Založ si blog

Maaßen musel rečniť o zlyh. uteč. pol. Merkel v maďar. telev. P. Rezník pozvite ho tiež

Gauland: Veľká hanba ARD, ZDF! Alexander Gauland AfD ostro kritizoval verejno-právnu televíziu ARD a ZDF za to, že nedali možnosť Hans-Georgovi Maassenovi, exšéfovi Spolkového úradu na ochranu ústavy hovoriť o totálnom zlyhaní utečeneckej politiky kancelárky.

V podstate sa nad tým nemožno diviť, veď obe sú systémové a len devótne slúžia vládnym štruktúram. Tie im za to doprajú

obrovské finančné prostriedky.

Maassenove neúprosné zúčtovanie s kancelárkou a s jej migrantskou politikou, ktorá nesmierne uškodila Európe, odvysielala 8. apríla Maďarská televízia vo forme interview.

Gauland nazval redaktorov ARD a ZDF zbabelými  a samoľúbymi žurnalistami, ktorým sa viackrát ponúkla príležitosť urobiť  s Maassenom rozhovor, aby nemecká verejnosť bola informovaná od renomovaného odborníka o tom, ako zlyhala nemecká kancelárka.

Bolo to však z ich strany len cynicky odignorované a potom, keď sa dozvedeli, že Maassen vystúpil v maďarskej televízii, tak sa to pokúsili znevážiť a zosmiešniť tým, že predsa išlo len o štátnu televíziu, teda Orbánovú.

Ako keby ARD a ZDF sami neboli poslušnými a devótnymi sluhmi štátnej moci!

V tejto súvislosti moja výzva pre Slovenskú televíziu a môjho starého priateľa, pána Jaroslava Rezníka z RTVS:

Pozvať  Hans-Georga Maassena do slovenskej televízie, aby porozprával aj Slovákom to, čo už povedal Maďarom. Keď mala k tomu odvahu Budapešť, mala by ju mať aj Bratislava.

Trumpov boj o slobodu v internete. Brusel ju dusí! Citujú ma politici, hm. .. ..

23.05.2019

V Nemecku, ale aj v ďalších EÚ štátoch sa čoraz častejšie stáva, že kritické politické komentáre a články, ktoré majú pôvod v pravicovo-konzervatívnom spektre, sú v sociálnych médiách, viac »

CDU chce Maaßena za ministra, SPD sa mu vyhráža, Stracheho „obhajuje“

22.05.2019

Odkedy sa kancelárka postarala o vyhodenie Hans-Georga Maaßena z pozície šéfa Úradu pre ochranu ústavy, čo možno bezvýhradne považovať len za akt jej pomsty, lebo ju usvedčil z klamstva, tak viac »

SPD-Kühnert chce zrušiť Bundeswehr. Prezident Ukrajiny zruší armádu tiež?

21.05.2019

Vylúčia ho z SPD? Juso-šéf Kevin Kühnert chce zrušiť Bundeswehr. A nedávno sa vyslovil aj proti vykorisťovateľskému kapitalizmu! Niečo také tu ešte nebolo. Niečo také ešte nevyriekol žiadny viac »

putá

Interpol rozbil medzinárodnú sieť pedofilov, zachránili 50 detí

23.05.2019 13:11

Polícia zatkla najmenej deväť ľudí.

Irán / Izrael / americká civilizácia / zánik / Chameneí /

Ajatolláh Alí Chameneí: Iránska mládež bude svedkom zániku Izraela a americkej civilizácie

23.05.2019 12:52

Slová Ajatolláha na adresu USA a Izraela odzneli v stredu na stretnutí s iránskymi študentmi, informovala agentúra Reuters.

Huawei Mate X

Huawei chystá vlastné operačné systémy, ak ju odstavia Google a Microsoft

23.05.2019 12:00

Čínska spoločnosť Huawei by mohla mať svoj vlastný operačný systém pre smartfóny a laptopy na jeseň pre domáci a na jar pre zahraničné trhy.

Kremeľ, Bratislavský hrad

Politicko-ekonomické vzťahy Slovenska s Ruskom

23.05.2019 12:00

V súvislosti s plánovanou júnovou návštevou premiéra Petra Pellegriniho v Moskve prinášame prehľad slovensko-ruských politicko-ekonomických vzťahov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 831
Celková čítanosť: 3748001x
Priemerná čítanosť článkov: 4510x

Autor blogu

Kategórie