Založ si blog

Nemecko už prehralo s islamom a platí za všetko. Je azylantom na posmech len

Nemecko sa chytilo do vlastnej pasce. Je neschopné riešiť obrovské problémy, ktoré si samo spôsobilo s azylantami. V spleti svojich komplikovaných zákonoch sa nevyzná (a či sa nechce vyznať?) a zamotáva sa do nich čoraz viac.

Azylanti a ich právnici ich poznajú oveľa lepšie a vedia ich dokonale využiť vo svoj prospech. Medzičasom moslimovia v arabských krajinách vyzývajú moslimov na „pochod“ na Európu. V obehu sú tisícky letákov, ktoré vysvetlujú, ako skvele môžu v Nemecku žiť a pritom „nepohnúť ani len prstom“.

O.i. je tam uvedené – Integrácia? Žiadny strach pred ňou! Ženy? To je ľahká korisť! Peniaze? Žiadny problém – dajú vám ich! Vyhostenie? To sa vám nestane!

Ďalej je podrobne opísané, ako si azylant môže zariadiť v Nemecku komfortný život bez námahy. Nemecko je v arabskom svete považované za slabé a bezmocné a za krajinu porazenú, ktorá ochotne platí všetkým, ktorí v nej šíria islam.

To je neuveriteľné a zahanbujúce.

A nerobia nič proti tomu ani tí politici, ktorí sú proti islamizácii Nemecka a proti rastúcej záplave azylantov. Kritizujú to síce, ale viac nič. Napr. Seehofer, Lindner. Jedine AfD je obranným valom Nemecka. Pokiaľ ale nemá 51 percent, tak zmôže len málo.

Nemci sú v takom stave akoby sa nachádzáli v pokročilej agónii – sú ako zhypnotizovaný zajačik pred hadom, ktorým sa nechá zhltnúť, hoci mal možnosť ujsť a tým hadom je v tomto prípade islam a azylanti. Je možné, že keď už bude „zajčik v hadovi“, tak bude nariekať a ľutovať, že nedal AfD 51 percent, keď ešte mohol.

Moslimovia vidia svoju ružovú budúcnosť v Európe (na ktorú si vždy brúsili zuby, celé stáročia, odkedy prvý raz vložili nohu na náš kontinent) a primárne v Nemecku.

Na arabskej platforme almatareed.org, ktorá má niekoľko desaťtisíc členov, možno najsť mnoho informácií o Nemecku. Najdôležitejšie sú však tie, ktoré presne popisujú, čo očakáva moslimov-azylantov v Nemecku. Informácie sú dostupné len tomu, kto je na platforme oficiálne prihlásený a je moslim.

Návod, ako „dobyť“ Nemecko sa začína obrázkom, znázorňujúcim najrýchlejšiu a najistejšiu cestu do neho. Sú na ňom označené štáty, cez ktoré treba ísť, ktoré sú bezpečné. Ostatné, ktoré sú proti islamizácii, sú označené ako nepriateľské, medzi nimi aj SR.

V ďalšej časti je oznámené, že v Nemecku sa moslimovia vôbec nemusia integrovať, dôležité je len to, aby sa neustále držali na Korán a len na svoju kultúru a tradície. Nasleduje podrobný rozpis toho, kde a koľko peňazí v Nemecku dostanú.

Týmto tzv. azylantom je v letáku odporučné, aby sa v Nemecku obrátili na organizáciu Milli Görüs (Národný pohľad), ktorá im vo všetkom pomôže. Tá sa sama označuje ako islamská – v skutočnosti ale ide o islamistickú. Má po celom Nemecku, ale aj v iných krajinách, početné pobočky. Spolkový úrad pre ochranu ústavy označil organizáciu za nepriateľa demokracie. Napriek tomu Berlín nie je schopný ju zakázať a nariadiť je rozpustenie.

Niet preto divu, že Nemecko je pre moslimov len na posmech a že si robia vtipy z jeho exkutívy a smejú sa z toho, že im nemecký štát všetko financuje a jeho občania na to poslušne pracujú.

Ak sa nič nezmení, tak toto je budúcnosť našej Európy, ktorá ale už viac nebude naša a už v žiadnom prípade nebude Európou našich detí!

Použili Clintonovci FBI k puču proti Trumpovi? Rauscher: S Poliakmi zajedno

24.04.2019

Po zvolení Donalda Trumpa za prezidenta USA v decembri 2016, s čím v tábore Hillary Clinton spočiatku nikto ani vo sne nepočítal, vypovedali mu Demokrati, systémové médiá, ale aj niektorí Republikáni, viac »

Notre Dame: Analýzy odborníkov protirečia oficiálnej verzii o príčine požiaru

21.04.2019

Experti reagovali veľmi rýchlo na vymyslené klamstvo oficiálnych orgánov o príčine požiaru, ktorou mal byť skrat. Len dve verzie lží boli v podstate možné, ktoré by prípadne mohla veľká viac »

11 roč. génius astrofyzik je si istý, že Hawking sa mýlil, keď Boha spochybnil

18.04.2019

Hawking a Einstein boli nielen geniálni vedci, ale obaja boli aj ateisti. Ale takí ateisti, ktorí neverili na osobného Boha. A napríklad Einstein bol – podobne ako Baruch Spinoza – vyznávačom viac »

banka, prepad

V Košiciach došlo k prepadu banky, polícia po páchateľoch pátra

25.04.2019 20:10

Neznámi páchatelia so zbraňou v ruke lúpežne prepadli pobočku jednej z bánk v košickej mestskej časti (MČ) Západ.

Andrej Danko

Danko vidí za akciou školákov iných politikov

25.04.2019 19:58

Pre jednu akciu školákov, ktorá bola nakoniec zrušená, sa bude meniť zákon. Presadil to predseda SNS Andrej Danko.

Gábor Gál /exekúcie /

Staré exekúcie zastavia, dlhy nezmiznú

25.04.2019 19:30

Exekúcie staršie ako päť rokov by mali byť zastavené, neznamená to však, že všetky dlžoby budú aj odpustené. Navrhuje to zákon ministra spravodlivosti Gábora Gála.

senne-zasah

Dráma na východe! Svedectvo ženy, ktorú uniesol šialenec so samopalom

25.04.2019 19:28

Pozrite si vo videu TV Pravda svedectvo ženy, ktorú pri obci Senné za bieleho dňa uniesol muž so samopalom.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 813
Celková čítanosť: 3637290x
Priemerná čítanosť článkov: 4474x

Autor blogu

Kategórie