Založ si blog

Ankara učí Paríž demokracii. Le Pen: Macron nemá nič proti rituálnemu vražd. kresťanov

Je to groteskné, keď práve turecký prezident Erdogan obviňuje francúzsku vládu z toho, že koná proti zásadám demokracie. Ale v tomto špeciálnom prípade má „obhajca“ demokracie Erdogan pravdu, keď sa „znepokojene a ustarostene“ vyjadril k udalostiam v Paríži a zastal sa práv demonštrantov v žltých vestách.

Povedal v rámci vlastného politického vystúpenia v Istanbule, že je proti excesívnemu policajnému násiliu, ktoré museli zažívať v sobotu demonštranti v Paríži.

Okrem iného vyhlásil:

„Tí v Európe, ktorí obviňujú našu políciu z násilností by mali teraz odsúdiť násilie ich vlastných policajtov. V Paríži použila polícia proti demonštrantom neuveriteľne brutálne násilie a ani v najmenšom nerešpektovala demokraciu, ľudské práva a slobodu.“

Okrem Erdogana kritizovali Macrona a jeho politiku aj Trump a Salvini.

Niekoľko hodín po teroristickom vraždení v Straßburgu prehovorila v televízii France 2 šéfka Rassemblement National Marine Le Pen. Obvinila vládu, že až dosiaľ neurobila žiadne opatrenia proti vyčíňaniu islamistického fundamentalizmu a uviedla, že teroristický vrah marockého pôvodu sa mohol bez problémov zdržiavať vo Francúzsku, a to napriek tomu, že bol cudzinec, ktorý bol na polícii vedený ako tzv. „fiche S“, čo znamená, že predstavoval pre spoločnosť riziko zvýšeného nebezpečia. Dopustil sa vo  Francúzsku, Nemecku a Švajčiarsku 27 trestných činov a niekoľkokrát sedel vo väzení.

Le Pen povedala, že islamistický teror nám takto demonštruje svoju moc prostredníctvom istej formy kultu smrti kresťanov – doslova ako nový rituál islamskej religiozity.

Le Pen: „Vo Francúzsku sa neudialo nič v boji proti fundamentalistickému islamizmu, a to napriek tomu, že terorizmus, ktorý z neho vychádza, je spojený s vraždením. Jeho vražednej ideológii padlo vo Francúzsku len v priebehu 6 rokov za obeť až 250 ľudských životov.“

Politička žiada okamžité a dôsledné vyhosťovanie potenciálnych teroristov a Marokánec, ktorý v Straßburgu vraždil, bol jedným z nich.

Makron je nepriamym pomocníkom týchto islamistických vraždiacich mašín, lebo nič proti nim nerobí.

A je len samozrejme, že Laurent Nuňez, štátny sekretár Ministerstva vnútra vyhlásil, že u Marokánca nebola predtým evidentná nijaká teroristická motivácia. Je predsa Makronov človek.

Lož, nič iné ako lož. A obrovská lož je aj to, že globálny pakt zlepší tzv. regulovanou migráciou našu bezpečnosť – pravdou je opak, tá bude ešte viac ohrozená.

Policajné štatistiky v Nemecku i Rakúsku hovoria jasnou rečou – čím viac moslimov-migrantov prichádza, tým viac teroristických aktov polícia registruje.

 

Mojim priaznivcom  Aniccca, Gray a vsetkym dalsim, ktori ma vnimaju pozitivne, zelam krasne Vianoce a skvely dalsi rok

Mimochodom – bol som prekvapeny rekordnou diskusiou na mojom poslednom blogu……..?

Použili Clintonovci FBI k puču proti Trumpovi? Rauscher: S Poliakmi zajedno

24.04.2019

Po zvolení Donalda Trumpa za prezidenta USA v decembri 2016, s čím v tábore Hillary Clinton spočiatku nikto ani vo sne nepočítal, vypovedali mu Demokrati, systémové médiá, ale aj niektorí Republikáni, viac »

Notre Dame: Analýzy odborníkov protirečia oficiálnej verzii o príčine požiaru

21.04.2019

Experti reagovali veľmi rýchlo na vymyslené klamstvo oficiálnych orgánov o príčine požiaru, ktorou mal byť skrat. Len dve verzie lží boli v podstate možné, ktoré by prípadne mohla veľká viac »

11 roč. génius astrofyzik je si istý, že Hawking sa mýlil, keď Boha spochybnil

18.04.2019

Hawking a Einstein boli nielen geniálni vedci, ale obaja boli aj ateisti. Ale takí ateisti, ktorí neverili na osobného Boha. A napríklad Einstein bol – podobne ako Baruch Spinoza – vyznávačom viac »

banka, prepad

V Košiciach došlo k prepadu banky, polícia po páchateľoch pátra

25.04.2019 20:10

Neznámi páchatelia so zbraňou v ruke lúpežne prepadli pobočku jednej z bánk v košickej mestskej časti (MČ) Západ.

Andrej Danko

Danko vidí za akciou školákov iných politikov

25.04.2019 19:58

Pre jednu akciu školákov, ktorá bola nakoniec zrušená, sa bude meniť zákon. Presadil to predseda SNS Andrej Danko.

Gábor Gál /exekúcie /

Staré exekúcie zastavia, dlhy nezmiznú

25.04.2019 19:30

Exekúcie staršie ako päť rokov by mali byť zastavené, neznamená to však, že všetky dlžoby budú aj odpustené. Navrhuje to zákon ministra spravodlivosti Gábora Gála.

senne-zasah

Dráma na východe! Svedectvo ženy, ktorú uniesol šialenec so samopalom

25.04.2019 19:28

Pozrite si vo videu TV Pravda svedectvo ženy, ktorú pri obci Senné za bieleho dňa uniesol muž so samopalom.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 813
Celková čítanosť: 3637275x
Priemerná čítanosť článkov: 4474x

Autor blogu

Kategórie