Založ si blog

Dar migrantov: „Messerkultur“. Politici reagujú, leboAfD odhaluje pravdu

V Nemecku sa od roku 2015 s príchodom záplavy  migrantov neobyčajne rozšírila „kultúra“ rezania a zapichávania nožov do kresťanov. Túto „kultúru“ šíria nielen dospelí, ale predovšetkým aj mladiství migranti. Oficiálne štatistiky mlčia o tom, koľko ľudí boli v Nemecku zabitých a zranených po atakoch nožom migrantami.

V tejto súvislosti ale stačí uviesť „diplomaticky opatrné“ oznámenie BKA, Spolkového kriminálneho úradu: „Azylanti zabili viac Nemcov, ako Nemci azylantov a väčšina zabitých azylantov bola zabitá azylantami.“

Z uvedenej výpovede musí byť každému jasné, že v nej ide o zatajenie číselných faktov pred verejnosťou, ktoré sú hrozivé a ktoré plne dávajú za pravdu AfD, keď opakovane hovorí o vysokej a nebezpečnej kriminalite migrantov.

Že sa verejnosť v tomto smere zavádza, je nápadne vidieť aj z toho, že takmer po každom násilnom trestnom čine nejakého migranta sa okamžite do záležitosti zapoja politici a vyzývajú verejnosť, aby sa nikto neopovážil takýto čin, aké sú vraj len výnimkou, zneužiť na vyvolávanie nepriateľstva voči migrantom.

Na druhú stranu tí istí politici nerobia takmer nič, alebo len veľmi málo preto, aby sa zaviedli také opatrenia, ktoré by minimalizovali riziko útokov migrantov na  domáce obyvateľstvo.

Keď na to upozorňovala AfD, tak bola okamžite atakovaná ostatnými politickými stranami ako extrémistická a voči islamu nepriateľská.

Čím viac sympatií však získavala u občanov, tým nebezpečnejšou sa stávala pre Merkel a jej spojencov a napokon tí, čo v Nemecku vládnu nemohli aj naďalej celkom ignorovať nebezpečnú násilnú kriminalitu migrantov.

A tak teraz najprv Brémy a Dolné Sasko vypracovali návrh zákona,  v ktorom je exaktne uvedené, kde všade bude prísne zakázane mať pri sebe nôž. Mestské úrady budú potom po prijatí tohto zákona vyznačovať zóny, kde nikto nesmie mať so sebou nôž. Takéto zóny budú pešie zóny, školy a ich okolie, stanice s okolím, nákupné centrá a ďalšie objekty. Všade tam bude zvýšená policajná prezencia. V Bundesrate, kam bol návrh zákona predložený, sa bude o ňom najbližšie debatovať.

Konečne sa potreba konať niečo v tomto smere medzičasom už dostala aj do hláv niektorých promerkelovských politikov.  Predovšetkým vďaka AfD, ale aj vďaka takým ľuďom ako je Hans-Georg Maaßen z CDU, ktorý chodí po nemeckých mestách a na politických podujatiach kritizuje utečeneckú politiku kancelárky.

Migranti prichádzajú do Nemecka a EÚ naďalej a medzičasom poznajú čoraz lepšie skvelé „možnosti“, aké im ponúka napr. Nemecko a časť z nich to dokonale zneužíva. Teraz aj minister Maas oficiálne priznal, že sa obáva novej vlny utečencov. Tým povedal len to, pred čím AfD už dávno varuje.

A Maas teraz priznal aj to, čo vláda dlho zamlčiavala a AfD opakovane tvrdila. Maas povedal: „Zunehmender Antisemitismus in Deutschland ist Folge der Migration“

Obrovská záhada kozmu: Je za ním Nič? A či Niečo? Prezradím to

23.08.2019

Je kozmos nekonečný? Jeho nekonečnosť platila dlhé stáročia ako teologicko-vedecká dogma. Jej základom bolo tvrdenie, že tak ako je Boh vo všetkom nekonečný, tak musí byť aj jeho dielo – viac »

Samovražda Epsteina? 47 záhadných umrtí z okolia Clintonovcov. Bloger Pravdy najlepší je zas tu

21.08.2019

14.8. v skorých ranných hodinách objavili strážcovia vo väzení v Manhattane mŕtve telo multimiliardára pedofila Jeffreya Epsteina. Údajne sa obesil. Početné dokumenty a svedecké výpovede viac »

Macron múdrejší ako Merkel: Putina pozval! Zázračná zbraň Salviniho„zničí“každého!

20.08.2019

Macron dal Putinovi najavo, aký je pre neho dôležitý a že veľké medzinárodné problémy chce riešiť len s ním Niekoľko dní pred vrcholovým stretnutím G7 štátov, ktorého sa Rusko zo známych viac »

africký mor ošípaných, kafiléria

Mor ošípaných dvíha cenu mäsa

23.08.2019 14:00

Africký mor ošípaných komplikuje vláde oživenie poľnohospodárstva a potravinárstva a spotrebiteľom načiera hlbšie do peňaženiek.

bugar

Most-Híd pôjde do volieb s Maďarskou kresťanskodemokratickou alianciou

23.08.2019 13:51

Zhodli sa na tom, že zabezpečenie efektívnej parlamentnej reprezentácie južných regiónov a Maďarov na Slovensku je dôležité.

Huawei, poľsko

Huawei je schopná fungovať aj s americkými sankciami

23.08.2019 13:30

Čínska telekomunikačná spoločnosť Huawei uviedla, že dôsledky amerických obmedzení na jej biznis sú predbežne miernejšie, než sa pôvodne očakávalo.

Peniaze, euro, graf, ekonomika

Maďari môžu mať o 11 rokov životnú úroveň takmer ako Rakúšania

23.08.2019 13:14

Sen z čias zmeny režimu v Maďarsku o priblížení ekonomiky k vyspelým krajinám sa nepodarilo zatiaľ naplniť, ale o 11 rokov to môže byť inak.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 873
Celková čítanosť: 4112366x
Priemerná čítanosť článkov: 4711x

Autor blogu

Kategórie