Založ si blog

Politici nám teror predávajú ako normálny stav našej spoločnosti. Bráňme sa proti tomu!

Už to nemožno popierať a ani si to nevšímať – nastala a je už tu nová epocha „sťahovania“ národov, tak ako to už ľudstvo zažilo niekoľkokrát. Ani jedna z predošlých však nebola politicky vyvolaná a účelovo naplánova, ako je tomu teraz. Okrem toho súčasné „sťahovanie“ národov je extrémne explozívne, lebo ide z veľkej a podstatnej časti o chcené a vynútené sťahovanie moslimov a moslimských teroristov do krajín kresťanskej kultúry, s ktorou nie sú a ani nikdy nebudú chcieť byť kompatibilní.

Naši politici (nie všetci) nás nútia akceptovať, že multikulti, islamizácia, terorizmus a globálny imperializmus sú, prípadne že postupne budú normálnym stavom modernej spoločnosti.

Naše politické „elity“ nás vyzývajú k tomu, aby sme sa s touto normalitou aranžovali a nekládli jej odpor.

Treba si ale uvedomiť, že islamistické násilie a teror a islamizácia Európy – to všetko nevzniklo bez závažných príčin, takpovediac len v akomsi vákuu. To všetko má hlboké príčiny.

Celé desaťročia po 2. svetovej vojne (keď politici Západu a najmä USA, národom  sľubovali, že teraz budú mať už len mierové usporiadanie sveta) vytváral Západ stále nové a nové vojnové konflikty. USA využili brutálne svoje víťazstvo nad Hitlerom a čoskoro po ňom odštartovali svoje koristnícke nové rozdelenie sveta. Západ svojím postojom voči arabskému svetu – kde nemal čo hľadať a predovšetkým nemal ho vykrádať – vyvolal veľkú fanatickú nenávisť moslimov voči kresťanskej civilizácii a s ňou prišla pomstychtivosť za každú cenu.

Dôsledkom vojen a biedy, ktoré v Oriente spôsobil Západ, sa začala masová migrácia moslimov. Tú využili a ďalej podnecovali elitné kruhy globálneho turbokapitalizmu, lebo to vyhovovalo ich ideológii mať poslušných „homogénnych ľudí“, žijúcich na územiach bez hraníc a bez nacionálnych štátov, ktorí budú holdovať konzumizmu a povrchným zábavám (ktoré spôsobujú úpadok ducha i tela) a preto budú poslušne a otrocky pracovať, a tak rozmožovať zisky elít.

Integrácia moslimských utečencov v Európa však totálne a na celej čiare strsokotala – aj keď Merkel tvrdohlvo tvrdí niečo iné.

Európa je plná teroristov a islamistov a islamských kriminálníkov a násilníkov.

Vysoko vychvaľovaná nová multiukulti spoločnosť však totálne stroskotala a kto tvrdí niečo iné, ten podvádza masy, ale i seba.

Je päť minút pred dvanástou – musíme sa spamätať a urobiť všetko preto, aby sa teror a násilie, ktoré prišlo k nám s islamom nestalo každodennou realitou nášho života.

Potrebujeme opäť kontrolované štátne hranice a musíme začať s urýchlenou remigráciou, k čomu nás vyzýva napríklad aj sýrsky prezident – sýrski migranti sa už môžu vrátiť do svojej vlasti.

Preto nevoľme politikov, ktorí sú sluhami a pomáhačmi globálneho migračného šialenstva.

 

Ak chýba hanba, tak spoloč. nemá morálku! V SR chýba skoro všade, i v médiách!

16.11.2018

Ak sa ľudia prestávajú hanbiť, tak stratili už dávno morálku a kde sa ľudia nevedia hanbiť, tam sa hanba celkom vytratila aj zo spoločnosti, v ktorej žijú. Kde chýba pocit hanby, tam nastupuje viac »

Taliansky minister vnútra Salvini ide kvôli Rusku a Putinovi do konfrontácie s EÚ

14.11.2018

Toto je už môj 3. blog dnes!!! Má to svoj dôvod. Ale len málo z vás to postrehlo – zatiaľ. Niektorí ľudia sa ma strašne obávajú – zrejme vedia prečo. Na druhej strane ale drvivá väčšina viac »

Tajuplná fyzika prázdna. Existuje v kozme absolútne vákuum?

14.11.2018

Jednou z najstarších otázok filozofov a prírodovedcov je otázka či existuje absolútne nič. Existuje niekde priestor, v ktorom je absolútne nič? Je niekde absolútne vákuum? Už antiku tento viac »

USA Washington Dzurinda prednáška medaila

Expremiér Dzurinda si vo Washingtone prevzal Medailu cti

17.11.2018 16:41

Prednášal o Slovensku, ale aj v československom kontexte, a to pri príležitosti výročia vzniku Slovenskej republiky.

jedlo, tuky, obezita

Miliardové mínus za potraviny. Dovoz rastie, vývoz klesá

17.11.2018 16:07

Saldo zahraničného obchodu Slovenska s poľnohospodárskymi a potravinárskymi výrobkami bolo v období január až august 2018 vysoko pasívne.

praha, babiš, protest

Tisíce ľudí v Prahe idú z Hradčanského námestia, žiadajú demisiu premiéra

17.11.2018 16:05

Súčasné dianie Babiš opakovane označil za pripravenú kampaň, ktorá ho má dostať z politiky.

Theresa Mayová

Britská premiérka Mayová sa postavila kritikom dohody o brexite

17.11.2018 15:47

V súvislosti s dohodou o brexite už zo svojich postov odstúpilo päť ministrov a štátnych tajomníkov britskej vlády.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 739
Celková čítanosť: 3025390x
Priemerná čítanosť článkov: 4094x

Autor blogu

Kategórie