Založ si blog

Nem. učiteľ. : Wir sind arabisiert(SME pozývam). Štát nezlyhal, chce to! Lajčák, Matovič a ďalší chcú tiež taký štát?

Nemecká učiteľka zúfalo: „Sme už Arabmi“. Európske štáty už neslúžia vlastným národom, ale pracujú proti nim a zrádzajú tak ideu národného štátu. To po skončení stredoveku – kedy kráľovstvá a štáty nefungovali len na základe jedneho národa a ich územia neležali bezpodmienečne vo vnútri do seba uzavretých hraníc – bol princíp, na ktorom boli založené moderné novovzniknuté štáty:

Národ vytvoril svoj štát a štát slúžil výlučne záujmom svojho národu. To sa však stalo už len minulosťou. A nebude to dlho trvať a aj štáty budú už len minulosťou.  

V sedemdesiatych rokoch minulého storočia, keď v Nemecku Zelení boli etablovanými stranami diskriminovaní a keď negramotní tureckí gastarbeiteri z Anatólie boli brutálne vykorisťovaní, tak Zelení organizovali spolu s ľavicovými prúdeniami demonštrácie, ktorých mottom bolo Ausländer bleiben – Deutsche vertreiben, cudzinci ostať – Nemcov vyhnať. Vtedy to bol oprávnený symbolický výkrik proti nespravodlivosti.

Teraz sa to ale stalo politickým programom Zelených, ktorí medzičasom už patria k nemeckej politickej elite. V mnohých nemeckých školách sú Nemci už fakticky vyhnaní a či eliminovaní na úkor moslimov.

Ako odstrašujúci príklad tohto už ireverzibilného trendu v Nemecku – čo ale „vďaka“ paktu OSN očakáva celú Európu – môže byť škola s názvom Schule an der Köllnischen Heide v berlínskej štvrti Berlin-Neukölln. Spomedzi 103 prvákov je len jediný, ktorý má nemeckých rodičov. Na dvoch ďalších školách v tej istej štvrti je to podobne –  len pre dvoch zo 109 je nemčina materčinou.

Riaditeľka školy Astrid-Sabine Busse to komentovala s nádychom rezignácie i zúfalstva: „Wir sind arabisiert – Sme poarabštení“.

Tu v tejto súvislosti však existuje veľký a „nepochopiteľný“ paradox:

Na zmienených školách nie sú žiadne deti tých, ktorí túto situáciu v Nemecku navodili a títo ľudia v tejto štvrti ani nežijú. Celá nemecká stredná vrstava ju postupne  opustila. Opustili ju ale práve aj tí, ktorí mali skvelú možnosť tam realizovať svoje „úžasné“ vízie o novom usporiadaní Nemecka v multikultúrnom duchu, kde budú pravidlá „spolunažívania“ určovať moslimovia. Ani jeden zo Zelených idealistov tam nežije a neposiela do školy svoje dieťa. Tým ale výrazne dokazujú, že národ klamú a zavádzajú, lebo sami nežijú to, čo prikazujú iným.

Som ale presvedčený, že keby prišlo k podobnej situácii aj v SR, tak potom politici typu Lajčáka a Matoviča by celkom iste išli Slovákom osobným príkladom a okamžite by sa nasťahovali aj s rodinami do takých štvrtí a svoje deti by hneď posielali do slovenských škôl, kde by takmer žiadny žiak nevedel po slovensky.

Týmto pozývam SME a DennikN, aby prišli do Berlína. Sprostredkujem im rozhovor s riaditeľkou Busse a bývalým starostom z Berlin-Neukölln. Musia mi ale záväzne prehlásiť, že uverejnia všetko, čo im obaja povedia, bez cenzúry a bez „úprav“. Ja (prípadne moji spolupracovníci) potom skontrolujem, či slovenský text je súhlasný s nemeckými výpoveďami.  

 

 

Obrovská záhada kozmu: Je za ním Nič? A či Niečo? Prezradím to

23.08.2019

Je kozmos nekonečný? Jeho nekonečnosť platila dlhé stáročia ako teologicko-vedecká dogma. Jej základom bolo tvrdenie, že tak ako je Boh vo všetkom nekonečný, tak musí byť aj jeho dielo – viac »

Samovražda Epsteina? 47 záhadných umrtí z okolia Clintonovcov. Bloger Pravdy najlepší je zas tu

21.08.2019

14.8. v skorých ranných hodinách objavili strážcovia vo väzení v Manhattane mŕtve telo multimiliardára pedofila Jeffreya Epsteina. Údajne sa obesil. Početné dokumenty a svedecké výpovede viac »

Macron múdrejší ako Merkel: Putina pozval! Zázračná zbraň Salviniho„zničí“každého!

20.08.2019

Macron dal Putinovi najavo, aký je pre neho dôležitý a že veľké medzinárodné problémy chce riešiť len s ním Niekoľko dní pred vrcholovým stretnutím G7 štátov, ktorého sa Rusko zo známych viac »

Bratislava Protest Farmári traktor polícia štúrova

Farmári z protestov začnú od septembra zbierať podpisy na registráciu strany

23.08.2019 14:05

Nespokojní poľnohospodári z "traktorových protestov" zakladajú politickú stranu Máme toho dosť!

africký mor ošípaných, kafiléria

Mor ošípaných dvíha cenu mäsa

23.08.2019 14:00

Africký mor ošípaných komplikuje vláde oživenie poľnohospodárstva a potravinárstva a spotrebiteľom načiera hlbšie do peňaženiek.

bugar

Most-Híd pôjde do volieb s Maďarskou kresťanskodemokratickou alianciou

23.08.2019 13:51

Zhodli sa na tom, že zabezpečenie efektívnej parlamentnej reprezentácie južných regiónov a Maďarov na Slovensku je dôležité.

Huawei, poľsko

Huawei je schopná fungovať aj s americkými sankciami

23.08.2019 13:30

Čínska telekomunikačná spoločnosť Huawei uviedla, že dôsledky amerických obmedzení na jej biznis sú predbežne miernejšie, než sa pôvodne očakávalo.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 873
Celková čítanosť: 4112477x
Priemerná čítanosť článkov: 4711x

Autor blogu

Kategórie