Založ si blog

Na slávnej Humboldt-Universität začne „vládnuť“ aj islam a šaria. Veto študentov zamietli!

Politický islam je ako zhubný nádor v organizme. Ak raz niekde zapustí svoje korene, tak sa rozrastie agresívne na niečo, čo všetko vôkol nich a postupne aj ďalej a ďalej rozruší a premieňa na vlastné štruktúry. Tento islam je uzurpátor a v prípade potreby sa dokáže perfektne maskovať a čakať na príhodný čas, keď už môže masku strhnúť a ukázať svoju pravú a skutočnú tvár.

Študenti sa nepresadili proti islamu

Všetky mierové protesty študentov a ich zástupcov proti vytvoreniu Inštitútu politicko-fundamentalistického islamu na Humboldt-Universität v Berlíne nepomohli. Berlínski daňoví poplatníci pre tento Inštitút len do roku 2022 zaplatia približne 14 miliónov eur.

Berlínsky správny súd formálne zamietol odvolanie študentov. Ich argumentáciu vôbec pritom nezohľadnil.

Konanie súdu je cynické a antidemokratické – je diktátorské.

Univerzitní študenti totiž upozorňujú na to, že tento moslimský Inštitút budú riadiť a určovať obsahy jeho učebných osnov len radikálne arcikonzervatívne islamské organizácie a spolky v Nemecku. Tie sú známe o. i. tým, že šíria nenávisť proti Židom a netoleranciu voči kresťanstvu a hlásajú tvrdošijne tézu o nerovnoprávnosti žien a mužov.

Islamský Inštitút ovládnu najpravovernejší moslimovia

Vo vedení Islamského Inštitútu v Berlíne budú len imámovia z najkozervatívnejších moslimských organizácií v Nemecku, a to z tých, ktoré sú riadené z cudziny, najmä zo Saudskej Arábie a Turecka. Iróniou je, že tieto organizácie hoci sa neriadia nemeckou ústavou, ale len Koránom, tak napriek tomu ich bude financovať štát, ktorého Grundgesetz neuznávajú.

Uvediem tri islamské organizácie, ktoré budú do Inštitútu najviac involvované a budú o ňom rozhodovať. Všetky tri sú fundamentalistické a konformné so šariou:

Zentralrat der Muslime in Deutschland, Islamische Föderation Berlin a Islamische Gemeinschaft der schiitischen Gemeinden Deutschlands

Po Berlíne „padnú“ aj ďalšie mestá

Spomeniem tu, že predseda organizácie  Zentralrat der Muslime Aiman Mazyeks sa veľmi rád ukazuje pri istých príležitostiach s kancelárkou a platí to aj opačne. A samozrajme má blízky kontakt k Erdoganovi. Pritom je aj vplyvným členom strany FDP.

Dá sa takmer s istotou očakávať, že to je len začiatok a že po Berlíne budú nasledovať ďalšie univerzity v iných nemeckých mestách, ktoré povolia vybudovanie podobných islamských inštitútov na svojej pôde.

Niečo také nebude možné len tam, kde bude vo vláde AfD a pravdepodobne ani v Bavorsku, kde vládne CSU.

Tieto informácie nie sú v nijakých mainstreamových médiách v Nemecku a len málo Nemcov o nich vie.

Na Slovensku musíme voliť len politikov, o ktorých sme presvedčení, že nikdy nepripustia islamizáciu našej vlasti, tak ako to prebieha v Nemecku.

AfD zaznamenala ďalší prenikavý úspech

Potvrdili to tento týždeň všetky nemecké inštitúty pre výskum verejnej mienky.

AfD sa stala druhou najsilnejšou stranou v Nemecku – predstihla v preferenciách SPD o jedno percento.

V tieni jedného paktu, je tu už nová pasca: Utečenecký pakt. Za 4 dni podpis!

13.12.2018

Dosiaľ sa takmer nikde nepísalo aj ďalšom pakte OSN – o utečeneckom pakte. A ani politici o ňom nehovoria. Ide pritom o dva rôzne, aj keď svojím spôsobom podobné pakty. Viedeň podpíše utečenecký viac »

Pozvali ma do Paríža žlté vesty – jeden celý deň som bol jeden z nich

12.12.2018

Do Paríža som na stanicu Gare de l´Est cestoval z Nemecka už nespočetne veľa krát a vždy som bol plný radostného očakávania, čo mi ponúkne a daruje toto veľkolepé mesto. Ale v toto sobotné viac »

Kto bude kritizovať migračný pakt OSN, tomu bude hroziť väzenie?

07.12.2018

Brusel premieňa EÚ čoraz rýchlejšie na diktatúru, ktorá nadobúda stalinistické i nacistické štruktúry. Do väzenia len za kritiku? Áno, presne tak! Ale veď to je odstránenie najdôležitejšieho viac »

marcel, rodina, vlak

Rodičia bojovali o syna, na liečbu dali všetko

15.12.2018 08:00

Smrť si poňho prišla príliš skoro, chlapec sotva dospel, mal 18 rokov.

počasie, sneh

Na horách sneh, v nížinách blato

15.12.2018 07:00

Kým v stredných a vysokých polohách sa zvianočnieva, v nížinách sa zrejme k najkrajším sviatkom roka došmýkame po blate.

Národný futbalový štadión

TOP 5 videí týždňa TV Pravda

15.12.2018 06:00

Bude obchvat Bratislavy v roku 2020? Klamal Kiska? Kam zmizli eurofondy na kultúru? Kde sa ukrýval Šajgal? Ako sa vám páči nový Národný futbalový štadión?

kiska

VIDEO: Kiska kúpil v Slavkove až desať pozemkov

15.12.2018 06:00

Prezident Andrej Kiska skupoval pozemky pod Tatrami vo Veľkom Slavkove ako na bežiacom páse. Kauza podvodu s pozemkami sa Kisku dotýka čoraz viac.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 750
Celková čítanosť: 3115567x
Priemerná čítanosť článkov: 4154x

Autor blogu

Kategórie