Založ si blog

Nemecko už prehralo s islamom a platí za všetko. Je azylantom na posmech len

Nemecko sa chytilo do vlastnej pasce. Je neschopné riešiť obrovské problémy, ktoré si samo spôsobilo s azylantami. V spleti svojich komplikovaných zákonoch sa nevyzná (a či sa nechce vyznať?) a zamotáva sa do nich čoraz viac.

Azylanti a ich právnici ich poznajú oveľa lepšie a vedia ich dokonale využiť vo svoj prospech. Medzičasom moslimovia v arabských krajinách vyzývajú moslimov na „pochod“ na Európu. V obehu sú tisícky letákov, ktoré vysvetlujú, ako skvele môžu v Nemecku žiť a pritom „nepohnúť ani len prstom“.

O.i. je tam uvedené – Integrácia? Žiadny strach pred ňou! Ženy? To je ľahká korisť! Peniaze? Žiadny problém – dajú vám ich! Vyhostenie? To sa vám nestane!

Ďalej je podrobne opísané, ako si azylant môže zariadiť v Nemecku komfortný život bez námahy. Nemecko je v arabskom svete považované za slabé a bezmocné a za krajinu porazenú, ktorá ochotne platí všetkým, ktorí v nej šíria islam.

To je neuveriteľné a zahanbujúce.

A nerobia nič proti tomu ani tí politici, ktorí sú proti islamizácii Nemecka a proti rastúcej záplave azylantov. Kritizujú to síce, ale viac nič. Napr. Seehofer, Lindner. Jedine AfD je obranným valom Nemecka. Pokiaľ ale nemá 51 percent, tak zmôže len málo.

Nemci sú v takom stave akoby sa nachádzáli v pokročilej agónii – sú ako zhypnotizovaný zajačik pred hadom, ktorým sa nechá zhltnúť, hoci mal možnosť ujsť a tým hadom je v tomto prípade islam a azylanti. Je možné, že keď už bude „zajčik v hadovi“, tak bude nariekať a ľutovať, že nedal AfD 51 percent, keď ešte mohol.

Moslimovia vidia svoju ružovú budúcnosť v Európe (na ktorú si vždy brúsili zuby, celé stáročia, odkedy prvý raz vložili nohu na náš kontinent) a primárne v Nemecku.

Na arabskej platforme almatareed.org, ktorá má niekoľko desaťtisíc členov, možno najsť mnoho informácií o Nemecku. Najdôležitejšie sú však tie, ktoré presne popisujú, čo očakáva moslimov-azylantov v Nemecku. Informácie sú dostupné len tomu, kto je na platforme oficiálne prihlásený a je moslim.

Návod, ako „dobyť“ Nemecko sa začína obrázkom, znázorňujúcim najrýchlejšiu a najistejšiu cestu do neho. Sú na ňom označené štáty, cez ktoré treba ísť, ktoré sú bezpečné. Ostatné, ktoré sú proti islamizácii, sú označené ako nepriateľské, medzi nimi aj SR.

V ďalšej časti je oznámené, že v Nemecku sa moslimovia vôbec nemusia integrovať, dôležité je len to, aby sa neustále držali na Korán a len na svoju kultúru a tradície. Nasleduje podrobný rozpis toho, kde a koľko peňazí v Nemecku dostanú.

Týmto tzv. azylantom je v letáku odporučné, aby sa v Nemecku obrátili na organizáciu Milli Görüs (Národný pohľad), ktorá im vo všetkom pomôže. Tá sa sama označuje ako islamská – v skutočnosti ale ide o islamistickú. Má po celom Nemecku, ale aj v iných krajinách, početné pobočky. Spolkový úrad pre ochranu ústavy označil organizáciu za nepriateľa demokracie. Napriek tomu Berlín nie je schopný ju zakázať a nariadiť je rozpustenie.

Niet preto divu, že Nemecko je pre moslimov len na posmech a že si robia vtipy z jeho exkutívy a smejú sa z toho, že im nemecký štát všetko financuje a jeho občania na to poslušne pracujú.

Ak sa nič nezmení, tak toto je budúcnosť našej Európy, ktorá ale už viac nebude naša a už v žiadnom prípade nebude Európou našich detí!

Merkel nechce Merza: Vedenie CDU Preto Odkladá Zjazd! Spiegel: Je ako Trump

28.10.2020

Takúto analýzu nemáte Nikde v SRmédiách! Merz: Vedenie CDU odkladá zjazd, aby prekazilo moju voľbu. Prezídium CDU rozhodlo, že zjazd strany, na ktorom mal byť zvolený nový šéf CDU a ktorý sa mal konať začiatkom decembra, sa odkladá na neurčito. Až koncom januára sa rozhodne, či bude zvolaný, alebo či sa uskutoční tzv. digitálny zjazd strany s následnou poštovou [...]

Nečakaná záhadná smrť 66 roč. viceprezidenta Bundestagu (Zomiera sa takto? )

27.10.2020

Dole je aj: Radikálni moslimovia v De vzdávajú hold vrahovi parížskeho učiteľa..//..Thomas Oppermann, známy a populárny SPD politik zomrel v nedeľu večer záhadne a úplne prekvapujúco. Bol zdravý ako buk, športoval a pravidelne sa podroboval lekárskym prehliadkam!!! Nefajčil, nepil a nemal nadváhu – bol štíhly a vyšportovaný. Len prednedávnom oznámil, že po [...]

Potvrdené: Vyšetrovaný laptop je Bidenov. Sú tam i fotky maloletých dievčat

26.10.2020

ToSR-mainstreamNepise. PretoSom„Zloba“!!! Dole: Erdogan:To bol protiislamský akt. Razia v berlínskej mešite ///..FBI a Ministerstvo justície USA už dôrazne potvrdili, že v prípade najdeného a vyšetrovaného laptopu vôbec nejde o ruské dezinformácie, ako sa to snažia predkladať občanom americké mainstreamové-proDemokratické médiá, keď o tomto obrovskom škandále [...]

Nice

Teror vo Francúzsku. Odrezaná hlava, traja zabití

29.10.2020 12:11

Christian Estrosi, starosta Nice, povedal, opísal vraha ako náboženského fanatika.

Cintorín v Rimavskej Sobote

Rimavskosobotský primátor: Cintorín necháme otvorený, pokuty od nás nehrozia

29.10.2020 12:00

Mestská polícia v Rimavskej Sobote ľuďom za to, že pôjdu v týchto dňoch napriek nariadeniam vlády na cintorín, pokuty neuloží.

Naď,

Naď vyzval na pomoc zdravotníkov, o mobilizácii zatiaľ nerozhodli

29.10.2020 11:13, aktualizované: 12:10

Aj na jeden, aj druhý deň by sa nám hodilo 2000 až 3000 takých zdravotníkov, ktorí môžu robiť stery, povedal minister.

Pilotné testovanie / Dezinfekcia / Zdravotník /

Potvrdili 2 785 nových prípadov, na Covid-19 zomrelo už dvesto osôb

29.10.2020 10:08, aktualizované: 11:42

Počas stredy laboratória urobili vyše 14-tisíc testov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,130
Celková čítanosť: 6579122x
Priemerná čítanosť článkov: 5822x

Autor blogu

Kategórie