Keď sme to už mali v rukách, potom to celé muselo ísť šialene rýchlo.“

Prečo, šialene rýchlo – kvôli čomu, kvôli komu, to redaktori neprezradili.

Fakt, ktorý však nemožno poprieť, je to, že tu bol spáchaný  politický atentát, ktorý bol zorganizovaný nemeckými médiami.  Ale je isté, že to urobili v poverení „niekoho“. Bol viackrát pritom porušený zákon. Napríklad natáčanie videa hrubo porušilo privátnu sféru vicekancelára Stracheho.

Nemecké médiá, samozrejme vedeli, že takto získané informácie zo súkromného rozhovoru Stracheho  s údajnou Ruskou a údajnou neterou ruského oligarchu, bol ilegálny akt. Preto sa ich uverejnením dopustili protizákonného aktu. Trestného činu sa dopustila aj údajná Ruska, lebo klamala o  svojej identite a zavádzala tvrdeniami, ktore neboli pravdivé.

Redaktori Süddeutsche Zeitung mali tieto ilegálne získané informácie v rukách už niekoľko mesiacov, ale ich zadržiavali.

Prečo?

Jednoducho preto, že objednávatelia tohto politického atentátu načasovali túto explozívnu mediálnu bombu zámerne tak, aby bola publikovaná tesne pred EÚ voľbami a aby tak extrémne uškodili tzv. populistom konzervatívnej pravice, lebo ich preferencie „nebezpečne“ stúpali.

Bolo dôležité oslabiť pozíciu európskych patriotov a posilniť pozíciu tých, ktorí chcú Európu etnicky zhomogenizovať a postupne z nej vytvoriť afro-arabskú Európu.

 

Môže byť, že za týmto protirakúskym politickým atentátom – lebo teraz je ohrozená aj pozícia Berlínom a Bruselom „nemilovaného“ rakúskeho kancelára Kurza – stoja vysoké politické kruhy, ktoré chcú za každú cenu prekaziť v európskych voľbách úspech strán ako je Lega a FPÖ.

 

Strache určite podnikne v tejto veci právne kroky proti tým, ktorí za týmto politickým atentátom stoja.

Obrovská záhada kozmu: Je za ním Nič? A či Niečo? Prezradím to

23.08.2019

Je kozmos nekonečný? Jeho nekonečnosť platila dlhé stáročia ako teologicko-vedecká dogma. Jej základom bolo tvrdenie, že tak ako je Boh vo všetkom nekonečný, tak musí byť aj jeho dielo – viac »

Samovražda Epsteina? 47 záhadných umrtí z okolia Clintonovcov. Bloger Pravdy najlepší je zas tu

21.08.2019

14.8. v skorých ranných hodinách objavili strážcovia vo väzení v Manhattane mŕtve telo multimiliardára pedofila Jeffreya Epsteina. Údajne sa obesil. Početné dokumenty a svedecké výpovede viac »

Macron múdrejší ako Merkel: Putina pozval! Zázračná zbraň Salviniho„zničí“každého!

20.08.2019

Macron dal Putinovi najavo, aký je pre neho dôležitý a že veľké medzinárodné problémy chce riešiť len s ním Niekoľko dní pred vrcholovým stretnutím G7 štátov, ktorého sa Rusko zo známych viac »

africký mor ošípaných, kafiléria

Mor ošípaných dvíha cenu mäsa

23.08.2019 14:00

Africký mor ošípaných komplikuje vláde oživenie poľnohospodárstva a potravinárstva a spotrebiteľom načiera hlbšie do peňaženiek.

bugar

Most-Híd pôjde do volieb s Maďarskou kresťanskodemokratickou alianciou

23.08.2019 13:51

Zhodli sa na tom, že zabezpečenie efektívnej parlamentnej reprezentácie južných regiónov a Maďarov na Slovensku je dôležité.

Huawei, poľsko

Huawei je schopná fungovať aj s americkými sankciami

23.08.2019 13:30

Čínska telekomunikačná spoločnosť Huawei uviedla, že dôsledky amerických obmedzení na jej biznis sú predbežne miernejšie, než sa pôvodne očakávalo.

Peniaze, euro, graf, ekonomika

Maďari môžu mať o 11 rokov životnú úroveň takmer ako Rakúšania

23.08.2019 13:14

Sen z čias zmeny režimu v Maďarsku o priblížení ekonomiky k vyspelým krajinám sa nepodarilo zatiaľ naplniť, ale o 11 rokov to môže byť inak.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 873
Celková čítanosť: 4112377x
Priemerná čítanosť článkov: 4711x

Autor blogu

Kategórie