Založ si blog

Nem. učiteľ. : Wir sind arabisiert(SME pozývam). Štát nezlyhal, chce to! Lajčák, Matovič a ďalší chcú tiež taký štát?

Nemecká učiteľka zúfalo: „Sme už Arabmi“. Európske štáty už neslúžia vlastným národom, ale pracujú proti nim a zrádzajú tak ideu národného štátu. To po skončení stredoveku – kedy kráľovstvá a štáty nefungovali len na základe jedneho národa a ich územia neležali bezpodmienečne vo vnútri do seba uzavretých hraníc – bol princíp, na ktorom boli založené moderné novovzniknuté štáty:

Národ vytvoril svoj štát a štát slúžil výlučne záujmom svojho národu. To sa však stalo už len minulosťou. A nebude to dlho trvať a aj štáty budú už len minulosťou.  

V sedemdesiatych rokoch minulého storočia, keď v Nemecku Zelení boli etablovanými stranami diskriminovaní a keď negramotní tureckí gastarbeiteri z Anatólie boli brutálne vykorisťovaní, tak Zelení organizovali spolu s ľavicovými prúdeniami demonštrácie, ktorých mottom bolo Ausländer bleiben – Deutsche vertreiben, cudzinci ostať – Nemcov vyhnať. Vtedy to bol oprávnený symbolický výkrik proti nespravodlivosti.

Teraz sa to ale stalo politickým programom Zelených, ktorí medzičasom už patria k nemeckej politickej elite. V mnohých nemeckých školách sú Nemci už fakticky vyhnaní a či eliminovaní na úkor moslimov.

Ako odstrašujúci príklad tohto už ireverzibilného trendu v Nemecku – čo ale „vďaka“ paktu OSN očakáva celú Európu – môže byť škola s názvom Schule an der Köllnischen Heide v berlínskej štvrti Berlin-Neukölln. Spomedzi 103 prvákov je len jediný, ktorý má nemeckých rodičov. Na dvoch ďalších školách v tej istej štvrti je to podobne –  len pre dvoch zo 109 je nemčina materčinou.

Riaditeľka školy Astrid-Sabine Busse to komentovala s nádychom rezignácie i zúfalstva: „Wir sind arabisiert – Sme poarabštení“.

Tu v tejto súvislosti však existuje veľký a „nepochopiteľný“ paradox:

Na zmienených školách nie sú žiadne deti tých, ktorí túto situáciu v Nemecku navodili a títo ľudia v tejto štvrti ani nežijú. Celá nemecká stredná vrstava ju postupne  opustila. Opustili ju ale práve aj tí, ktorí mali skvelú možnosť tam realizovať svoje „úžasné“ vízie o novom usporiadaní Nemecka v multikultúrnom duchu, kde budú pravidlá „spolunažívania“ určovať moslimovia. Ani jeden zo Zelených idealistov tam nežije a neposiela do školy svoje dieťa. Tým ale výrazne dokazujú, že národ klamú a zavádzajú, lebo sami nežijú to, čo prikazujú iným.

Som ale presvedčený, že keby prišlo k podobnej situácii aj v SR, tak potom politici typu Lajčáka a Matoviča by celkom iste išli Slovákom osobným príkladom a okamžite by sa nasťahovali aj s rodinami do takých štvrtí a svoje deti by hneď posielali do slovenských škôl, kde by takmer žiadny žiak nevedel po slovensky.

Týmto pozývam SME a DennikN, aby prišli do Berlína. Sprostredkujem im rozhovor s riaditeľkou Busse a bývalým starostom z Berlin-Neukölln. Musia mi ale záväzne prehlásiť, že uverejnia všetko, čo im obaja povedia, bez cenzúry a bez „úprav“. Ja (prípadne moji spolupracovníci) potom skontrolujem, či slovenský text je súhlasný s nemeckými výpoveďami.  

 

 

Senzačný objav: Epigenetické „hodiny“určujú dĺžku života. Ovplyvniť ich je možné

15.12.2018

Z mojej knihy: Máš 80, vyzeráš na 50 a cítiš sa na 30:…..Ešte donedávna vo vede platilo, že naše gény sú počas celého nášho života úplne stabilné štruktúry, a to v tom zmysle, že viac »

V tieni jedného paktu, je tu už nová pasca: Utečenecký pakt. Za 4 dni podpis!

13.12.2018

Dosiaľ sa takmer nikde nepísalo aj ďalšom pakte OSN – o utečeneckom pakte. A ani politici o ňom nehovoria. Ide pritom o dva rôzne, aj keď svojím spôsobom podobné pakty. Viedeň podpíše utečenecký viac »

Pozvali ma do Paríža žlté vesty – jeden celý deň som bol jeden z nich

12.12.2018

Do Paríža som na stanicu Gare de l´Est cestoval z Nemecka už nespočetne veľa krát a vždy som bol plný radostného očakávania, čo mi ponúkne a daruje toto veľkolepé mesto. Ale v toto sobotné viac »

USA, Mick Mulvaney, šéf kancelárie Bieleho domu

Trump vymenoval nového šéfa kancelárie Bieleho domu

15.12.2018 10:27

Piatkové oznámenie ukončilo špekulácie o obsadení prestížneho postu.

bratislava, hrad

Bratislava začne rok 2019 v rozpočtovom provizóriu

15.12.2018 10:00

Nový primátor Bratislavy plánuje preveriť finančnú kondíciu mesta a avizuje, že chcú spustiť audity na viacerých úrovniach.

shutterstock 1228672159

VIDEORECENZIA: Prvý čínsky mobil s nárokom na trón

15.12.2018 10:00

Huawei Mate 20 Pro je prvý čínsky telefón, ktorý má právo nárokovať si na titul tohtoročného kráľa mobilov.

Scott Morrison

Austrália uznáva západný Jeruzalem ako hlavné mesto Izraela

15.12.2018 09:36

Veľvyslanectvo sa však z Tel Avivu do Jeruzalema nepresťahuje dovtedy, kým sa v izraelsko-palestínskom konflikte nedosiahne mier.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 751
Celková čítanosť: 3115983x
Priemerná čítanosť článkov: 4149x

Autor blogu

Kategórie