Založ si blog

Šéfovia afrických štátov nemajú najmenší záujem znížiť migráciu! Prečo?

Naivné predstavy, alebo zámerné klamanie európskeho obyvateľstva? Vrcholové stretnutie „Afrika a EÚ“ v Abidjane sa nieslo v znamení hesla „Boj proti príčinám migrácie Afričanov“. Brusel a Berlín si od toho veľa sľubovali a samozrejme najmä Merkel. A či nám to všetko len predstierali?

Samozrejme, že áno!

Veď hlavné príčiny biedy a úbohosti Afričanov zamlčujú konzekventne politici i médiá.

Je to obrovská korupcia, nesmierne explozívny nárast obyvateľstva a početné lokálne vojny a násilné konflikty. Za posledných 60 rokov dostali africké štáty okolo 2050 miliard dolárov podpory na rozvoj. Veľká väčšina týchto peňazí však skončila vo vreckách koruptných šéfov vlád a ich ministrov.

Pre obyvateľstvo čierneho kontinentu priniesli len málo pozitív.

O tom sa na konferencii, ktorej sa zúčastnila kancelárka Merkel a viac ako 80  šéfov vlád z Afriky, ale takmer vôbec nediskutovalo. A keď, tak len okrajovo, bez prehĺbenia tejto zamlčiavanej tematiky

Na záver stretnutia v Abidjane vyhlásil pyšne Junker, že EÚ sa dohodlo s africkými predstaviteľmi na akčnom pláne, ktorý Brusel bude financovať sumou 44 miliard eur, aby sa pomohlo africkým štátom a aby s tak vraj zabránilo vzniku ďalších migračných prúdov cez more do Európy. Keby situácia nebola taká extrémne vážna a nebezpečná, tak by som to považoval za dobrý vtip na zasmiatie.

Nič z toho nebude – lebo sú to len ďalšie vyhodené miliardy do korupčných vrecák afrických pohlavárov!

Títo africkí páni, majstri korupcie, nemajú najmenší záujem na tom, aby sa situácia zmenila a aby za európske peniaze budovali chýbajúce infraštruktúry a vytvarali za ne pracovné príležitosti pre mladých, aby si mohli zakladať rodiny a ich vyživiť a nemuseli migrovať do EÚ.

To by ale znamenalo oveľa menej peňazí do vlastných vrecák a preto im vyhovuje súčasná situácia.

Pokiaľ budú fungovať migračné prúdy, tak hlúpi Európania budú posielať nespočetné miliardy do Afriky bez prísnej kontroly a na kontá tých, ktorí si ich z veľkej časti ponechajú na rozširovanie svojho nepredstaviteľného luxusu.

A aby prúdy migrantov výdatne a spoľahlivo prúdili aj naďalej do prebohatej Európy, tak títo zločinci vo vysokých štátnych funkciách podporujú explozívny nárast afrického obyvateľstva:  Lavínovo sa rozrastajúce plodenie detí do biedy, hladu a chorôb.

Mať niečiu priazeň je upokojujúce a povzbudzujúce – nepriazeň, ktorá je len zbabelosťou, potom celkom stráca svoju moc! 

Vražda 50 moslim. v Christch. je straš. čin. O masakre 120 kresť. v Nigérii sa mlčí! Prečo?

20.03.2019

Zločin na Novom Zélande, ktorého sa dopustil Brenton Tarrant, odsúdili na celom svete politici i žurnalisti. Samozrejme, že plným právom a je potešiteľné, že tak urobil aj celý svet kresťanov. viac »

Nemecká učiteľka žiada od ľudstva, aby sa prestalo množiť nezmyselne a nadbytočne

14.03.2019

Publicistka a učiteľka Verena Brunschweiger z Regensburgu vyzýva ľudí, aby sa zriekli zbytočného „robenia“ deti. Sama je bezdetná, má 38 rokov a vyučuje v meste na Dunaji, v bavorskom Regensburgu, viac »

Ak by túto obžalobu moslimov povedal EÚ politik, média ho označia za nepriateľa islamu

10.03.2019

Vyšla však z úst prezidenta Egyptu Abd al-Fattah as-Sisisho, veriaceho moslima. Európske médiá túto z ich pohľadu nebezpečnú protimigrantskú a v podstate i protiislamskú reč as-Sísího zamlčali. viac »

Donald Trump

Trumpovi by neprekážalo zverejnenie Muellerovej vyšetrovacej správy

20.03.2019 21:24

Osobitný vyšetrovateľ Robert Mueller právu predloží americkému ministrovi spravodlivosti Williamovi Barrovi.

Ukrajinský prezident Petro Porošenko

Petro Porošenko uzákonil sankcie na firmy a osoby zapojené do ruskej agresie

20.03.2019 20:40

Ukrajinský prezident uzákonil dekrétom rozhodnutie Rady národnej bezpečnosti a obrany Ukrajiny o uvalení sankcií voči právnickým osobám a jednotlivcom zapojených do ruskej agresie na Kryme a v Donbase.

sud, Rusko, Kočner,

Šufliarsky a Haščák o esemeskách s Kočnerom

20.03.2019 19:28

Tému textových správ otvoril v posledných dňoch advokát Roman Kvasnica, ktorý zastupuje matku Martiny Kušnírovej.

Francúzsky prezident Emmanuel Macron

Francúzska armáda posilní políciu počas víkendových protestov žltých viest

20.03.2019 18:41

Opatrenie oznámil hovorca francúzskej vlády Benjamin Griveaux, ktorý zároveň uviedol, že vojaci budú chrániť "pevné body" vrátane vládnych budov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 796
Celková čítanosť: 3484254x
Priemerná čítanosť článkov: 4377x

Autor blogu

Kategórie