Založ si blog

Nedajme sa klamať! Pochod migrantov do USA je len inscenácia. Soros a spol. proti Trumpovi?

Pochod tisícok migrantov cez Mexiko do USA je pokusom o zvrhnutie  Trumpa. Jeden z ďalších, ktoré neúnavne organizujú a platia Soros a etablovaná politická clintonovská „elita“. Zúfalo sa pokúšajú dotstať Trumpa z prezidentského kresla a dosadiť tam niekoho, kto im bude slúžiť a s nimi splupracovať. Migranti boli „najatí“ prevažne v Hondurase a Guatemale, ale medzičasom sa už k nim pridávajú aj ďalší z Mexika.

Pochod úbožiakov (ktorých priamo či nepriamo „vyprodukovali“ tie isté globálne kruhy USA, ktoré ich teraz ženú „dobyť“ USA) naprieč Mexikom k hraniciam USA etrémne propagujú mainstream médiá a venujú mu každý deň veľkú pozornosť. Tieto médiá robia všetko preto, aby získali maximálne sympatie a veľkú lútosť americkej verejnosti pre týchto použitých úbožiakov.

Je faktom, že najmä v Hondurase vládne obrovská kriminalita a chaos – ale aj za to je zodpovedný globálny kapitalizmus USA a koruptné proamerické vlády v latinskej Amerika. Sorošovské „spojky“ v Hondurase nahovorili naivným migrantom, že v USA ich všade očakáva skvelý job.

Nepotvrdené informácie hovoria, že hlavným pomocníkom „Sorošovcov“ pri organizovaní tohto „dobročinného“ podujatia je zoskupenie Pueblos sin fronteras – už názov hovorí, čo za tým skrýva: Národy bez hraníc.

V každom prípade pracujú títo ľudia presne tým spôsobom ako aj početné organizácie Sorosovej siete Open Societies.

Nezávislí americkí politológovia vychádzajú z toho, že celá inscenácia okolo migračných prúdov do USA má za cieľ vyprodukovať obrazy a scény v médiách takým spôsobom, aby uškodili Trumpovi v blížiacich sa Mid-Term-voľbách.

Podobne boli nedávno inscenované údajne listy s výbušninami Sorosovi, Hillary Clinton, šéfovi CNN, hercovi De Nirovi a ešte niekoľkým ďalším odporcom Trumpa.  Vyšetrovatelia už dokonca vedia aj to, že iniciátorom tohto zločinu bol nejaký horlivý prívrženec Trumpa. Skutočne „perfektne“ vymyslené……ale len pre naivných a im podobným……

Mid-Term sú veľmi dôležité voľby a možno ich v slovenčine vyjadriť ako „polčasové“ voľby a či ako „medzivoľby“ a konajú sa vždy v strede štvorročnej periódy vládnutia prezidenta USA. A podobne ako prezidentské voľby, tak aj tieto voľby sa konajú vždy v utorok po prvom pondelku novembra. V nich sa volí tretina nových senátorov a celý nový Dom Reprezentantov. Okrem toho sa volí časť guvernérov a aj väčšina parlamentov spolkových štátov. Výsledok týchto volieb ukazuje, aká je nálada obyvateľstva vo vzťahu k prezidentovi USA. Ak ich vyhrá Trump, tak Demokrati sú už celkom na konci so svojou „politickou latinou“.

A práve preto sa krátko pred touto udalosťou odrazu dejú „divné“ veci, ktoré majú oslabiť pozíciu Trumpa. Možno očakávať, že sa ozvú hlasy, ktoré budú tvrdiť, že za dopisovými útokmi stojí Trump a samozrejme, že to média budú preberať a analyzovať.

A napokon budú krátko pred 6. novembrom proclintonovskými televíziami prezentované americkým voličom dramtickým spôsobom, aké desivé hrôzy pripravila Trumpova vláda úbohým migrantom na mexicko-americkej hranici.

Samozrejme, že aj ARD, ZDF a ďalšie propagandistické európske médiá – sluhovia globalistov USA – si už zakúpili práva na vysielanie. To všetko horlivo podporujú nemeckí Zelení politici a Ľavicoví radikáli. Nie všal Ľavičiari ako Sahra Wagenknecht a jej manžel Oskar Lafontaine, ktorí dlhodobo ostro kritizujú utečeneckú politiku kancelárky.

Obrovská záhada kozmu: Je za ním Nič? A či Niečo? Prezradím to

23.08.2019

Je kozmos nekonečný? Jeho nekonečnosť platila dlhé stáročia ako teologicko-vedecká dogma. Jej základom bolo tvrdenie, že tak ako je Boh vo všetkom nekonečný, tak musí byť aj jeho dielo – viac »

Samovražda Epsteina? 47 záhadných umrtí z okolia Clintonovcov. Bloger Pravdy najlepší je zas tu

21.08.2019

14.8. v skorých ranných hodinách objavili strážcovia vo väzení v Manhattane mŕtve telo multimiliardára pedofila Jeffreya Epsteina. Údajne sa obesil. Početné dokumenty a svedecké výpovede viac »

Macron múdrejší ako Merkel: Putina pozval! Zázračná zbraň Salviniho„zničí“každého!

20.08.2019

Macron dal Putinovi najavo, aký je pre neho dôležitý a že veľké medzinárodné problémy chce riešiť len s ním Niekoľko dní pred vrcholovým stretnutím G7 štátov, ktorého sa Rusko zo známych viac »

africký mor ošípaných, kafiléria

Mor ošípaných dvíha cenu mäsa

23.08.2019 14:00

Africký mor ošípaných komplikuje vláde oživenie poľnohospodárstva a potravinárstva a spotrebiteľom načiera hlbšie do peňaženiek.

bugar

Most-Híd pôjde do volieb s Maďarskou kresťanskodemokratickou alianciou

23.08.2019 13:51

Zhodli sa na tom, že zabezpečenie efektívnej parlamentnej reprezentácie južných regiónov a Maďarov na Slovensku je dôležité.

Huawei, poľsko

Huawei je schopná fungovať aj s americkými sankciami

23.08.2019 13:30

Čínska telekomunikačná spoločnosť Huawei uviedla, že dôsledky amerických obmedzení na jej biznis sú predbežne miernejšie, než sa pôvodne očakávalo.

Peniaze, euro, graf, ekonomika

Maďari môžu mať o 11 rokov životnú úroveň takmer ako Rakúšania

23.08.2019 13:14

Sen z čias zmeny režimu v Maďarsku o priblížení ekonomiky k vyspelým krajinám sa nepodarilo zatiaľ naplniť, ale o 11 rokov to môže byť inak.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 873
Celková čítanosť: 4112395x
Priemerná čítanosť článkov: 4711x

Autor blogu

Kategórie