Založ si blog

Poľský minister žiada vládu o vystúpenie z globálneho migračného paktu OSN. A Slovensko čo?

Z tohto paktu už vystúpili USA, Austrália a Maďarsko. Veľmi ho kritizuje aj rakúska vláda a možno očakávať, že z paktu vystúpi aj Rakúsko.

Minulý týždeň povedal poľský minister vnútra Joachim Brudzinski, že odporúčal svojej vláde, aby nasledovala krok hore uvedených štátov a z paktu vystúpila. Uviedol, že migračný pakt úplne zanedbáva najdôležitejšie priority poľskej vlády, a to je spoľahlivá ochrana poľského obyvateľstva.

Tento pakt s veľkou pravdepodobnosťou následne podnieti ďalšiu vlnu obrovskej nekontrolovanej migrácie, a to už bude katastrofická pohroma nepredpovedateľných dimenzií pre európske obyvateľstvo.

Vidíme, čo sa v týchto dňoch deje napríklad v Mexiku, kadiaľ prúdia do USA tisícky migrantov, ktorí z juhu vtrhli fo Mexika.

V pakte sa hovorí, že do roku 2065 môže prísť do EÚ až 300 miliónov Afričanov – v súčasnosti žije v Európe 9 miliónov ľudí z Afriky.

Varšava teraz už uvažuje o vystúpení z paktu, čo potom bude znamenať, že preberie absolútnu kontrolu vlastných hraníc, lebo globálny pakt neponúka žiadne garancie bezpečnosti pre Poľsko. A samozrejme ani pre žiadny štát, ktorý tento násilný a nedemokratický pakt podpíše.

Pakt je násilný a nedemokratický preto, lebo bol nariadený a prikázaný, a to pod tlakom. Nikde sa nekonalo žiadne ľudové hlasovanie o tom, či ho európske národy chcú alebo nie. A preto je len násilným a brutálnym diktátom proti vôli ľudu.

A ak ho v decembri podpíše aj slovenská vláda, tak bude konať svojvoľne a bez toho, aby ju k podpísaniu tohto paktu oprávnila väčšina národa.

Gerd Schultze-Rhonhof, ex-generálmajor Bundeswehru analyzoval konečnú verziu migračného paktu OSN z 11. júla obsahujúcu 23 cielov, ktoré sa zaväzujú splniť štáty, ktoré tento pakt podpíšu.

Jeho kritika paktu je zničujúca a v mnohom je totožná s pozíciou ministra Brudzinského.

Bojovník za našu Európu a naše práva, Salvini! Merkel, Macron sú trpaslíci voči nemu

23.01.2019

Popularita Mattea Salviniho, talianskeho ministra vnútra a vicepremiéra neuveriteľne narastá, a to nielen v Taliansku, ale v celej EÚ. Je nekompromisne tvrdý proti smerovaniu utečeneckj politike viac »

Polit. islam je nepriateľ, FPÖ chce zákaz. Rakúsky viceprimátor zhrozený z uteč. polit. predošlej vlády

21.01.2019

Predseda parlamentného klubu FPÖ Johann Gudenus povedal v sobotu na zjazde strany, že jeho strana podniká všetko pre to, aby bol ešte v tejto polovici roka schválený zákon o zákaze politického viac »

Keď azylant azda niekoho i zabije, lebo mu EÚ nedala ženu k dispozícii

18.01.2019

Takých prípadov je v EÚ veľa, ale mainstream média ich zamlčujú. Veď predsa načo znepokojovať ľudí, majú aj iné starosti. A už si na to aj zvykli. A ktorí ešte nie, tak si postupne zvyknú. viac »

televízia, televízor, ovládač

RVR udelila vysielateľovi TV Joj pokutu takmer 40 000 eur

23.01.2019 17:10

Mac TV bola zároveň upozornená na porušenie zákona pri oddeľovaní názorov a komentárov od informácií spravodajského charakteru.

Nemecko Merkelová prejav novoročný

Merkelová má pochybnosti o novom prístupe k riešeniu globálnych problémov

23.01.2019 16:48

Snahy o riešenie globálnych problémov budú podľa nej "fungovať len vtedy, ak sme ochotní prijať kompromis".

bitka

V prípade bitky v Košiciach obvinila polícia dve mladistvé

23.01.2019 16:21

Ide o prípad týkajúci sa zverejneného videa zo začiatku januára, na ktorom je zachytená bitka mladých dievčat.

Pawel Adamowicz

Vdova po zavraždenom starostovi Adamowiczovi viní z jeho smrti štátnu TV

23.01.2019 16:01

Stanica uviedla, že zažaluje každého, kto naznačí, že jej programy prispeli k násilnej smrti starostu Adamowicza.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 765
Celková čítanosť: 3259673x
Priemerná čítanosť článkov: 4261x

Autor blogu

Kategórie