Založ si blog

Poľský minister žiada vládu o vystúpenie z globálneho migračného paktu OSN. A Slovensko čo?

Z tohto paktu už vystúpili USA, Austrália a Maďarsko. Veľmi ho kritizuje aj rakúska vláda a možno očakávať, že z paktu vystúpi aj Rakúsko.

Minulý týždeň povedal poľský minister vnútra Joachim Brudzinski, že odporúčal svojej vláde, aby nasledovala krok hore uvedených štátov a z paktu vystúpila. Uviedol, že migračný pakt úplne zanedbáva najdôležitejšie priority poľskej vlády, a to je spoľahlivá ochrana poľského obyvateľstva.

Tento pakt s veľkou pravdepodobnosťou následne podnieti ďalšiu vlnu obrovskej nekontrolovanej migrácie, a to už bude katastrofická pohroma nepredpovedateľných dimenzií pre európske obyvateľstvo.

Vidíme, čo sa v týchto dňoch deje napríklad v Mexiku, kadiaľ prúdia do USA tisícky migrantov, ktorí z juhu vtrhli fo Mexika.

V pakte sa hovorí, že do roku 2065 môže prísť do EÚ až 300 miliónov Afričanov – v súčasnosti žije v Európe 9 miliónov ľudí z Afriky.

Varšava teraz už uvažuje o vystúpení z paktu, čo potom bude znamenať, že preberie absolútnu kontrolu vlastných hraníc, lebo globálny pakt neponúka žiadne garancie bezpečnosti pre Poľsko. A samozrejme ani pre žiadny štát, ktorý tento násilný a nedemokratický pakt podpíše.

Pakt je násilný a nedemokratický preto, lebo bol nariadený a prikázaný, a to pod tlakom. Nikde sa nekonalo žiadne ľudové hlasovanie o tom, či ho európske národy chcú alebo nie. A preto je len násilným a brutálnym diktátom proti vôli ľudu.

A ak ho v decembri podpíše aj slovenská vláda, tak bude konať svojvoľne a bez toho, aby ju k podpísaniu tohto paktu oprávnila väčšina národa.

Gerd Schultze-Rhonhof, ex-generálmajor Bundeswehru analyzoval konečnú verziu migračného paktu OSN z 11. júla obsahujúcu 23 cielov, ktoré sa zaväzujú splniť štáty, ktoré tento pakt podpíšu.

Jeho kritika paktu je zničujúca a v mnohom je totožná s pozíciou ministra Brudzinského.

Obrovská záhada kozmu: Je za ním Nič? A či Niečo? Prezradím to

23.08.2019

Je kozmos nekonečný? Jeho nekonečnosť platila dlhé stáročia ako teologicko-vedecká dogma. Jej základom bolo tvrdenie, že tak ako je Boh vo všetkom nekonečný, tak musí byť aj jeho dielo – viac »

Samovražda Epsteina? 47 záhadných umrtí z okolia Clintonovcov. Bloger Pravdy najlepší je zas tu

21.08.2019

14.8. v skorých ranných hodinách objavili strážcovia vo väzení v Manhattane mŕtve telo multimiliardára pedofila Jeffreya Epsteina. Údajne sa obesil. Početné dokumenty a svedecké výpovede viac »

Macron múdrejší ako Merkel: Putina pozval! Zázračná zbraň Salviniho„zničí“každého!

20.08.2019

Macron dal Putinovi najavo, aký je pre neho dôležitý a že veľké medzinárodné problémy chce riešiť len s ním Niekoľko dní pred vrcholovým stretnutím G7 štátov, ktorého sa Rusko zo známych viac »

Bratislava Protest Farmári traktor polícia štúrova

Farmári z protestov začnú od septembra zbierať podpisy na registráciu strany

23.08.2019 14:05

Nespokojní poľnohospodári z "traktorových protestov" zakladajú politickú stranu Máme toho dosť!

africký mor ošípaných, kafiléria

Mor ošípaných dvíha cenu mäsa

23.08.2019 14:00

Africký mor ošípaných komplikuje vláde oživenie poľnohospodárstva a potravinárstva a spotrebiteľom načiera hlbšie do peňaženiek.

bugar

Most-Híd pôjde do volieb s Maďarskou kresťanskodemokratickou alianciou

23.08.2019 13:51

Zhodli sa na tom, že zabezpečenie efektívnej parlamentnej reprezentácie južných regiónov a Maďarov na Slovensku je dôležité.

Huawei, poľsko

Huawei je schopná fungovať aj s americkými sankciami

23.08.2019 13:30

Čínska telekomunikačná spoločnosť Huawei uviedla, že dôsledky amerických obmedzení na jej biznis sú predbežne miernejšie, než sa pôvodne očakávalo.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 873
Celková čítanosť: 4112419x
Priemerná čítanosť článkov: 4711x

Autor blogu

Kategórie