Založ si blog

Smrt. hriechy islamu: Sýrska rodina v Mníchove týrala dcéru z religióz. dôvodov

Len preto, že si 16 ročná Sýrčanka Lela, ktorá žije s rodičmi v Mníchove našla priateľa, tak bola nimi a svojím bratom celé týždne týraná a mučená. Predovšetkým otec Mohamed a syn Mohamed ju brutálne trestali niekoľko týždňov. Rodina sa aj napriek šiestim rokom stráveným v Nemecku riadila len prísnymi neľudskými pravidlami funadamentalistického islamu a dcérino správanie  bolo pre nich anti-islamské.

V rámci takých pravidiel sa nasadzuje proti „neposlušným“ ženám  absolútne konzekventne celá brutálna nenávisť a telesné násilie, ktoré podľa fundamentalistov prikazuje Korán. A to aj proti vlastnej dcére a či sestre.

Otec a syn Mohamed kopali úbohému dievčaťu opakovane do hlavy, tváre a chrbta. Tak sa to dialo dlhý čas a matka Rhana sa len prizerala a nič proti martýriu dcéry nepodnikla.

Otec so synom sa jej vyhrážali, že ju zavlečú do Sýrie (hoci odtiaľ prišli do Nemecka za azylom, pričom nemecké azylové právo jasne upozorňuje, že ak niekto dostal nemecký  azyl, tak ho navždy stratí, ak vstúpi na územie krajiny, kde bol prenasledovaný) a ju tam proti jej vôli vydajú za vzdialeného príbuzného, o 30 rokov staršieho.

Nechali ju celý čas zavretú a týrali ju hladom i smädom. Počas dní, keď bola uväznená, jej viackrát hrozili, že jej odseknú hlavu.

Napokon jej prikázali, aby si kľakla k záchodu a vyčistila ho jazykom. To už bolo napokon aj matke príliš veľa a zdôverila sa s utrpením dcéry svojej nemoslimskej susede.

Vec sa tak dostala na súd.

Sudca, ktorý dostal tento prípad, bol zhrozený z toho, čo je schopná urobiť islamská rodina vlastnej dcére.

Uvediem aspoň niečo z toho, čo povedal v súdnej sále pred vynesením rozsudku:

„Žijete už šesť rokov v našej krajine, ale ešte stále neovládate našu reč, nezúčastňujete sa života našej spoločnosti a čas trávite len  doma, prípadne sa občas stretnete s podobnými ako ste vy. Vo vašej kultúre nemá žena žiadnu hodnotu a stojí hlboko pod mužom, a to je choré. Takýto prípad som počas mojich pätnástich rokov ako sudca nikdy nemal.

Dievča ste týrali nielen telesne, ale aj psychicky a vzali ste jej celú ľudskú dôstojnosť. Takú kultúru, kde je možné niečo také, rozhodne odmietam. Hanbite sa – a je opovrhnutiahodné, že ste tieto strašné veci dcére vykonali len preto, že sa zaľúbila………“

Rozsudok, ktorý potom sudca Grain vyniesol, bol ale na všeobecné počudovanie veľmi mierny. Otec dostal dva roky podmienečne a syn rok podmienečne. Matka dostala len napomenutie a príkaz, že musí začať kurz nemčiny. Lela bola odovzdaná do starostlivosti Úradu pre mládež a jej rodina má predbežne zakázaný kontakt s ňou.

Vynára sa oprávnená otázka, prečo bol rozsudok taký mierny? Boli urobené tlaky na sudcu z politických kruhov?

Niečo také je veľmi pravdepodobné.

Ak by sa niečo podobné odohralo v nemeckej rodine, tak by tresty boli oveľa vyššie a  v žiadnom prípade nie podmienečné.

Aj tento prípad, ako aj tisícky podobných v krajinách EÚ, ktoré sú plné moslimských migrantov (a ich záplava u nás bude už len exponenciálne narastať po prijatí paktov OSN) poukazuje na to, že takéto rodiny sú do našej kultúry neintegrovateľné a sú pre ňu obrovskou príťažou finančne i sociálne a vychádza z nich aj veľký potenciál ohrozenia našich životov a žien našej kultúry.

Bojovník za našu Európu a naše práva, Salvini! Merkel, Macron sú trpaslíci voči nemu

23.01.2019

Popularita Mattea Salviniho, talianskeho ministra vnútra a vicepremiéra neuveriteľne narastá, a to nielen v Taliansku, ale v celej EÚ. Je nekompromisne tvrdý proti smerovaniu utečeneckj politike viac »

Polit. islam je nepriateľ, FPÖ chce zákaz. Rakúsky viceprimátor zhrozený z uteč. polit. predošlej vlády

21.01.2019

Predseda parlamentného klubu FPÖ Johann Gudenus povedal v sobotu na zjazde strany, že jeho strana podniká všetko pre to, aby bol ešte v tejto polovici roka schválený zákon o zákaze politického viac »

Keď azylant azda niekoho i zabije, lebo mu EÚ nedala ženu k dispozícii

18.01.2019

Takých prípadov je v EÚ veľa, ale mainstream média ich zamlčujú. Veď predsa načo znepokojovať ľudí, majú aj iné starosti. A už si na to aj zvykli. A ktorí ešte nie, tak si postupne zvyknú. viac »

televízia, televízor, ovládač

RVR udelila vysielateľovi TV Joj pokutu takmer 40 000 eur

23.01.2019 17:10

Mac TV bola zároveň upozornená na porušenie zákona pri oddeľovaní názorov a komentárov od informácií spravodajského charakteru.

Nemecko Merkelová prejav novoročný

Merkelová má pochybnosti o novom prístupe k riešeniu globálnych problémov

23.01.2019 16:48

Snahy o riešenie globálnych problémov budú podľa nej "fungovať len vtedy, ak sme ochotní prijať kompromis".

bitka

V prípade bitky v Košiciach obvinila polícia dve mladistvé

23.01.2019 16:21

Ide o prípad týkajúci sa zverejneného videa zo začiatku januára, na ktorom je zachytená bitka mladých dievčat.

Pawel Adamowicz

Vdova po zavraždenom starostovi Adamowiczovi viní z jeho smrti štátnu TV

23.01.2019 16:01

Stanica uviedla, že zažaluje každého, kto naznačí, že jej programy prispeli k násilnej smrti starostu Adamowicza.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 765
Celková čítanosť: 3259701x
Priemerná čítanosť článkov: 4261x

Autor blogu

Kategórie