Založ si blog

Vladimír Putin tvrdí, že rusofóbia bola Západom zámerne vyvolaná

Ruský prezident je presvedčený, že isté sily vo svete robia v súčasnosti všetko preto, aby vytvorili „protektoráty bez tváre“ namiesto krajín hrdých na svoju kultúru. Vladimír Putin povedal na Svetovom koncile ruského národa:

„Sme svedkami toho, aké obrovské úsilie sa dnes vynakladá na to, aby sa svet vyformoval nanovo a pritom sa súčasne zničili hodnoty starej civilizácie, ako aj kultúrne a historické štruktúry, ktoré sa vyvíjali po stáročia. Dosiahnutie tohto cieľa je dôležité preto, lebo etniká pretvorené len na vazalov bez cti a bez nacionálnej hrdosti je možné oveľa ľahšie a pohodlnejšie manipulovať.“

Putin povedal, že také snahy je možné badať v početných oblastiach sveta, včítane štátov, ktoré boli súčasťou Sovietskeho Zväzu. Na podporu týchto snáh sa tam propaguje a rozširuje všetko čo nejakým spôsobom vyvoláva rusofóbiu. Táto politika je však podľa ruského prezidenta veľmi nebezpečná, ale napriek tomu je presvedčený, že budúcnosť vyrieši všetko mierove.

Je nesporným faktom, že čím dlhšie ostane Putin pri moci, tým viac miznú šance Západu na to, že získa nad Ruskom kontrolu. Aj preto robili USA a ďalšie západné krajiny všetko preto, aby prekazili jeho opätovné zvolenie za prezidenta.

Rusko ale nie je Ukrajina a akýkoľvek pokus Západu o prevrat v Moskve je vopred odsúdený na neúspech a bol by len hanebným fiaskom.

Ak by sa moc dala vyjadriť vo finančnej mene, tak by Putin bol najmocnejším mužom našej planéty. To napísal jeden vplyvný západný magazín. Ja dodám, že Putin je zároveň aj najobľúbenejším politikom zo všetkých krajín na svete.

V Rusku sa jeho obľúbenosť pohybuje od 85 do 90 percent. Ani v tom sa mu nepribližuje žiadny prezident. Vladimír Putin je nielen v politike perfekcionista. Opozícia nemá proti nemu žiadnu šancu, a to napriek zúfalej a agresívnej podpore zo Západu. Nevie a nedokáže totiž ponuknúť žiadnu lepšiu politickú alternatívu a Rusi to veľmi dobre vedia. To, čo robi Putin pre Rusko, a to, ako to robí, je pre Rusko to najlepšie – a nielen pre Rusko!

 

Z mojej knihy Citáty Múdrosti: 

Len nízke a podlé charaktery „argumentujú“ urážkami a vulgarizmami – zabúdajú však, že psí hlas sa k nebu ani len nepribližuje!

Obrovská záhada kozmu: Je za ním Nič? A či Niečo? Prezradím to

23.08.2019

Je kozmos nekonečný? Jeho nekonečnosť platila dlhé stáročia ako teologicko-vedecká dogma. Jej základom bolo tvrdenie, že tak ako je Boh vo všetkom nekonečný, tak musí byť aj jeho dielo – viac »

Samovražda Epsteina? 47 záhadných umrtí z okolia Clintonovcov. Bloger Pravdy najlepší je zas tu

21.08.2019

14.8. v skorých ranných hodinách objavili strážcovia vo väzení v Manhattane mŕtve telo multimiliardára pedofila Jeffreya Epsteina. Údajne sa obesil. Početné dokumenty a svedecké výpovede viac »

Macron múdrejší ako Merkel: Putina pozval! Zázračná zbraň Salviniho„zničí“každého!

20.08.2019

Macron dal Putinovi najavo, aký je pre neho dôležitý a že veľké medzinárodné problémy chce riešiť len s ním Niekoľko dní pred vrcholovým stretnutím G7 štátov, ktorého sa Rusko zo známych viac »

Bratislava Protest Farmári traktor polícia štúrova

Farmári z protestov začnú od septembra zbierať podpisy na registráciu strany

23.08.2019 14:05

Nespokojní poľnohospodári z "traktorových protestov" zakladajú politickú stranu Máme toho dosť!

africký mor ošípaných, kafiléria

Mor ošípaných dvíha cenu mäsa

23.08.2019 14:00

Africký mor ošípaných komplikuje vláde oživenie poľnohospodárstva a potravinárstva a spotrebiteľom načiera hlbšie do peňaženiek.

bugar

Most-Híd pôjde do volieb s Maďarskou kresťanskodemokratickou alianciou

23.08.2019 13:51

Zhodli sa na tom, že zabezpečenie efektívnej parlamentnej reprezentácie južných regiónov a Maďarov na Slovensku je dôležité.

Huawei, poľsko

Huawei je schopná fungovať aj s americkými sankciami

23.08.2019 13:30

Čínska telekomunikačná spoločnosť Huawei uviedla, že dôsledky amerických obmedzení na jej biznis sú predbežne miernejšie, než sa pôvodne očakávalo.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 873
Celková čítanosť: 4112458x
Priemerná čítanosť článkov: 4711x

Autor blogu

Kategórie