Založ si blog

Migranti chcú moc v Nemecku. Nová strana AfM. Znásilnil 21 r. letušku

Prevzatie Európy islamom sa už začalo. „Sľubovali“ nám to už dávnejšie rôzne islamistické organizácie a zoskupenia v Nemecku i Francúzsku, ale i v Španielsku a v neposlednom rade aj prezident Erdogan. Diskriminovaným a neonacistami ohrozovaným a vraždeným moslimským migrantom v Nemecku ich ďalej už neúnosná situácia stačí a prichádza preto k založeniu ich strany Alternative für Migranten.

AfM sa chce zúčastniť už na najbližších voľbách do EÚ parlamentu. Jej predstavitelia počítajú s tým, že sa tam dostanú a potom chcú vykoreniť európsky rasizmus, nacionalizmus a antiislam-postoje Európanov.

Takto to vidí a hlása veľký prívrženec Erdogana F. Z., zakladateľ tejto organizácie v Nemecku. AfM treba vnímať ako výzvu pre moslimov v Európe do boja proti nemoslimom, ktorí nechcú akceptovať, že len islam je spása pre celé ľudstvo.

Tento muž  je turecký právnik s nemeckým občianstom a bol členom SPD. Už oznámil aj na sociálnych sieťach turecky i nemecky, že meno novej strany nebolo vybrané náhodne, ale cieľene a je symbolom boja, ktorý bude AfM viesť proti všetkým odporcom islamu a proti všetkým  tým, ktorí migrantky a migrantov vytláčajú čoraz viac na okraj spoločnosti a robia z nich terč násilia a divokej nenávisti rasistov a neonacistov.

Ďalej oznámil, že nestrpí, aby obrovska skupina ľudí, ktorá obohatila spoločnosť svojím enormným podielom, bola neustále pranierovaná a považovaná len za menejcenných ľudí druhej triedy.

Bol vicepredsedom Mladých socialistov (Juso) v Solingene. Potom v roku 2013 sa stal zakladateľom UETD ( Union Europäisch-Türkischer Demokraten). Tam vystupoval vo funkcii vicepredsedu. V roku 2016 ho Erdogan urobil aj hovorcom tzv.  Erdoganovho zoskupenia v Nemecku.

Merkel a jej „špeciálna demokracia“ dovolí Erdoganovi všetko – aj to, čo iní nesmú. Turecký islam sa zdá byť jej najobľubenejším „náboženstvom“.

 

Nemecku niet pomoci. Opäť „len“ jedno desné brutálne a tragické znásilnenie mladej ženy. Jedno z tisícok znásilnení migrantami, z ktorých veľká väčšina je systémovými médiami jednoducho premlčaná a obyčajne je o nich len tu a tam krátka zmienka v lokálnej tlači.

Tento prípad sa dostal na krajinský súd v Memmingene len pred niekoľkými dňami, hoci sa stal 28. júla minulého roku. 23 ročný azylant letušku Patriciu F. prepadol a znásilnil, keď išla bicyklom do práce na letisko „München-West“ / Allgäu Airport. 23 ročný brutalo-násilník, vydržiavaný v Nemecku daňovými poplatníkmi, bol len deň predtým ako spôsobil mladej dievčine ťažkú traumu na celý život, prepustený z vyšetrovacej väzby. Na polícii bol už dobre známy – dopustil sa mnohých kriminálnych činov, hoci  do Nemecka prišiel len pred dvoma rokmi. Ale ako je už dostatočne známe, tak „vďaka“ Zeleným a nemeckej azylovej industrie, je takmer nemožné týchto extrémne kriminálnych azylantov vyhostiť.

Počas procesu vyšlo najavo, že Patricia nebola jedinou obeťou jeho kriminálnych sexuálnych chúťok. Gambijčan Fabakary býval v čase, keď sa dopustil znásilnenia letušky, v domove pre azylantov v blízkosti letiska „München-West“ / Allgäu Airport.

