Založ si blog

Smrt. hriechy islamu: Sýrska rodina v Mníchove týrala dcéru z religióz. dôvodov

Len preto, že si 16 ročná Sýrčanka Lela, ktorá žije s rodičmi v Mníchove našla priateľa, tak bola nimi a svojím bratom celé týždne týraná a mučená. Predovšetkým otec Mohamed a syn Mohamed ju brutálne trestali niekoľko týždňov. Rodina sa aj napriek šiestim rokom stráveným v Nemecku riadila len prísnymi neľudskými pravidlami funadamentalistického islamu a dcérino správanie  bolo pre nich anti-islamské.

V rámci takých pravidiel sa nasadzuje proti „neposlušným“ ženám  absolútne konzekventne celá brutálna nenávisť a telesné násilie, ktoré podľa fundamentalistov prikazuje Korán. A to aj proti vlastnej dcére a či sestre.

Otec a syn Mohamed kopali úbohému dievčaťu opakovane do hlavy, tváre a chrbta. Tak sa to dialo dlhý čas a matka Rhana sa len prizerala a nič proti martýriu dcéry nepodnikla.

Otec so synom sa jej vyhrážali, že ju zavlečú do Sýrie (hoci odtiaľ prišli do Nemecka za azylom, pričom nemecké azylové právo jasne upozorňuje, že ak niekto dostal nemecký  azyl, tak ho navždy stratí, ak vstúpi na územie krajiny, kde bol prenasledovaný) a ju tam proti jej vôli vydajú za vzdialeného príbuzného, o 30 rokov staršieho.

Nechali ju celý čas zavretú a týrali ju hladom i smädom. Počas dní, keď bola uväznená, jej viackrát hrozili, že jej odseknú hlavu.

Napokon jej prikázali, aby si kľakla k záchodu a vyčistila ho jazykom. To už bolo napokon aj matke príliš veľa a zdôverila sa s utrpením dcéry svojej nemoslimskej susede.

Vec sa tak dostala na súd.

Sudca, ktorý dostal tento prípad, bol zhrozený z toho, čo je schopná urobiť islamská rodina vlastnej dcére.

Uvediem aspoň niečo z toho, čo povedal v súdnej sále pred vynesením rozsudku:

„Žijete už šesť rokov v našej krajine, ale ešte stále neovládate našu reč, nezúčastňujete sa života našej spoločnosti a čas trávite len  doma, prípadne sa občas stretnete s podobnými ako ste vy. Vo vašej kultúre nemá žena žiadnu hodnotu a stojí hlboko pod mužom, a to je choré. Takýto prípad som počas mojich pätnástich rokov ako sudca nikdy nemal.

Dievča ste týrali nielen telesne, ale aj psychicky a vzali ste jej celú ľudskú dôstojnosť. Takú kultúru, kde je možné niečo také, rozhodne odmietam. Hanbite sa – a je opovrhnutiahodné, že ste tieto strašné veci dcére vykonali len preto, že sa zaľúbila………“

Rozsudok, ktorý potom sudca Grain vyniesol, bol ale na všeobecné počudovanie veľmi mierny. Otec dostal dva roky podmienečne a syn rok podmienečne. Matka dostala len napomenutie a príkaz, že musí začať kurz nemčiny. Lela bola odovzdaná do starostlivosti Úradu pre mládež a jej rodina má predbežne zakázaný kontakt s ňou.

Vynára sa oprávnená otázka, prečo bol rozsudok taký mierny? Boli urobené tlaky na sudcu z politických kruhov?

Niečo také je veľmi pravdepodobné.

Ak by sa niečo podobné odohralo v nemeckej rodine, tak by tresty boli oveľa vyššie a  v žiadnom prípade nie podmienečné.

Aj tento prípad, ako aj tisícky podobných v krajinách EÚ, ktoré sú plné moslimských migrantov (a ich záplava u nás bude už len exponenciálne narastať po prijatí paktov OSN) poukazuje na to, že takéto rodiny sú do našej kultúry neintegrovateľné a sú pre ňu obrovskou príťažou finančne i sociálne a vychádza z nich aj veľký potenciál ohrozenia našich životov a žien našej kultúry.

Obrovská záhada kozmu: Je za ním Nič? A či Niečo? Prezradím to

23.08.2019

Je kozmos nekonečný? Jeho nekonečnosť platila dlhé stáročia ako teologicko-vedecká dogma. Jej základom bolo tvrdenie, že tak ako je Boh vo všetkom nekonečný, tak musí byť aj jeho dielo – viac »

Samovražda Epsteina? 47 záhadných umrtí z okolia Clintonovcov. Bloger Pravdy najlepší je zas tu

21.08.2019

14.8. v skorých ranných hodinách objavili strážcovia vo väzení v Manhattane mŕtve telo multimiliardára pedofila Jeffreya Epsteina. Údajne sa obesil. Početné dokumenty a svedecké výpovede viac »

Macron múdrejší ako Merkel: Putina pozval! Zázračná zbraň Salviniho„zničí“každého!

20.08.2019

Macron dal Putinovi najavo, aký je pre neho dôležitý a že veľké medzinárodné problémy chce riešiť len s ním Niekoľko dní pred vrcholovým stretnutím G7 štátov, ktorého sa Rusko zo známych viac »

Bratislava Protest Farmári traktor polícia štúrova

Farmári z protestov začnú od septembra zbierať podpisy na registráciu strany

23.08.2019 14:05

Nespokojní poľnohospodári z "traktorových protestov" zakladajú politickú stranu Máme toho dosť!

africký mor ošípaných, kafiléria

Mor ošípaných dvíha cenu mäsa

23.08.2019 14:00

Africký mor ošípaných komplikuje vláde oživenie poľnohospodárstva a potravinárstva a spotrebiteľom načiera hlbšie do peňaženiek.

bugar

Most-Híd pôjde do volieb s Maďarskou kresťanskodemokratickou alianciou

23.08.2019 13:51

Zhodli sa na tom, že zabezpečenie efektívnej parlamentnej reprezentácie južných regiónov a Maďarov na Slovensku je dôležité.

Huawei, poľsko

Huawei je schopná fungovať aj s americkými sankciami

23.08.2019 13:30

Čínska telekomunikačná spoločnosť Huawei uviedla, že dôsledky amerických obmedzení na jej biznis sú predbežne miernejšie, než sa pôvodne očakávalo.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 873
Celková čítanosť: 4112426x
Priemerná čítanosť článkov: 4711x

Autor blogu

Kategórie