Založ si blog

Nem. učiteľ. : Wir sind arabisiert(SME pozývam). Štát nezlyhal, chce to! Lajčák, Matovič a ďalší chcú tiež taký štát?

Nemecká učiteľka zúfalo: „Sme už Arabmi“. Európske štáty už neslúžia vlastným národom, ale pracujú proti nim a zrádzajú tak ideu národného štátu. To po skončení stredoveku – kedy kráľovstvá a štáty nefungovali len na základe jedneho národa a ich územia neležali bezpodmienečne vo vnútri do seba uzavretých hraníc – bol princíp, na ktorom boli založené moderné novovzniknuté štáty:

Národ vytvoril svoj štát a štát slúžil výlučne záujmom svojho národu. To sa však stalo už len minulosťou. A nebude to dlho trvať a aj štáty budú už len minulosťou.  

V sedemdesiatych rokoch minulého storočia, keď v Nemecku Zelení boli etablovanými stranami diskriminovaní a keď negramotní tureckí gastarbeiteri z Anatólie boli brutálne vykorisťovaní, tak Zelení organizovali spolu s ľavicovými prúdeniami demonštrácie, ktorých mottom bolo Ausländer bleiben – Deutsche vertreiben, cudzinci ostať – Nemcov vyhnať. Vtedy to bol oprávnený symbolický výkrik proti nespravodlivosti.

Teraz sa to ale stalo politickým programom Zelených, ktorí medzičasom už patria k nemeckej politickej elite. V mnohých nemeckých školách sú Nemci už fakticky vyhnaní a či eliminovaní na úkor moslimov.

Ako odstrašujúci príklad tohto už ireverzibilného trendu v Nemecku – čo ale „vďaka“ paktu OSN očakáva celú Európu – môže byť škola s názvom Schule an der Köllnischen Heide v berlínskej štvrti Berlin-Neukölln. Spomedzi 103 prvákov je len jediný, ktorý má nemeckých rodičov. Na dvoch ďalších školách v tej istej štvrti je to podobne –  len pre dvoch zo 109 je nemčina materčinou.

Riaditeľka školy Astrid-Sabine Busse to komentovala s nádychom rezignácie i zúfalstva: „Wir sind arabisiert – Sme poarabštení“.

Tu v tejto súvislosti však existuje veľký a „nepochopiteľný“ paradox:

Na zmienených školách nie sú žiadne deti tých, ktorí túto situáciu v Nemecku navodili a títo ľudia v tejto štvrti ani nežijú. Celá nemecká stredná vrstava ju postupne  opustila. Opustili ju ale práve aj tí, ktorí mali skvelú možnosť tam realizovať svoje „úžasné“ vízie o novom usporiadaní Nemecka v multikultúrnom duchu, kde budú pravidlá „spolunažívania“ určovať moslimovia. Ani jeden zo Zelených idealistov tam nežije a neposiela do školy svoje dieťa. Tým ale výrazne dokazujú, že národ klamú a zavádzajú, lebo sami nežijú to, čo prikazujú iným.

Som ale presvedčený, že keby prišlo k podobnej situácii aj v SR, tak potom politici typu Lajčáka a Matoviča by celkom iste išli Slovákom osobným príkladom a okamžite by sa nasťahovali aj s rodinami do takých štvrtí a svoje deti by hneď posielali do slovenských škôl, kde by takmer žiadny žiak nevedel po slovensky.

Týmto pozývam SME a DennikN, aby prišli do Berlína. Sprostredkujem im rozhovor s riaditeľkou Busse a bývalým starostom z Berlin-Neukölln. Musia mi ale záväzne prehlásiť, že uverejnia všetko, čo im obaja povedia, bez cenzúry a bez „úprav“. Ja (prípadne moji spolupracovníci) potom skontrolujem, či slovenský text je súhlasný s nemeckými výpoveďami.  

 

 

Vražda 50 moslim. v Christch. je straš. čin. O masakre 120 kresť. v Nigérii sa mlčí! Prečo?

20.03.2019

Zločin na Novom Zélande, ktorého sa dopustil Brenton Tarrant, odsúdili na celom svete politici i žurnalisti. Samozrejme, že plným právom a je potešiteľné, že tak urobil aj celý svet kresťanov. viac »

Nemecká učiteľka žiada od ľudstva, aby sa prestalo množiť nezmyselne a nadbytočne

14.03.2019

Publicistka a učiteľka Verena Brunschweiger z Regensburgu vyzýva ľudí, aby sa zriekli zbytočného „robenia“ deti. Sama je bezdetná, má 38 rokov a vyučuje v meste na Dunaji, v bavorskom Regensburgu, viac »

Ak by túto obžalobu moslimov povedal EÚ politik, média ho označia za nepriateľa islamu

10.03.2019

Vyšla však z úst prezidenta Egyptu Abd al-Fattah as-Sisisho, veriaceho moslima. Európske médiá túto z ich pohľadu nebezpečnú protimigrantskú a v podstate i protiislamskú reč as-Sísího zamlčali. viac »

Donald Trump

Trumpovi by neprekážalo zverejnenie Muellerovej vyšetrovacej správy

20.03.2019 21:24

Osobitný vyšetrovateľ Robert Mueller právu predloží americkému ministrovi spravodlivosti Williamovi Barrovi.

Ukrajinský prezident Petro Porošenko

Petro Porošenko uzákonil sankcie na firmy a osoby zapojené do ruskej agresie

20.03.2019 20:40

Ukrajinský prezident uzákonil dekrétom rozhodnutie Rady národnej bezpečnosti a obrany Ukrajiny o uvalení sankcií voči právnickým osobám a jednotlivcom zapojených do ruskej agresie na Kryme a v Donbase.

sud, Rusko, Kočner,

Šufliarsky a Haščák o esemeskách s Kočnerom

20.03.2019 19:28

Tému textových správ otvoril v posledných dňoch advokát Roman Kvasnica, ktorý zastupuje matku Martiny Kušnírovej.

Francúzsky prezident Emmanuel Macron

Francúzska armáda posilní políciu počas víkendových protestov žltých viest

20.03.2019 18:41

Opatrenie oznámil hovorca francúzskej vlády Benjamin Griveaux, ktorý zároveň uviedol, že vojaci budú chrániť "pevné body" vrátane vládnych budov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 796
Celková čítanosť: 3484305x
Priemerná čítanosť článkov: 4377x

Autor blogu

Kategórie