Založ si blog

Nedajme sa klamať! Pochod migrantov do USA je len inscenácia. Soros a spol. proti Trumpovi?

Pochod tisícok migrantov cez Mexiko do USA je pokusom o zvrhnutie  Trumpa. Jeden z ďalších, ktoré neúnavne organizujú a platia Soros a etablovaná politická clintonovská „elita“. Zúfalo sa pokúšajú dotstať Trumpa z prezidentského kresla a dosadiť tam niekoho, kto im bude slúžiť a s nimi splupracovať. Migranti boli „najatí“ prevažne v Hondurase a Guatemale, ale medzičasom sa už k nim pridávajú aj ďalší z Mexika.

Pochod úbožiakov (ktorých priamo či nepriamo „vyprodukovali“ tie isté globálne kruhy USA, ktoré ich teraz ženú „dobyť“ USA) naprieč Mexikom k hraniciam USA etrémne propagujú mainstream médiá a venujú mu každý deň veľkú pozornosť. Tieto médiá robia všetko preto, aby získali maximálne sympatie a veľkú lútosť americkej verejnosti pre týchto použitých úbožiakov.

Je faktom, že najmä v Hondurase vládne obrovská kriminalita a chaos – ale aj za to je zodpovedný globálny kapitalizmus USA a koruptné proamerické vlády v latinskej Amerika. Sorošovské „spojky“ v Hondurase nahovorili naivným migrantom, že v USA ich všade očakáva skvelý job.

Nepotvrdené informácie hovoria, že hlavným pomocníkom „Sorošovcov“ pri organizovaní tohto „dobročinného“ podujatia je zoskupenie Pueblos sin fronteras – už názov hovorí, čo za tým skrýva: Národy bez hraníc.

V každom prípade pracujú títo ľudia presne tým spôsobom ako aj početné organizácie Sorosovej siete Open Societies.

Nezávislí americkí politológovia vychádzajú z toho, že celá inscenácia okolo migračných prúdov do USA má za cieľ vyprodukovať obrazy a scény v médiách takým spôsobom, aby uškodili Trumpovi v blížiacich sa Mid-Term-voľbách.

Podobne boli nedávno inscenované údajne listy s výbušninami Sorosovi, Hillary Clinton, šéfovi CNN, hercovi De Nirovi a ešte niekoľkým ďalším odporcom Trumpa.  Vyšetrovatelia už dokonca vedia aj to, že iniciátorom tohto zločinu bol nejaký horlivý prívrženec Trumpa. Skutočne „perfektne“ vymyslené……ale len pre naivných a im podobným……

Mid-Term sú veľmi dôležité voľby a možno ich v slovenčine vyjadriť ako „polčasové“ voľby a či ako „medzivoľby“ a konajú sa vždy v strede štvorročnej periódy vládnutia prezidenta USA. A podobne ako prezidentské voľby, tak aj tieto voľby sa konajú vždy v utorok po prvom pondelku novembra. V nich sa volí tretina nových senátorov a celý nový Dom Reprezentantov. Okrem toho sa volí časť guvernérov a aj väčšina parlamentov spolkových štátov. Výsledok týchto volieb ukazuje, aká je nálada obyvateľstva vo vzťahu k prezidentovi USA. Ak ich vyhrá Trump, tak Demokrati sú už celkom na konci so svojou „politickou latinou“.

A práve preto sa krátko pred touto udalosťou odrazu dejú „divné“ veci, ktoré majú oslabiť pozíciu Trumpa. Možno očakávať, že sa ozvú hlasy, ktoré budú tvrdiť, že za dopisovými útokmi stojí Trump a samozrejme, že to média budú preberať a analyzovať.

A napokon budú krátko pred 6. novembrom proclintonovskými televíziami prezentované americkým voličom dramtickým spôsobom, aké desivé hrôzy pripravila Trumpova vláda úbohým migrantom na mexicko-americkej hranici.

Samozrejme, že aj ARD, ZDF a ďalšie propagandistické európske médiá – sluhovia globalistov USA – si už zakúpili práva na vysielanie. To všetko horlivo podporujú nemeckí Zelení politici a Ľavicoví radikáli. Nie všal Ľavičiari ako Sahra Wagenknecht a jej manžel Oskar Lafontaine, ktorí dlhodobo ostro kritizujú utečeneckú politiku kancelárky.

Ak chýba hanba, tak spoloč. nemá morálku! V SR chýba skoro všade, i v médiách!

16.11.2018

Ak sa ľudia prestávajú hanbiť, tak stratili už dávno morálku a kde sa ľudia nevedia hanbiť, tam sa hanba celkom vytratila aj zo spoločnosti, v ktorej žijú. Kde chýba pocit hanby, tam nastupuje viac »

Taliansky minister vnútra Salvini ide kvôli Rusku a Putinovi do konfrontácie s EÚ

14.11.2018

Toto je už môj 3. blog dnes!!! Má to svoj dôvod. Ale len málo z vás to postrehlo – zatiaľ. Niektorí ľudia sa ma strašne obávajú – zrejme vedia prečo. Na druhej strane ale drvivá väčšina viac »

Tajuplná fyzika prázdna. Existuje v kozme absolútne vákuum?

14.11.2018

Jednou z najstarších otázok filozofov a prírodovedcov je otázka či existuje absolútne nič. Existuje niekde priestor, v ktorom je absolútne nič? Je niekde absolútne vákuum? Už antiku tento viac »

USA Washington Dzurinda prednáška medaila

Expremiér Dzurinda si vo Washingtone prevzal Medailu cti

17.11.2018 16:41

Prednášal o Slovensku, ale aj v československom kontexte, a to pri príležitosti výročia vzniku Slovenskej republiky.

jedlo, tuky, obezita

Miliardové mínus za potraviny. Dovoz rastie, vývoz klesá

17.11.2018 16:07

Saldo zahraničného obchodu Slovenska s poľnohospodárskymi a potravinárskymi výrobkami bolo v období január až august 2018 vysoko pasívne.

praha, babiš, protest

Tisíce ľudí v Prahe idú z Hradčanského námestia, žiadajú demisiu premiéra

17.11.2018 16:05

Súčasné dianie Babiš opakovane označil za pripravenú kampaň, ktorá ho má dostať z politiky.

Theresa Mayová

Britská premiérka Mayová sa postavila kritikom dohody o brexite

17.11.2018 15:47

V súvislosti s dohodou o brexite už zo svojich postov odstúpilo päť ministrov a štátnych tajomníkov britskej vlády.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 739
Celková čítanosť: 3025324x
Priemerná čítanosť článkov: 4094x

Autor blogu

Kategórie