Založ si blog

Politici nám teror predávajú ako normálny stav našej spoločnosti. Bráňme sa proti tomu!

Už to nemožno popierať a ani si to nevšímať – nastala a je už tu nová epocha „sťahovania“ národov, tak ako to už ľudstvo zažilo niekoľkokrát. Ani jedna z predošlých však nebola politicky vyvolaná a účelovo naplánova, ako je tomu teraz. Okrem toho súčasné „sťahovanie“ národov je extrémne explozívne, lebo ide z veľkej a podstatnej časti o chcené a vynútené sťahovanie moslimov a moslimských teroristov do krajín kresťanskej kultúry, s ktorou nie sú a ani nikdy nebudú chcieť byť kompatibilní.

Naši politici (nie všetci) nás nútia akceptovať, že multikulti, islamizácia, terorizmus a globálny imperializmus sú, prípadne že postupne budú normálnym stavom modernej spoločnosti.

Naše politické „elity“ nás vyzývajú k tomu, aby sme sa s touto normalitou aranžovali a nekládli jej odpor.

Treba si ale uvedomiť, že islamistické násilie a teror a islamizácia Európy – to všetko nevzniklo bez závažných príčin, takpovediac len v akomsi vákuu. To všetko má hlboké príčiny.

Celé desaťročia po 2. svetovej vojne (keď politici Západu a najmä USA, národom  sľubovali, že teraz budú mať už len mierové usporiadanie sveta) vytváral Západ stále nové a nové vojnové konflikty. USA využili brutálne svoje víťazstvo nad Hitlerom a čoskoro po ňom odštartovali svoje koristnícke nové rozdelenie sveta. Západ svojím postojom voči arabskému svetu – kde nemal čo hľadať a predovšetkým nemal ho vykrádať – vyvolal veľkú fanatickú nenávisť moslimov voči kresťanskej civilizácii a s ňou prišla pomstychtivosť za každú cenu.

Dôsledkom vojen a biedy, ktoré v Oriente spôsobil Západ, sa začala masová migrácia moslimov. Tú využili a ďalej podnecovali elitné kruhy globálneho turbokapitalizmu, lebo to vyhovovalo ich ideológii mať poslušných „homogénnych ľudí“, žijúcich na územiach bez hraníc a bez nacionálnych štátov, ktorí budú holdovať konzumizmu a povrchným zábavám (ktoré spôsobujú úpadok ducha i tela) a preto budú poslušne a otrocky pracovať, a tak rozmožovať zisky elít.

Integrácia moslimských utečencov v Európa však totálne a na celej čiare strsokotala – aj keď Merkel tvrdohlvo tvrdí niečo iné.

Európa je plná teroristov a islamistov a islamských kriminálníkov a násilníkov.

Vysoko vychvaľovaná nová multiukulti spoločnosť však totálne stroskotala a kto tvrdí niečo iné, ten podvádza masy, ale i seba.

Je päť minút pred dvanástou – musíme sa spamätať a urobiť všetko preto, aby sa teror a násilie, ktoré prišlo k nám s islamom nestalo každodennou realitou nášho života.

Potrebujeme opäť kontrolované štátne hranice a musíme začať s urýchlenou remigráciou, k čomu nás vyzýva napríklad aj sýrsky prezident – sýrski migranti sa už môžu vrátiť do svojej vlasti.

Preto nevoľme politikov, ktorí sú sluhami a pomáhačmi globálneho migračného šialenstva.

 

Bojovník za našu Európu a naše práva, Salvini! Merkel, Macron sú trpaslíci voči nemu

23.01.2019

Popularita Mattea Salviniho, talianskeho ministra vnútra a vicepremiéra neuveriteľne narastá, a to nielen v Taliansku, ale v celej EÚ. Je nekompromisne tvrdý proti smerovaniu utečeneckj politike viac »

Polit. islam je nepriateľ, FPÖ chce zákaz. Rakúsky viceprimátor zhrozený z uteč. polit. predošlej vlády

21.01.2019

Predseda parlamentného klubu FPÖ Johann Gudenus povedal v sobotu na zjazde strany, že jeho strana podniká všetko pre to, aby bol ešte v tejto polovici roka schválený zákon o zákaze politického viac »

Keď azylant azda niekoho i zabije, lebo mu EÚ nedala ženu k dispozícii

18.01.2019

Takých prípadov je v EÚ veľa, ale mainstream média ich zamlčujú. Veď predsa načo znepokojovať ľudí, majú aj iné starosti. A už si na to aj zvykli. A ktorí ešte nie, tak si postupne zvyknú. viac »

PSA Peugeot Citroen Trnava

Trnavská automobilka PSA vyrobila rekordný počet vozidiel

23.01.2019 17:33

Trnavská automobilka Groupe PSA Slovakia vyrobila v minulom roku 352 007 vozidiel, čo je nový rekord.

televízia, televízor, ovládač

RVR udelila vysielateľovi TV Joj pokutu takmer 40 000 eur

23.01.2019 17:10

Mac TV bola zároveň upozornená na porušenie zákona pri oddeľovaní názorov a komentárov od informácií spravodajského charakteru.

Nemecko Merkelová prejav novoročný

Merkelová má pochybnosti o novom prístupe k riešeniu globálnych problémov

23.01.2019 16:48

Snahy o riešenie globálnych problémov budú podľa nej "fungovať len vtedy, ak sme ochotní prijať kompromis".

bitka

V prípade bitky v Košiciach obvinila polícia dve mladistvé

23.01.2019 16:21

Ide o prípad týkajúci sa zverejneného videa zo začiatku januára, na ktorom je zachytená bitka mladých dievčat.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 765
Celková čítanosť: 3259945x
Priemerná čítanosť článkov: 4261x

Autor blogu

Kategórie