Založ si blog

Nemecko už prehralo s islamom a platí za všetko. Je azylantom na posmech len

Nemecko sa chytilo do vlastnej pasce. Je neschopné riešiť obrovské problémy, ktoré si samo spôsobilo s azylantami. V spleti svojich komplikovaných zákonoch sa nevyzná (a či sa nechce vyznať?) a zamotáva sa do nich čoraz viac.

Azylanti a ich právnici ich poznajú oveľa lepšie a vedia ich dokonale využiť vo svoj prospech. Medzičasom moslimovia v arabských krajinách vyzývajú moslimov na „pochod“ na Európu. V obehu sú tisícky letákov, ktoré vysvetlujú, ako skvele môžu v Nemecku žiť a pritom „nepohnúť ani len prstom“.

O.i. je tam uvedené – Integrácia? Žiadny strach pred ňou! Ženy? To je ľahká korisť! Peniaze? Žiadny problém – dajú vám ich! Vyhostenie? To sa vám nestane!

Ďalej je podrobne opísané, ako si azylant môže zariadiť v Nemecku komfortný život bez námahy. Nemecko je v arabskom svete považované za slabé a bezmocné a za krajinu porazenú, ktorá ochotne platí všetkým, ktorí v nej šíria islam.

To je neuveriteľné a zahanbujúce.

A nerobia nič proti tomu ani tí politici, ktorí sú proti islamizácii Nemecka a proti rastúcej záplave azylantov. Kritizujú to síce, ale viac nič. Napr. Seehofer, Lindner. Jedine AfD je obranným valom Nemecka. Pokiaľ ale nemá 51 percent, tak zmôže len málo.

Nemci sú v takom stave akoby sa nachádzáli v pokročilej agónii – sú ako zhypnotizovaný zajačik pred hadom, ktorým sa nechá zhltnúť, hoci mal možnosť ujsť a tým hadom je v tomto prípade islam a azylanti. Je možné, že keď už bude „zajčik v hadovi“, tak bude nariekať a ľutovať, že nedal AfD 51 percent, keď ešte mohol.

Moslimovia vidia svoju ružovú budúcnosť v Európe (na ktorú si vždy brúsili zuby, celé stáročia, odkedy prvý raz vložili nohu na náš kontinent) a primárne v Nemecku.

Na arabskej platforme almatareed.org, ktorá má niekoľko desaťtisíc členov, možno najsť mnoho informácií o Nemecku. Najdôležitejšie sú však tie, ktoré presne popisujú, čo očakáva moslimov-azylantov v Nemecku. Informácie sú dostupné len tomu, kto je na platforme oficiálne prihlásený a je moslim.

Návod, ako „dobyť“ Nemecko sa začína obrázkom, znázorňujúcim najrýchlejšiu a najistejšiu cestu do neho. Sú na ňom označené štáty, cez ktoré treba ísť, ktoré sú bezpečné. Ostatné, ktoré sú proti islamizácii, sú označené ako nepriateľské, medzi nimi aj SR.

V ďalšej časti je oznámené, že v Nemecku sa moslimovia vôbec nemusia integrovať, dôležité je len to, aby sa neustále držali na Korán a len na svoju kultúru a tradície. Nasleduje podrobný rozpis toho, kde a koľko peňazí v Nemecku dostanú.

Týmto tzv. azylantom je v letáku odporučné, aby sa v Nemecku obrátili na organizáciu Milli Görüs (Národný pohľad), ktorá im vo všetkom pomôže. Tá sa sama označuje ako islamská – v skutočnosti ale ide o islamistickú. Má po celom Nemecku, ale aj v iných krajinách, početné pobočky. Spolkový úrad pre ochranu ústavy označil organizáciu za nepriateľa demokracie. Napriek tomu Berlín nie je schopný ju zakázať a nariadiť je rozpustenie.

Niet preto divu, že Nemecko je pre moslimov len na posmech a že si robia vtipy z jeho exkutívy a smejú sa z toho, že im nemecký štát všetko financuje a jeho občania na to poslušne pracujú.

Ak sa nič nezmení, tak toto je budúcnosť našej Európy, ktorá ale už viac nebude naša a už v žiadnom prípade nebude Európou našich detí!

Bojovník za našu Európu a naše práva, Salvini! Merkel, Macron sú trpaslíci voči nemu

23.01.2019

Popularita Mattea Salviniho, talianskeho ministra vnútra a vicepremiéra neuveriteľne narastá, a to nielen v Taliansku, ale v celej EÚ. Je nekompromisne tvrdý proti smerovaniu utečeneckj politike viac »

Polit. islam je nepriateľ, FPÖ chce zákaz. Rakúsky viceprimátor zhrozený z uteč. polit. predošlej vlády

21.01.2019

Predseda parlamentného klubu FPÖ Johann Gudenus povedal v sobotu na zjazde strany, že jeho strana podniká všetko pre to, aby bol ešte v tejto polovici roka schválený zákon o zákaze politického viac »

Keď azylant azda niekoho i zabije, lebo mu EÚ nedala ženu k dispozícii

18.01.2019

Takých prípadov je v EÚ veľa, ale mainstream média ich zamlčujú. Veď predsa načo znepokojovať ľudí, majú aj iné starosti. A už si na to aj zvykli. A ktorí ešte nie, tak si postupne zvyknú. viac »

PSA Peugeot Citroen Trnava

Trnavská automobilka PSA vyrobila rekordný počet vozidiel

23.01.2019 17:33

Trnavská automobilka Groupe PSA Slovakia vyrobila v minulom roku 352 007 vozidiel, čo je nový rekord.

televízia, televízor, ovládač

RVR udelila vysielateľovi TV Joj pokutu takmer 40 000 eur

23.01.2019 17:10

Mac TV bola zároveň upozornená na porušenie zákona pri oddeľovaní názorov a komentárov od informácií spravodajského charakteru.

Nemecko Merkelová prejav novoročný

Merkelová má pochybnosti o novom prístupe k riešeniu globálnych problémov

23.01.2019 16:48

Snahy o riešenie globálnych problémov budú podľa nej "fungovať len vtedy, ak sme ochotní prijať kompromis".

bitka

V prípade bitky v Košiciach obvinila polícia dve mladistvé

23.01.2019 16:21

Ide o prípad týkajúci sa zverejneného videa zo začiatku januára, na ktorom je zachytená bitka mladých dievčat.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 765
Celková čítanosť: 3259790x
Priemerná čítanosť článkov: 4261x

Autor blogu

Kategórie