Založ si blog

Vladimír Putin tvrdí, že rusofóbia bola Západom zámerne vyvolaná

Ruský prezident je presvedčený, že isté sily vo svete robia v súčasnosti všetko preto, aby vytvorili „protektoráty bez tváre“ namiesto krajín hrdých na svoju kultúru. Vladimír Putin povedal na Svetovom koncile ruského národa:

„Sme svedkami toho, aké obrovské úsilie sa dnes vynakladá na to, aby sa svet vyformoval nanovo a pritom sa súčasne zničili hodnoty starej civilizácie, ako aj kultúrne a historické štruktúry, ktoré sa vyvíjali po stáročia. Dosiahnutie tohto cieľa je dôležité preto, lebo etniká pretvorené len na vazalov bez cti a bez nacionálnej hrdosti je možné oveľa ľahšie a pohodlnejšie manipulovať.“

Putin povedal, že také snahy je možné badať v početných oblastiach sveta, včítane štátov, ktoré boli súčasťou Sovietskeho Zväzu. Na podporu týchto snáh sa tam propaguje a rozširuje všetko čo nejakým spôsobom vyvoláva rusofóbiu. Táto politika je však podľa ruského prezidenta veľmi nebezpečná, ale napriek tomu je presvedčený, že budúcnosť vyrieši všetko mierove.

Je nesporným faktom, že čím dlhšie ostane Putin pri moci, tým viac miznú šance Západu na to, že získa nad Ruskom kontrolu. Aj preto robili USA a ďalšie západné krajiny všetko preto, aby prekazili jeho opätovné zvolenie za prezidenta.

Rusko ale nie je Ukrajina a akýkoľvek pokus Západu o prevrat v Moskve je vopred odsúdený na neúspech a bol by len hanebným fiaskom.

Ak by sa moc dala vyjadriť vo finančnej mene, tak by Putin bol najmocnejším mužom našej planéty. To napísal jeden vplyvný západný magazín. Ja dodám, že Putin je zároveň aj najobľúbenejším politikom zo všetkých krajín na svete.

V Rusku sa jeho obľúbenosť pohybuje od 85 do 90 percent. Ani v tom sa mu nepribližuje žiadny prezident. Vladimír Putin je nielen v politike perfekcionista. Opozícia nemá proti nemu žiadnu šancu, a to napriek zúfalej a agresívnej podpore zo Západu. Nevie a nedokáže totiž ponuknúť žiadnu lepšiu politickú alternatívu a Rusi to veľmi dobre vedia. To, čo robi Putin pre Rusko, a to, ako to robí, je pre Rusko to najlepšie – a nielen pre Rusko!

 

Z mojej knihy Citáty Múdrosti: 

Len nízke a podlé charaktery „argumentujú“ urážkami a vulgarizmami – zabúdajú však, že psí hlas sa k nebu ani len nepribližuje!

Bojovník za našu Európu a naše práva, Salvini! Merkel, Macron sú trpaslíci voči nemu

23.01.2019

Popularita Mattea Salviniho, talianskeho ministra vnútra a vicepremiéra neuveriteľne narastá, a to nielen v Taliansku, ale v celej EÚ. Je nekompromisne tvrdý proti smerovaniu utečeneckj politike viac »

Polit. islam je nepriateľ, FPÖ chce zákaz. Rakúsky viceprimátor zhrozený z uteč. polit. predošlej vlády

21.01.2019

Predseda parlamentného klubu FPÖ Johann Gudenus povedal v sobotu na zjazde strany, že jeho strana podniká všetko pre to, aby bol ešte v tejto polovici roka schválený zákon o zákaze politického viac »

Keď azylant azda niekoho i zabije, lebo mu EÚ nedala ženu k dispozícii

18.01.2019

Takých prípadov je v EÚ veľa, ale mainstream média ich zamlčujú. Veď predsa načo znepokojovať ľudí, majú aj iné starosti. A už si na to aj zvykli. A ktorí ešte nie, tak si postupne zvyknú. viac »

televízia, televízor, ovládač

RVR udelila vysielateľovi TV Joj pokutu takmer 40 000 eur

23.01.2019 17:10

Mac TV bola zároveň upozornená na porušenie zákona pri oddeľovaní názorov a komentárov od informácií spravodajského charakteru.

Nemecko Merkelová prejav novoročný

Merkelová má pochybnosti o novom prístupe k riešeniu globálnych problémov

23.01.2019 16:48

Snahy o riešenie globálnych problémov budú podľa nej "fungovať len vtedy, ak sme ochotní prijať kompromis".

bitka

V prípade bitky v Košiciach obvinila polícia dve mladistvé

23.01.2019 16:21

Ide o prípad týkajúci sa zverejneného videa zo začiatku januára, na ktorom je zachytená bitka mladých dievčat.

Pawel Adamowicz

Vdova po zavraždenom starostovi Adamowiczovi viní z jeho smrti štátnu TV

23.01.2019 16:01

Stanica uviedla, že zažaluje každého, kto naznačí, že jej programy prispeli k násilnej smrti starostu Adamowicza.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 765
Celková čítanosť: 3259756x
Priemerná čítanosť článkov: 4261x

Autor blogu

Kategórie