Podľa všetkého sexuchtivý azylant už istý čas sledoval atraktívnu ženu a si ju cielene vyhliadol ako svoju obeť. Skoro ráno, keď išla na bicykli na letisko, tak sa na „svojom“ bicykli odrazu vynoril za jej chrbtom, predstihol ju a prinútil ju zastaviť a  následne sa na ňu brutálne vrhol. Letuška sa spočiatku bránila, ale štíhle dievča nemalo proti mohutnému čiernemu mužovi žiadnu šancu a ten ju znásilnil.

Pred sudcom líčila Patricia – plačúc a vzlykajúc – najstrašnejšie chvíle svojho ešte tak mladého života. Hovorila, že spočiatku si myslela, že išlo o lúpežný prepad.  Muža sa preto opýtala po anglicky, čo od nej chce a ten  jej len krátko povedal: „I fuck you“. Potom prišlo k znásileneniu. Mala smrteľný strach, že ju následne zavraždí, ako to už v podobných prípadoch azylanti urobili. Po dlhých minútach, ktoré sa jej zdali večnosťou, jej povedal, že sa môže obliecť a ísť preč. Bola vo svojom utrpení a po prežitom strachu napokon šťastná, že ju nezabil, a keď odchádzala, tak sa mu ešte poďakovala.

Na druhý deň muža polícia vypátrala a zatkla.

Vražda 50 moslim. v Christch. je straš. čin. O masakre 120 kresť. v Nigérii sa mlčí! Prečo?

20.03.2019

Zločin na Novom Zélande, ktorého sa dopustil Brenton Tarrant, odsúdili na celom svete politici i žurnalisti. Samozrejme, že plným právom a je potešiteľné, že tak urobil aj celý svet kresťanov. viac »

Nemecká učiteľka žiada od ľudstva, aby sa prestalo množiť nezmyselne a nadbytočne

14.03.2019

Publicistka a učiteľka Verena Brunschweiger z Regensburgu vyzýva ľudí, aby sa zriekli zbytočného „robenia“ deti. Sama je bezdetná, má 38 rokov a vyučuje v meste na Dunaji, v bavorskom Regensburgu, viac »

Ak by túto obžalobu moslimov povedal EÚ politik, média ho označia za nepriateľa islamu

10.03.2019

Vyšla však z úst prezidenta Egyptu Abd al-Fattah as-Sisisho, veriaceho moslima. Európske médiá túto z ich pohľadu nebezpečnú protimigrantskú a v podstate i protiislamskú reč as-Sísího zamlčali. viac »

Donald Trump

Trumpovi by neprekážalo zverejnenie Muellerovej vyšetrovacej správy

20.03.2019 21:24

Osobitný vyšetrovateľ Robert Mueller právu predloží americkému ministrovi spravodlivosti Williamovi Barrovi.

Ukrajinský prezident Petro Porošenko

Petro Porošenko uzákonil sankcie na firmy a osoby zapojené do ruskej agresie

20.03.2019 20:40

Ukrajinský prezident uzákonil dekrétom rozhodnutie Rady národnej bezpečnosti a obrany Ukrajiny o uvalení sankcií voči právnickým osobám a jednotlivcom zapojených do ruskej agresie na Kryme a v Donbase.

sud, Rusko, Kočner,

Šufliarsky a Haščák o esemeskách s Kočnerom

20.03.2019 19:28

Tému textových správ otvoril v posledných dňoch advokát Roman Kvasnica, ktorý zastupuje matku Martiny Kušnírovej.

Francúzsky prezident Emmanuel Macron

Francúzska armáda posilní políciu počas víkendových protestov žltých viest

20.03.2019 18:41

Opatrenie oznámil hovorca francúzskej vlády Benjamin Griveaux, ktorý zároveň uviedol, že vojaci budú chrániť "pevné body" vrátane vládnych budov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 796
Celková čítanosť: 3484271x
Priemerná čítanosť článkov: 4377x

Autor blogu

Kategórie