Založ si blog

V Európe je výmena európ. národov už naplno v chode! Nezastaví ju nič!

Najmä veľké európske národy Nemecka, Talianska, Francúzska, Španielska, Anglicka, ale už aj Švédska, Rakúska,  Holandska, Belgicka sú už naplno konfrontované so svojou postupnou „výmenou“ za migrantov. Matematika migrantských čísel a čísel  natality (pôrodnosti) v EÚ hovorí jasnou rečou. Európske národné majority miznú a napokon zmiznú biologicky i fyzicky a budú nahradené postupne desiatkami miliónov migrantov, takmer všetko moslimov.

Okrem iných to tvrdia aj talianski experti pre etnický výskum. Národné majority sa stanú vo vlastných štátoch minoritami, ktoré následne budú rýchlo „vynulované“. Jedna talianská štúdia publikovaná v júli uplynulého roka uvádza: „Európania majú čoraz menej detí a migranti prúdiaci do EÚ za podpory OSN prichádzajú z kultúr, kde je dôležitým znakom „mužnosti“ muža splodiť veľké množstvo detí.“

To nevyhnutne bude znamenať koniec európskych etník. Do roku 2060 – 65 bude v Európe žiť približne toľko príslušníkov cudzích etník ako príšlušníkov európskych národov. Napríklad v Taliansku, kde sa voľakedy rodilo tradične veľa detí, sa dnes rodí o polovicu menej detí ako v roku 1964. Naopak, v Afrike je v tomto smere celkom protichodný trend. Tam rast obyvateľstva doslova exploduje. Kým pred sto rokmi tvorili Afričania len 9 percent z počtu obyvateľov na svete, tak dnes je to už 25 percent a v roku 2050 to už bude 40 percent.

Hermann H. Mitterer, dôstojník rakúskeho Bundesheeru, politológ, sociológ, autor, vydal pred niekoľkými dňami skvelú a odborne podloženú knihu, plnú konkrétnych faktov a nevyvrátiteľných argumentov o trpkej realite, ktorá Európu očakáva a sa už aj odohráva: Nahradenie európskych etník cudzími etnikami.

Mittererova kniha len potvrdzuje moje výpovede o migrácii a jej dôsledkoch, o ktorých som v uplynulých piatich rokoch napísal mnoho člankov a analýz.

Publicista Mitterer chodí po Rakúsku a absolvuje s veľkým úspechom početné prednášky a otvorene hovorí obyvateľstvu o tom, čo nás očakáva a čo nám Brusel i Merkel zamlčiavajú a čo prekrúcajú.

Masová migrácia do Európy bola už veľmi dávno plánovaná západnými elitami a teraz prišiel vhodný čas, aby bola realizovaná. Je riadená o podporovaná obrovskými finančnými prostriedkami. Bola iniciovaná preto, aby bolo eliminované kultúrne, etnické a religiózne zloženie obyvateľstva starého konntinentu. To sa postupne premiešava s migrantami, až bude napokon nimi čiastočne vytlačené a čiastočne premenené a absorbované.

Katastrofou pre národy Európy je skutočnosť, že väčšina politikov je súčasťou systémov, ktoré pracujú na „najväčšom a najvznešenejšom“ diele 21. storočia, na globálnej migrácii. Títo politici sa cítia nesmierne vyznamenaní tým, že boli elitami vybraní za „misionárov“ globálnej migrácie a preto robia všetko pre to, aby ju doviedli do víťazného konca za každú cenu a v neprospech vlastných národov.

Globálna migrácia sa tak stala Damoklovým mečom, ktorý neúprosne visí nad šijami európskych etník, aby ich raz celkom preťal a aby sa potom začala písať nová história Európy s novými neeurópskymi etnikami.

Niečo podobné sa už v dejinách sveta odohralo niekoľkokrát.

———————–

Do Nového Roku na zamyslenie pre mojich  čitateľov

 

Kráčaj svojou cestou

krokom istým a neomylným, 

aj keď po nej spočiatku 

len sám pôjdeš.

Neohliadaj sa späť

a nečakaj na nikoho.

 

Kráčaj svojou cestou

a nezmeň nikdy

jej smer zvolený –

ak vieš, že po nej vždy

vedie ťa len tvoje srdce

a duša tvoja.

 

Meinen slowakischen und tschechischen Lesern aus De, Schweiz und Austria

 

In diesem Neuen Jahr

 wünsche ich den Menschen die Zeit nicht nur zum Vertreiben,

      ich wünsche ihnen, dass viele Stunden übrig bleiben                                          

als Zeit für Staunen und als Zeit für Lernen.

Použili Clintonovci FBI k puču proti Trumpovi? Rauscher: S Poliakmi zajedno

24.04.2019

Po zvolení Donalda Trumpa za prezidenta USA v decembri 2016, s čím v tábore Hillary Clinton spočiatku nikto ani vo sne nepočítal, vypovedali mu Demokrati, systémové médiá, ale aj niektorí Republikáni, viac »

Notre Dame: Analýzy odborníkov protirečia oficiálnej verzii o príčine požiaru

21.04.2019

Experti reagovali veľmi rýchlo na vymyslené klamstvo oficiálnych orgánov o príčine požiaru, ktorou mal byť skrat. Len dve verzie lží boli v podstate možné, ktoré by prípadne mohla veľká viac »

11 roč. génius astrofyzik je si istý, že Hawking sa mýlil, keď Boha spochybnil

18.04.2019

Hawking a Einstein boli nielen geniálni vedci, ale obaja boli aj ateisti. Ale takí ateisti, ktorí neverili na osobného Boha. A napríklad Einstein bol – podobne ako Baruch Spinoza – vyznávačom viac »

banka, prepad

V Košiciach došlo k prepadu banky, polícia po páchateľoch pátra

25.04.2019 20:10

Neznámi páchatelia so zbraňou v ruke lúpežne prepadli pobočku jednej z bánk v košickej mestskej časti (MČ) Západ.

Andrej Danko

Danko vidí za akciou školákov iných politikov

25.04.2019 19:58

Pre jednu akciu školákov, ktorá bola nakoniec zrušená, sa bude meniť zákon. Presadil to predseda SNS Andrej Danko.

Gábor Gál /exekúcie /

Staré exekúcie zastavia, dlhy nezmiznú

25.04.2019 19:30

Exekúcie staršie ako päť rokov by mali byť zastavené, neznamená to však, že všetky dlžoby budú aj odpustené. Navrhuje to zákon ministra spravodlivosti Gábora Gála.

senne-zasah

Dráma na východe! Svedectvo ženy, ktorú uniesol šialenec so samopalom

25.04.2019 19:28

Pozrite si vo videu TV Pravda svedectvo ženy, ktorú pri obci Senné za bieleho dňa uniesol muž so samopalom.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 813
Celková čítanosť: 3637284x
Priemerná čítanosť článkov: 4474x

Autor blogu

Kategórie