Založ si blog

Migranti chcú moc v Nemecku. Nová strana AfM. Znásilnil 21 r. letušku

Prevzatie Európy islamom sa už začalo. „Sľubovali“ nám to už dávnejšie rôzne islamistické organizácie a zoskupenia v Nemecku i Francúzsku, ale i v Španielsku a v neposlednom rade aj prezident Erdogan. Diskriminovaným a neonacistami ohrozovaným a vraždeným moslimským migrantom v Nemecku ich ďalej už neúnosná situácia stačí a prichádza preto k založeniu ich strany Alternative für Migranten.

AfM sa chce zúčastniť už na najbližších voľbách do EÚ parlamentu. Jej predstavitelia počítajú s tým, že sa tam dostanú a potom chcú vykoreniť európsky rasizmus, nacionalizmus a antiislam-postoje Európanov.

Takto to vidí a hlása veľký prívrženec Erdogana F. Z., zakladateľ tejto organizácie v Nemecku. AfM treba vnímať ako výzvu pre moslimov v Európe do boja proti nemoslimom, ktorí nechcú akceptovať, že len islam je spása pre celé ľudstvo.

Tento muž  je turecký právnik s nemeckým občianstom a bol členom SPD. Už oznámil aj na sociálnych sieťach turecky i nemecky, že meno novej strany nebolo vybrané náhodne, ale cieľene a je symbolom boja, ktorý bude AfM viesť proti všetkým odporcom islamu a proti všetkým  tým, ktorí migrantky a migrantov vytláčajú čoraz viac na okraj spoločnosti a robia z nich terč násilia a divokej nenávisti rasistov a neonacistov.

Ďalej oznámil, že nestrpí, aby obrovska skupina ľudí, ktorá obohatila spoločnosť svojím enormným podielom, bola neustále pranierovaná a považovaná len za menejcenných ľudí druhej triedy.

Bol vicepredsedom Mladých socialistov (Juso) v Solingene. Potom v roku 2013 sa stal zakladateľom UETD ( Union Europäisch-Türkischer Demokraten). Tam vystupoval vo funkcii vicepredsedu. V roku 2016 ho Erdogan urobil aj hovorcom tzv.  Erdoganovho zoskupenia v Nemecku.

Merkel a jej „špeciálna demokracia“ dovolí Erdoganovi všetko – aj to, čo iní nesmú. Turecký islam sa zdá byť jej najobľubenejším „náboženstvom“.

 

Nemecku niet pomoci. Opäť „len“ jedno desné brutálne a tragické znásilnenie mladej ženy. Jedno z tisícok znásilnení migrantami, z ktorých veľká väčšina je systémovými médiami jednoducho premlčaná a obyčajne je o nich len tu a tam krátka zmienka v lokálnej tlači.

Tento prípad sa dostal na krajinský súd v Memmingene len pred niekoľkými dňami, hoci sa stal 28. júla minulého roku. 23 ročný azylant letušku Patriciu F. prepadol a znásilnil, keď išla bicyklom do práce na letisko „München-West“ / Allgäu Airport. 23 ročný brutalo-násilník, vydržiavaný v Nemecku daňovými poplatníkmi, bol len deň predtým ako spôsobil mladej dievčine ťažkú traumu na celý život, prepustený z vyšetrovacej väzby. Na polícii bol už dobre známy – dopustil sa mnohých kriminálnych činov, hoci  do Nemecka prišiel len pred dvoma rokmi. Ale ako je už dostatočne známe, tak „vďaka“ Zeleným a nemeckej azylovej industrie, je takmer nemožné týchto extrémne kriminálnych azylantov vyhostiť.

Počas procesu vyšlo najavo, že Patricia nebola jedinou obeťou jeho kriminálnych sexuálnych chúťok. Gambijčan Fabakary býval v čase, keď sa dopustil znásilnenia letušky, v domove pre azylantov v blízkosti letiska „München-West“ / Allgäu Airport.

Podľa všetkého sexuchtivý azylant už istý čas sledoval atraktívnu ženu a si ju cielene vyhliadol ako svoju obeť. Skoro ráno, keď išla na bicykli na letisko, tak sa na „svojom“ bicykli odrazu vynoril za jej chrbtom, predstihol ju a prinútil ju zastaviť a  následne sa na ňu brutálne vrhol. Letuška sa spočiatku bránila, ale štíhle dievča nemalo proti mohutnému čiernemu mužovi žiadnu šancu a ten ju znásilnil.

Pred sudcom líčila Patricia – plačúc a vzlykajúc – najstrašnejšie chvíle svojho ešte tak mladého života. Hovorila, že spočiatku si myslela, že išlo o lúpežný prepad.  Muža sa preto opýtala po anglicky, čo od nej chce a ten  jej len krátko povedal: „I fuck you“. Potom prišlo k znásileneniu. Mala smrteľný strach, že ju následne zavraždí, ako to už v podobných prípadoch azylanti urobili. Po dlhých minútach, ktoré sa jej zdali večnosťou, jej povedal, že sa môže obliecť a ísť preč. Bola vo svojom utrpení a po prežitom strachu napokon šťastná, že ju nezabil, a keď odchádzala, tak sa mu ešte poďakovala.

Na druhý deň muža polícia vypátrala a zatkla.

Obrovská záhada kozmu: Je za ním Nič? A či Niečo? Prezradím to

23.08.2019

Je kozmos nekonečný? Jeho nekonečnosť platila dlhé stáročia ako teologicko-vedecká dogma. Jej základom bolo tvrdenie, že tak ako je Boh vo všetkom nekonečný, tak musí byť aj jeho dielo – viac »

Samovražda Epsteina? 47 záhadných umrtí z okolia Clintonovcov. Bloger Pravdy najlepší je zas tu

21.08.2019

14.8. v skorých ranných hodinách objavili strážcovia vo väzení v Manhattane mŕtve telo multimiliardára pedofila Jeffreya Epsteina. Údajne sa obesil. Početné dokumenty a svedecké výpovede viac »

Macron múdrejší ako Merkel: Putina pozval! Zázračná zbraň Salviniho„zničí“každého!

20.08.2019

Macron dal Putinovi najavo, aký je pre neho dôležitý a že veľké medzinárodné problémy chce riešiť len s ním Niekoľko dní pred vrcholovým stretnutím G7 štátov, ktorého sa Rusko zo známych viac »

Bratislava Protest Farmári traktor polícia štúrova

Farmári z protestov začnú od septembra zbierať podpisy na registráciu strany

23.08.2019 14:05

Nespokojní poľnohospodári z "traktorových protestov" zakladajú politickú stranu Máme toho dosť!

africký mor ošípaných, kafiléria

Mor ošípaných dvíha cenu mäsa

23.08.2019 14:00

Africký mor ošípaných komplikuje vláde oživenie poľnohospodárstva a potravinárstva a spotrebiteľom načiera hlbšie do peňaženiek.

bugar

Most-Híd pôjde do volieb s Maďarskou kresťanskodemokratickou alianciou

23.08.2019 13:51

Zhodli sa na tom, že zabezpečenie efektívnej parlamentnej reprezentácie južných regiónov a Maďarov na Slovensku je dôležité.

Huawei, poľsko

Huawei je schopná fungovať aj s americkými sankciami

23.08.2019 13:30

Čínska telekomunikačná spoločnosť Huawei uviedla, že dôsledky amerických obmedzení na jej biznis sú predbežne miernejšie, než sa pôvodne očakávalo.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 873
Celková čítanosť: 4112410x
Priemerná čítanosť článkov: 4711x

Autor blogu

Kategórie