Založ si blog

V Európe je výmena európ. národov už naplno v chode! Nezastaví ju nič!

Najmä veľké európske národy Nemecka, Talianska, Francúzska, Španielska, Anglicka, ale už aj Švédska, Rakúska,  Holandska, Belgicka sú už naplno konfrontované so svojou postupnou „výmenou“ za migrantov. Matematika migrantských čísel a čísel  natality (pôrodnosti) v EÚ hovorí jasnou rečou. Európske národné majority miznú a napokon zmiznú biologicky i fyzicky a budú nahradené postupne desiatkami miliónov migrantov, takmer všetko moslimov.

Okrem iných to tvrdia aj talianski experti pre etnický výskum. Národné majority sa stanú vo vlastných štátoch minoritami, ktoré následne budú rýchlo „vynulované“. Jedna talianská štúdia publikovaná v júli uplynulého roka uvádza: „Európania majú čoraz menej detí a migranti prúdiaci do EÚ za podpory OSN prichádzajú z kultúr, kde je dôležitým znakom „mužnosti“ muža splodiť veľké množstvo detí.“

To nevyhnutne bude znamenať koniec európskych etník. Do roku 2060 – 65 bude v Európe žiť približne toľko príslušníkov cudzích etník ako príšlušníkov európskych národov. Napríklad v Taliansku, kde sa voľakedy rodilo tradične veľa detí, sa dnes rodí o polovicu menej detí ako v roku 1964. Naopak, v Afrike je v tomto smere celkom protichodný trend. Tam rast obyvateľstva doslova exploduje. Kým pred sto rokmi tvorili Afričania len 9 percent z počtu obyvateľov na svete, tak dnes je to už 25 percent a v roku 2050 to už bude 40 percent.

Hermann H. Mitterer, dôstojník rakúskeho Bundesheeru, politológ, sociológ, autor, vydal pred niekoľkými dňami skvelú a odborne podloženú knihu, plnú konkrétnych faktov a nevyvrátiteľných argumentov o trpkej realite, ktorá Európu očakáva a sa už aj odohráva: Nahradenie európskych etník cudzími etnikami.

Mittererova kniha len potvrdzuje moje výpovede o migrácii a jej dôsledkoch, o ktorých som v uplynulých piatich rokoch napísal mnoho člankov a analýz.

Publicista Mitterer chodí po Rakúsku a absolvuje s veľkým úspechom početné prednášky a otvorene hovorí obyvateľstvu o tom, čo nás očakáva a čo nám Brusel i Merkel zamlčiavajú a čo prekrúcajú.

Masová migrácia do Európy bola už veľmi dávno plánovaná západnými elitami a teraz prišiel vhodný čas, aby bola realizovaná. Je riadená o podporovaná obrovskými finančnými prostriedkami. Bola iniciovaná preto, aby bolo eliminované kultúrne, etnické a religiózne zloženie obyvateľstva starého konntinentu. To sa postupne premiešava s migrantami, až bude napokon nimi čiastočne vytlačené a čiastočne premenené a absorbované.

Katastrofou pre národy Európy je skutočnosť, že väčšina politikov je súčasťou systémov, ktoré pracujú na „najväčšom a najvznešenejšom“ diele 21. storočia, na globálnej migrácii. Títo politici sa cítia nesmierne vyznamenaní tým, že boli elitami vybraní za „misionárov“ globálnej migrácie a preto robia všetko pre to, aby ju doviedli do víťazného konca za každú cenu a v neprospech vlastných národov.

Globálna migrácia sa tak stala Damoklovým mečom, ktorý neúprosne visí nad šijami európskych etník, aby ich raz celkom preťal a aby sa potom začala písať nová história Európy s novými neeurópskymi etnikami.

Niečo podobné sa už v dejinách sveta odohralo niekoľkokrát.

———————–

Do Nového Roku na zamyslenie pre mojich  čitateľov

 

Kráčaj svojou cestou

krokom istým a neomylným, 

aj keď po nej spočiatku 

len sám pôjdeš.

Neohliadaj sa späť

a nečakaj na nikoho.

 

Kráčaj svojou cestou

a nezmeň nikdy

jej smer zvolený –

ak vieš, že po nej vždy

vedie ťa len tvoje srdce

a duša tvoja.

 

Meinen slowakischen und tschechischen Lesern aus De, Schweiz und Austria

 

In diesem Neuen Jahr

 wünsche ich den Menschen die Zeit nicht nur zum Vertreiben,

      ich wünsche ihnen, dass viele Stunden übrig bleiben                                          

als Zeit für Staunen und als Zeit für Lernen.

Bojovník za našu Európu a naše práva, Salvini! Merkel, Macron sú trpaslíci voči nemu

23.01.2019

Popularita Mattea Salviniho, talianskeho ministra vnútra a vicepremiéra neuveriteľne narastá, a to nielen v Taliansku, ale v celej EÚ. Je nekompromisne tvrdý proti smerovaniu utečeneckj politike viac »

Polit. islam je nepriateľ, FPÖ chce zákaz. Rakúsky viceprimátor zhrozený z uteč. polit. predošlej vlády

21.01.2019

Predseda parlamentného klubu FPÖ Johann Gudenus povedal v sobotu na zjazde strany, že jeho strana podniká všetko pre to, aby bol ešte v tejto polovici roka schválený zákon o zákaze politického viac »

Keď azylant azda niekoho i zabije, lebo mu EÚ nedala ženu k dispozícii

18.01.2019

Takých prípadov je v EÚ veľa, ale mainstream média ich zamlčujú. Veď predsa načo znepokojovať ľudí, majú aj iné starosti. A už si na to aj zvykli. A ktorí ešte nie, tak si postupne zvyknú. viac »

televízia, televízor, ovládač

RVR udelila vysielateľovi TV Joj pokutu takmer 40 000 eur

23.01.2019 17:10

Mac TV bola zároveň upozornená na porušenie zákona pri oddeľovaní názorov a komentárov od informácií spravodajského charakteru.

Nemecko Merkelová prejav novoročný

Merkelová má pochybnosti o novom prístupe k riešeniu globálnych problémov

23.01.2019 16:48

Snahy o riešenie globálnych problémov budú podľa nej "fungovať len vtedy, ak sme ochotní prijať kompromis".

bitka

V prípade bitky v Košiciach obvinila polícia dve mladistvé

23.01.2019 16:21

Ide o prípad týkajúci sa zverejneného videa zo začiatku januára, na ktorom je zachytená bitka mladých dievčat.

Pawel Adamowicz

Vdova po zavraždenom starostovi Adamowiczovi viní z jeho smrti štátnu TV

23.01.2019 16:01

Stanica uviedla, že zažaluje každého, kto naznačí, že jej programy prispeli k násilnej smrti starostu Adamowicza.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 765
Celková čítanosť: 3259740x
Priemerná čítanosť článkov: 4261x

Autor blogu

Kategórie