Založ si blog

Vladimír Putin tvrdí, že rusofóbia bola Západom zámerne vyvolaná

Ruský prezident je presvedčený, že isté sily vo svete robia v súčasnosti všetko preto, aby vytvorili „protektoráty bez tváre“ namiesto krajín hrdých na svoju kultúru. Vladimír Putin povedal na Svetovom koncile ruského národa:

„Sme svedkami toho, aké obrovské úsilie sa dnes vynakladá na to, aby sa svet vyformoval nanovo a pritom sa súčasne zničili hodnoty starej civilizácie, ako aj kultúrne a historické štruktúry, ktoré sa vyvíjali po stáročia. Dosiahnutie tohto cieľa je dôležité preto, lebo etniká pretvorené len na vazalov bez cti a bez nacionálnej hrdosti je možné oveľa ľahšie a pohodlnejšie manipulovať.“

Putin povedal, že také snahy je možné badať v početných oblastiach sveta, včítane štátov, ktoré boli súčasťou Sovietskeho Zväzu. Na podporu týchto snáh sa tam propaguje a rozširuje všetko čo nejakým spôsobom vyvoláva rusofóbiu. Táto politika je však podľa ruského prezidenta veľmi nebezpečná, ale napriek tomu je presvedčený, že budúcnosť vyrieši všetko mierove.

Je nesporným faktom, že čím dlhšie ostane Putin pri moci, tým viac miznú šance Západu na to, že získa nad Ruskom kontrolu. Aj preto robili USA a ďalšie západné krajiny všetko preto, aby prekazili jeho opätovné zvolenie za prezidenta.

Rusko ale nie je Ukrajina a akýkoľvek pokus Západu o prevrat v Moskve je vopred odsúdený na neúspech a bol by len hanebným fiaskom.

Ak by sa moc dala vyjadriť vo finančnej mene, tak by Putin bol najmocnejším mužom našej planéty. To napísal jeden vplyvný západný magazín. Ja dodám, že Putin je zároveň aj najobľúbenejším politikom zo všetkých krajín na svete.

V Rusku sa jeho obľúbenosť pohybuje od 85 do 90 percent. Ani v tom sa mu nepribližuje žiadny prezident. Vladimír Putin je nielen v politike perfekcionista. Opozícia nemá proti nemu žiadnu šancu, a to napriek zúfalej a agresívnej podpore zo Západu. Nevie a nedokáže totiž ponuknúť žiadnu lepšiu politickú alternatívu a Rusi to veľmi dobre vedia. To, čo robi Putin pre Rusko, a to, ako to robí, je pre Rusko to najlepšie – a nielen pre Rusko!

 

Z mojej knihy Citáty Múdrosti: 

Len nízke a podlé charaktery „argumentujú“ urážkami a vulgarizmami – zabúdajú však, že psí hlas sa k nebu ani len nepribližuje!

Ak chýba hanba, tak spoloč. nemá morálku! V SR chýba skoro všade, i v médiách!

16.11.2018

Ak sa ľudia prestávajú hanbiť, tak stratili už dávno morálku a kde sa ľudia nevedia hanbiť, tam sa hanba celkom vytratila aj zo spoločnosti, v ktorej žijú. Kde chýba pocit hanby, tam nastupuje viac »

Taliansky minister vnútra Salvini ide kvôli Rusku a Putinovi do konfrontácie s EÚ

14.11.2018

Toto je už môj 3. blog dnes!!! Má to svoj dôvod. Ale len málo z vás to postrehlo – zatiaľ. Niektorí ľudia sa ma strašne obávajú – zrejme vedia prečo. Na druhej strane ale drvivá väčšina viac »

Tajuplná fyzika prázdna. Existuje v kozme absolútne vákuum?

14.11.2018

Jednou z najstarších otázok filozofov a prírodovedcov je otázka či existuje absolútne nič. Existuje niekde priestor, v ktorom je absolútne nič? Je niekde absolútne vákuum? Už antiku tento viac »

USA Washington Dzurinda prednáška medaila

Expremiér Dzurinda si vo Washingtone prevzal Medailu cti

17.11.2018 16:41

Prednášal o Slovensku, ale aj v československom kontexte, a to pri príležitosti výročia vzniku Slovenskej republiky.

jedlo, tuky, obezita

Miliardové mínus za potraviny. Dovoz rastie, vývoz klesá

17.11.2018 16:07

Saldo zahraničného obchodu Slovenska s poľnohospodárskymi a potravinárskymi výrobkami bolo v období január až august 2018 vysoko pasívne.

praha, babiš, protest

Tisíce ľudí v Prahe idú z Hradčanského námestia, žiadajú demisiu premiéra

17.11.2018 16:05

Súčasné dianie Babiš opakovane označil za pripravenú kampaň, ktorá ho má dostať z politiky.

Theresa Mayová

Britská premiérka Mayová sa postavila kritikom dohody o brexite

17.11.2018 15:47

V súvislosti s dohodou o brexite už zo svojich postov odstúpilo päť ministrov a štátnych tajomníkov britskej vlády.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 739
Celková čítanosť: 3025377x
Priemerná čítanosť článkov: 4094x

Autor blogu

Kategórie