Založ si blog

Rakúsko: To je katastrofa, čo robia azylanti s našimi dievčatami

V rakúskom Steyri dopichal na smrť 17 ročný afgánsky azylant svoju 16 ročnú priateľku. Dôvodom mala byť veľká žiarlivosť mladíka, ako to oznámil Pechatschek, hovorca miestnej polície pre hornorakúske médiá OÖNachrichtem.

Podľa zistenia polície boli spoločne na izbe dievčaťa v byte jej rodičov. Keď jej matka a sestra už dlhšiu dobu nepočuli z izby žiadne hlasy,

tak sa pokúsili do nej vstúpiť. Dvere hoci neboli zamknuté, tak sa nedali otvoriť, lebo boli niečim zabarikádované. Napokon ich predsa len spoločnými silami otvorili.

V izbe ležala na zemi mŕtva 16 ročná dievčina. Okno izby bolo dokorán otvorené a Afgánec bol preč. Tragédia sa stala v decembri.

Rakúsky Steyr je ale ešte stále zhrozený nad vraždou 16 ročnej Michelle. Obyvatelia štvrte mesta, ktoré má 38 000 obyvateľov a je neďaleko Linza, obviňujú z toho, čo sa stalo SPÖ, niekdajšiu vládnu stranu, ktorá vládla v Rakúsku pred Sebastianom Kurzom.

Jeden z nich rozpráva:

„Pre týchto azylantov je život našich dievčat menej hodný ako život kozy. Všetci sme  protestovali proti tomu, aby v roku 2015 prišli azylanti do našej štvrte. Nepomohlo to ale nič, SPÖ to presadila proti našej vôli a na jej príkaz bol Gasthaus „Maradonna“ prebudovaný na utečenecký domov.

Okamžite sa začali problémy s azylantami, veľká väčšina z nich boli mladí muži a chlapci. U mňa sa už za niekoľko dní vlámali do záhrady a pobrali mi nejaké veci. Rýchlo však zbadali, že v okolí nebolo toho veľa na zbíjanie. Tu žijú len chudobní občania. A tak sa rozhodli, že si vezmú naše dievčatá. Musím ale žiaľ priznať, že tieto dievčatá sú si sami na vine. Nadbiehajú im a chodia za nimi.

Oproti utečeneckému domovu je detské hrisko a tam sa stretávajú s Afgáncami a Sýrčanmi z domova. Potom tam verejne s nimi drogujú a sexujú. To všetko prebieha tak hlučne, že sa obyvatelia opakovane sťažovali na polícii. Napriek tomu ani polícia nezmôže proti nim nič.

Naše dievčatá sú nesmierne hlúpe. Nemám ale pre to žiadne porozumenie. A preto aj môj súcit s nimi mizne, aj keď toho afgánskeho vraha by som hneď sám obesil.“

Situácia je neznesiteľná a katastrofálna. Ostáva len dúfať, že po tom ako SPÖ stratila vládnu moc, tak vláda Sebastiana Kurza urobí nápravu aj v tomto smere. Ale proti dievčatám, ktoré sa dobrovoľne vydávajú do rúk takých azylantov, akým bol aj vrah mladučkej Michelle, nezmôže nič ani táto vláda.
Platí tu veľmi výrazne staré osvedčené porekadlo: „Komu niet rady, tomu niet ani pomoci“

Použili Clintonovci FBI k puču proti Trumpovi? Rauscher: S Poliakmi zajedno

24.04.2019

Po zvolení Donalda Trumpa za prezidenta USA v decembri 2016, s čím v tábore Hillary Clinton spočiatku nikto ani vo sne nepočítal, vypovedali mu Demokrati, systémové médiá, ale aj niektorí Republikáni, viac »

Notre Dame: Analýzy odborníkov protirečia oficiálnej verzii o príčine požiaru

21.04.2019

Experti reagovali veľmi rýchlo na vymyslené klamstvo oficiálnych orgánov o príčine požiaru, ktorou mal byť skrat. Len dve verzie lží boli v podstate možné, ktoré by prípadne mohla veľká viac »

11 roč. génius astrofyzik je si istý, že Hawking sa mýlil, keď Boha spochybnil

18.04.2019

Hawking a Einstein boli nielen geniálni vedci, ale obaja boli aj ateisti. Ale takí ateisti, ktorí neverili na osobného Boha. A napríklad Einstein bol – podobne ako Baruch Spinoza – vyznávačom viac »

banka, prepad

V Košiciach došlo k prepadu banky, polícia po páchateľoch pátra

25.04.2019 20:10

Neznámi páchatelia so zbraňou v ruke lúpežne prepadli pobočku jednej z bánk v košickej mestskej časti (MČ) Západ.

Andrej Danko

Danko vidí za akciou školákov iných politikov

25.04.2019 19:58

Pre jednu akciu školákov, ktorá bola nakoniec zrušená, sa bude meniť zákon. Presadil to predseda SNS Andrej Danko.

Gábor Gál /exekúcie /

Staré exekúcie zastavia, dlhy nezmiznú

25.04.2019 19:30

Exekúcie staršie ako päť rokov by mali byť zastavené, neznamená to však, že všetky dlžoby budú aj odpustené. Navrhuje to zákon ministra spravodlivosti Gábora Gála.

senne-zasah

Dráma na východe! Svedectvo ženy, ktorú uniesol šialenec so samopalom

25.04.2019 19:28

Pozrite si vo videu TV Pravda svedectvo ženy, ktorú pri obci Senné za bieleho dňa uniesol muž so samopalom.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 813
Celková čítanosť: 3637274x
Priemerná čítanosť článkov: 4474x

Autor blogu

Kategórie