Založ si blog

Rakúsko: To je katastrofa, čo robia azylanti s našimi dievčatami

V rakúskom Steyri dopichal na smrť 17 ročný afgánsky azylant svoju 16 ročnú priateľku. Dôvodom mala byť veľká žiarlivosť mladíka, ako to oznámil Pechatschek, hovorca miestnej polície pre hornorakúske médiá OÖNachrichtem.

Podľa zistenia polície boli spoločne na izbe dievčaťa v byte jej rodičov. Keď jej matka a sestra už dlhšiu dobu nepočuli z izby žiadne hlasy,

tak sa pokúsili do nej vstúpiť. Dvere hoci neboli zamknuté, tak sa nedali otvoriť, lebo boli niečim zabarikádované. Napokon ich predsa len spoločnými silami otvorili.

V izbe ležala na zemi mŕtva 16 ročná dievčina. Okno izby bolo dokorán otvorené a Afgánec bol preč. Tragédia sa stala v decembri.

Rakúsky Steyr je ale ešte stále zhrozený nad vraždou 16 ročnej Michelle. Obyvatelia štvrte mesta, ktoré má 38 000 obyvateľov a je neďaleko Linza, obviňujú z toho, čo sa stalo SPÖ, niekdajšiu vládnu stranu, ktorá vládla v Rakúsku pred Sebastianom Kurzom.

Jeden z nich rozpráva:

„Pre týchto azylantov je život našich dievčat menej hodný ako život kozy. Všetci sme  protestovali proti tomu, aby v roku 2015 prišli azylanti do našej štvrte. Nepomohlo to ale nič, SPÖ to presadila proti našej vôli a na jej príkaz bol Gasthaus „Maradonna“ prebudovaný na utečenecký domov.

Okamžite sa začali problémy s azylantami, veľká väčšina z nich boli mladí muži a chlapci. U mňa sa už za niekoľko dní vlámali do záhrady a pobrali mi nejaké veci. Rýchlo však zbadali, že v okolí nebolo toho veľa na zbíjanie. Tu žijú len chudobní občania. A tak sa rozhodli, že si vezmú naše dievčatá. Musím ale žiaľ priznať, že tieto dievčatá sú si sami na vine. Nadbiehajú im a chodia za nimi.

Oproti utečeneckému domovu je detské hrisko a tam sa stretávajú s Afgáncami a Sýrčanmi z domova. Potom tam verejne s nimi drogujú a sexujú. To všetko prebieha tak hlučne, že sa obyvatelia opakovane sťažovali na polícii. Napriek tomu ani polícia nezmôže proti nim nič.

Naše dievčatá sú nesmierne hlúpe. Nemám ale pre to žiadne porozumenie. A preto aj môj súcit s nimi mizne, aj keď toho afgánskeho vraha by som hneď sám obesil.“

Situácia je neznesiteľná a katastrofálna. Ostáva len dúfať, že po tom ako SPÖ stratila vládnu moc, tak vláda Sebastiana Kurza urobí nápravu aj v tomto smere. Ale proti dievčatám, ktoré sa dobrovoľne vydávajú do rúk takých azylantov, akým bol aj vrah mladučkej Michelle, nezmôže nič ani táto vláda.
Platí tu veľmi výrazne staré osvedčené porekadlo: „Komu niet rady, tomu niet ani pomoci“

Bojovník za našu Európu a naše práva, Salvini! Merkel, Macron sú trpaslíci voči nemu

23.01.2019

Popularita Mattea Salviniho, talianskeho ministra vnútra a vicepremiéra neuveriteľne narastá, a to nielen v Taliansku, ale v celej EÚ. Je nekompromisne tvrdý proti smerovaniu utečeneckj politike viac »

Polit. islam je nepriateľ, FPÖ chce zákaz. Rakúsky viceprimátor zhrozený z uteč. polit. predošlej vlády

21.01.2019

Predseda parlamentného klubu FPÖ Johann Gudenus povedal v sobotu na zjazde strany, že jeho strana podniká všetko pre to, aby bol ešte v tejto polovici roka schválený zákon o zákaze politického viac »

Keď azylant azda niekoho i zabije, lebo mu EÚ nedala ženu k dispozícii

18.01.2019

Takých prípadov je v EÚ veľa, ale mainstream média ich zamlčujú. Veď predsa načo znepokojovať ľudí, majú aj iné starosti. A už si na to aj zvykli. A ktorí ešte nie, tak si postupne zvyknú. viac »

PSA Peugeot Citroen Trnava

Trnavská automobilka PSA vyrobila rekordný počet vozidiel

23.01.2019 17:33

Trnavská automobilka Groupe PSA Slovakia vyrobila v minulom roku 352 007 vozidiel, čo je nový rekord.

televízia, televízor, ovládač

RVR udelila vysielateľovi TV Joj pokutu takmer 40 000 eur

23.01.2019 17:10

Mac TV bola zároveň upozornená na porušenie zákona pri oddeľovaní názorov a komentárov od informácií spravodajského charakteru.

Nemecko Merkelová prejav novoročný

Merkelová má pochybnosti o novom prístupe k riešeniu globálnych problémov

23.01.2019 16:48

Snahy o riešenie globálnych problémov budú podľa nej "fungovať len vtedy, ak sme ochotní prijať kompromis".

bitka

V prípade bitky v Košiciach obvinila polícia dve mladistvé

23.01.2019 16:21

Ide o prípad týkajúci sa zverejneného videa zo začiatku januára, na ktorom je zachytená bitka mladých dievčat.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 765
Celková čítanosť: 3259788x
Priemerná čítanosť článkov: 4261x

Autor blogu

Kategórie