Založ si blog

Politici nám teror predávajú ako normálny stav našej spoločnosti. Bráňme sa proti tomu!

Už to nemožno popierať a ani si to nevšímať – nastala a je už tu nová epocha „sťahovania“ národov, tak ako to už ľudstvo zažilo niekoľkokrát. Ani jedna z predošlých však nebola politicky vyvolaná a účelovo naplánova, ako je tomu teraz. Okrem toho súčasné „sťahovanie“ národov je extrémne explozívne, lebo ide z veľkej a podstatnej časti o chcené a vynútené sťahovanie moslimov a moslimských teroristov do krajín kresťanskej kultúry, s ktorou nie sú a ani nikdy nebudú chcieť byť kompatibilní.

Naši politici (nie všetci) nás nútia akceptovať, že multikulti, islamizácia, terorizmus a globálny imperializmus sú, prípadne že postupne budú normálnym stavom modernej spoločnosti.

Naše politické „elity“ nás vyzývajú k tomu, aby sme sa s touto normalitou aranžovali a nekládli jej odpor.

Treba si ale uvedomiť, že islamistické násilie a teror a islamizácia Európy – to všetko nevzniklo bez závažných príčin, takpovediac len v akomsi vákuu. To všetko má hlboké príčiny.

Celé desaťročia po 2. svetovej vojne (keď politici Západu a najmä USA, národom  sľubovali, že teraz budú mať už len mierové usporiadanie sveta) vytváral Západ stále nové a nové vojnové konflikty. USA využili brutálne svoje víťazstvo nad Hitlerom a čoskoro po ňom odštartovali svoje koristnícke nové rozdelenie sveta. Západ svojím postojom voči arabskému svetu – kde nemal čo hľadať a predovšetkým nemal ho vykrádať – vyvolal veľkú fanatickú nenávisť moslimov voči kresťanskej civilizácii a s ňou prišla pomstychtivosť za každú cenu.

Dôsledkom vojen a biedy, ktoré v Oriente spôsobil Západ, sa začala masová migrácia moslimov. Tú využili a ďalej podnecovali elitné kruhy globálneho turbokapitalizmu, lebo to vyhovovalo ich ideológii mať poslušných „homogénnych ľudí“, žijúcich na územiach bez hraníc a bez nacionálnych štátov, ktorí budú holdovať konzumizmu a povrchným zábavám (ktoré spôsobujú úpadok ducha i tela) a preto budú poslušne a otrocky pracovať, a tak rozmožovať zisky elít.

Integrácia moslimských utečencov v Európa však totálne a na celej čiare strsokotala – aj keď Merkel tvrdohlvo tvrdí niečo iné.

Európa je plná teroristov a islamistov a islamských kriminálníkov a násilníkov.

Vysoko vychvaľovaná nová multiukulti spoločnosť však totálne stroskotala a kto tvrdí niečo iné, ten podvádza masy, ale i seba.

Je päť minút pred dvanástou – musíme sa spamätať a urobiť všetko preto, aby sa teror a násilie, ktoré prišlo k nám s islamom nestalo každodennou realitou nášho života.

Potrebujeme opäť kontrolované štátne hranice a musíme začať s urýchlenou remigráciou, k čomu nás vyzýva napríklad aj sýrsky prezident – sýrski migranti sa už môžu vrátiť do svojej vlasti.

Preto nevoľme politikov, ktorí sú sluhami a pomáhačmi globálneho migračného šialenstva.

 

Obrovská záhada kozmu: Je za ním Nič? A či Niečo? Prezradím to

23.08.2019

Je kozmos nekonečný? Jeho nekonečnosť platila dlhé stáročia ako teologicko-vedecká dogma. Jej základom bolo tvrdenie, že tak ako je Boh vo všetkom nekonečný, tak musí byť aj jeho dielo – viac »

Samovražda Epsteina? 47 záhadných umrtí z okolia Clintonovcov. Bloger Pravdy najlepší je zas tu

21.08.2019

14.8. v skorých ranných hodinách objavili strážcovia vo väzení v Manhattane mŕtve telo multimiliardára pedofila Jeffreya Epsteina. Údajne sa obesil. Početné dokumenty a svedecké výpovede viac »

Macron múdrejší ako Merkel: Putina pozval! Zázračná zbraň Salviniho„zničí“každého!

20.08.2019

Macron dal Putinovi najavo, aký je pre neho dôležitý a že veľké medzinárodné problémy chce riešiť len s ním Niekoľko dní pred vrcholovým stretnutím G7 štátov, ktorého sa Rusko zo známych viac »

Bratislava Protest Farmári traktor polícia štúrova

Farmári z protestov začnú od septembra zbierať podpisy na registráciu strany

23.08.2019 14:05

Nespokojní poľnohospodári z "traktorových protestov" zakladajú politickú stranu Máme toho dosť!

africký mor ošípaných, kafiléria

Mor ošípaných dvíha cenu mäsa

23.08.2019 14:00

Africký mor ošípaných komplikuje vláde oživenie poľnohospodárstva a potravinárstva a spotrebiteľom načiera hlbšie do peňaženiek.

bugar

Most-Híd pôjde do volieb s Maďarskou kresťanskodemokratickou alianciou

23.08.2019 13:51

Zhodli sa na tom, že zabezpečenie efektívnej parlamentnej reprezentácie južných regiónov a Maďarov na Slovensku je dôležité.

Huawei, poľsko

Huawei je schopná fungovať aj s americkými sankciami

23.08.2019 13:30

Čínska telekomunikačná spoločnosť Huawei uviedla, že dôsledky amerických obmedzení na jej biznis sú predbežne miernejšie, než sa pôvodne očakávalo.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 873
Celková čítanosť: 4112508x
Priemerná čítanosť článkov: 4711x

Autor blogu

Kategórie