Založ si blog

Pápež mlčí a miluje moslimov, hoci prenasl. milióny kresť. a vyvraždili státisícky

Kresťania sú najprenasledovanejšou relígiou na svete, a to už dlhodobo, pričom počet prenasledovaných kresťanov každým rokom narastá.

V minulom roku to bolo už viac ako 250 milónov, ktorí žijú v krajinách, kde sú za svoju kresťanskú relígiu vystavení ohrozeniu života. Kresťanská organizácia Open Doors uvádza poradie 50 krajín, kde sú kresťania kvôli svojmu náboženstvu najviac vystavení prenasledovaniu. V uplynulých rokoch sa situácia okolo 700 miliónov kresťanov, ktorí žijú v 50. štátoch ako religiózna minorita, veľmi dramaticky zhoršila.

Ohrozuje ich netolerantný islam, islamizmus, salafizmus a islamský terorizmus. Kresťania sú najviac prenasledovaní v Ázii a Afrike. Stovky ich kostolov boli zničné a mnoho ďalších bolo prebudovaných na mešity! Mainstream-média a ani politikov to nezaujíma, hoci o tom dávno veľmi dobre vedia. V podstate im to ani nemožno veľmi vyčítať, keď sám pápež je voči tomu úplne ľahostajný a už viackrát pripomenul kresťanom, aby sa viac snažili viesť dialóg s moslimami, ako to urobil aj pred dvoma dňami, keď o to žiadal kresťanov v Maroku.

Pápež a Vatikán sa prioritne starajú o moslimov a riešia ich problémy! Kardinál Pietro Parolin a pápež sa v priebehu konferencie o migračnom pakte OSN v decembri v Maroku  dôrazne zasadili za práva moslimských migrantov a takpovediac „nariadili“, aby všetky kresťanské štáty praktizovali voči nim neohraničenú Willkommenskultur. To znamená, že všetko len moslimom a nič kresťanom.

Neprichádza žiadne dôrazne vyzvanie moslimských štátov zo strany najvyšších kresťanských predstaviteľov z Vatikánu, aby praktizovali voči kresťanom, ktorí s nimi žijú ako ich občania, keď už nič iné, tak aspoň „Tolleranzkultur“.

A obrovskou hanbou Vatikánu je, že odmietol azyl prenasledovanej a na smrť odsúdenej pakistanskej katolíčke Asia Bibi.

Povedal to kardinál Pietro Parolin, štátny tajomník Vatikánu počas jednej konferencie v Ríme na tému migrácia. Oznámila to talianska katolícka spravodajská agentúra SIR. Paoliniho zdôvodnenie odmietnutia azylu bolo viac ako cynické, nekresťanské a antihumánne:

„Vatikán sa do veci nechce miešať, lebo ide o vyslovene vnútroštátnu záležitosť Pakistanu.“

Prečo sa ale Vatikán potom mieša do vnútroštátnych záležitostí napr. Maďarska, keď mu prikazuje, aby praktizovalo voči moslimom neohraničenú Willkommenskultur?

Na to Vatikán nedáva žiadnu odpoveď!

O prípade hrdinskej katolíčky z Pakistanu písali viackrát početné svetové médiá.

Merkel nechce Merza: Vedenie CDU Preto Odkladá Zjazd! Spiegel: Je ako Trump

28.10.2020

Takúto analýzu nemáte Nikde v SRmédiách! Merz: Vedenie CDU odkladá zjazd, aby prekazilo moju voľbu. Prezídium CDU rozhodlo, že zjazd strany, na ktorom mal byť zvolený nový šéf CDU a ktorý sa mal konať začiatkom decembra, sa odkladá na neurčito. Až koncom januára sa rozhodne, či bude zvolaný, alebo či sa uskutoční tzv. digitálny zjazd strany s následnou poštovou [...]

Nečakaná záhadná smrť 66 roč. viceprezidenta Bundestagu (Zomiera sa takto? )

27.10.2020

Dole je aj: Radikálni moslimovia v De vzdávajú hold vrahovi parížskeho učiteľa..//..Thomas Oppermann, známy a populárny SPD politik zomrel v nedeľu večer záhadne a úplne prekvapujúco. Bol zdravý ako buk, športoval a pravidelne sa podroboval lekárskym prehliadkam!!! Nefajčil, nepil a nemal nadváhu – bol štíhly a vyšportovaný. Len prednedávnom oznámil, že po [...]

Potvrdené: Vyšetrovaný laptop je Bidenov. Sú tam i fotky maloletých dievčat

26.10.2020

ToSR-mainstreamNepise. PretoSom„Zloba“!!! Dole: Erdogan:To bol protiislamský akt. Razia v berlínskej mešite ///..FBI a Ministerstvo justície USA už dôrazne potvrdili, že v prípade najdeného a vyšetrovaného laptopu vôbec nejde o ruské dezinformácie, ako sa to snažia predkladať občanom americké mainstreamové-proDemokratické médiá, keď o tomto obrovskom škandále [...]

Aktuálna informácia, horúca novinka, práve sa stalo, PRAVDA, mimoriadna správa

Útočník s nožom v Nice zabil troch ľudí a niekoľko ďalších zranil

29.10.2020 10:20, aktualizované: 10:42

Medzi obeťami je žena s odrezanou hlavou. Starosta mesta na twitteri napísal, že išlo pravdepodobne o teroristický útok.

Pilotné testovanie / Dezinfekcia / Zdravotník /

Potvrdili 2 785 nových prípadov, na Covid-19 zomrelo už dvesto osôb

29.10.2020 10:08

Počas stredy laboratória urobili vyše 14-tisíc testov.

Marián Kollár, Ide o pravdu

Ide o pravdu s Kollárom: Ak si premiér myslí, že je odborník na pandémiu, máme všetci problém

29.10.2020 09:37

Premiérovi Matovičovi pre neho v stredu "vybilo poistky". „Pre politikov nie sú lekári partnermi, sme len štafáž,“ hovorí prezident Slovenskej lekárskej komory Marian Kollár.

Maroš Žilinka

Žilinka: Mám silný mandát na reformu prokuratúry

29.10.2020 09:20

Je nepochopiteľné, že dnes rovnakí ľudia rozprávajú o potrebe transparentnosti, a predtým boli proti, hovorí uchádzač o funkciu šéfa prokurátory Maroš Žilinka.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,130
Celková čítanosť: 6579018x
Priemerná čítanosť článkov: 5822x

Autor blogu

Kategórie