Založ si blog

Na slávnej Humboldt-Universität začne „vládnuť“ aj islam a šaria. Veto študentov zamietli!

Politický islam je ako zhubný nádor v organizme. Ak raz niekde zapustí svoje korene, tak sa rozrastie agresívne na niečo, čo všetko vôkol nich a postupne aj ďalej a ďalej rozruší a premieňa na vlastné štruktúry. Tento islam je uzurpátor a v prípade potreby sa dokáže perfektne maskovať a čakať na príhodný čas, keď už môže masku strhnúť a ukázať svoju pravú a skutočnú tvár.

Študenti sa nepresadili proti islamu

Všetky mierové protesty študentov a ich zástupcov proti vytvoreniu Inštitútu politicko-fundamentalistického islamu na Humboldt-Universität v Berlíne nepomohli. Berlínski daňoví poplatníci pre tento Inštitút len do roku 2022 zaplatia približne 14 miliónov eur.

Berlínsky správny súd formálne zamietol odvolanie študentov. Ich argumentáciu vôbec pritom nezohľadnil.

Konanie súdu je cynické a antidemokratické – je diktátorské.

Univerzitní študenti totiž upozorňujú na to, že tento moslimský Inštitút budú riadiť a určovať obsahy jeho učebných osnov len radikálne arcikonzervatívne islamské organizácie a spolky v Nemecku. Tie sú známe o. i. tým, že šíria nenávisť proti Židom a netoleranciu voči kresťanstvu a hlásajú tvrdošijne tézu o nerovnoprávnosti žien a mužov.

Islamský Inštitút ovládnu najpravovernejší moslimovia

Vo vedení Islamského Inštitútu v Berlíne budú len imámovia z najkozervatívnejších moslimských organizácií v Nemecku, a to z tých, ktoré sú riadené z cudziny, najmä zo Saudskej Arábie a Turecka. Iróniou je, že tieto organizácie hoci sa neriadia nemeckou ústavou, ale len Koránom, tak napriek tomu ich bude financovať štát, ktorého Grundgesetz neuznávajú.

Uvediem tri islamské organizácie, ktoré budú do Inštitútu najviac involvované a budú o ňom rozhodovať. Všetky tri sú fundamentalistické a konformné so šariou:

Zentralrat der Muslime in Deutschland, Islamische Föderation Berlin a Islamische Gemeinschaft der schiitischen Gemeinden Deutschlands

Po Berlíne „padnú“ aj ďalšie mestá

Spomeniem tu, že predseda organizácie  Zentralrat der Muslime Aiman Mazyeks sa veľmi rád ukazuje pri istých príležitostiach s kancelárkou a platí to aj opačne. A samozrajme má blízky kontakt k Erdoganovi. Pritom je aj vplyvným členom strany FDP.

Dá sa takmer s istotou očakávať, že to je len začiatok a že po Berlíne budú nasledovať ďalšie univerzity v iných nemeckých mestách, ktoré povolia vybudovanie podobných islamských inštitútov na svojej pôde.

Niečo také nebude možné len tam, kde bude vo vláde AfD a pravdepodobne ani v Bavorsku, kde vládne CSU.

Tieto informácie nie sú v nijakých mainstreamových médiách v Nemecku a len málo Nemcov o nich vie.

Na Slovensku musíme voliť len politikov, o ktorých sme presvedčení, že nikdy nepripustia islamizáciu našej vlasti, tak ako to prebieha v Nemecku.

AfD zaznamenala ďalší prenikavý úspech

Potvrdili to tento týždeň všetky nemecké inštitúty pre výskum verejnej mienky.

AfD sa stala druhou najsilnejšou stranou v Nemecku – predstihla v preferenciách SPD o jedno percento.

Moje tajomstvo: Publicistika mi dala bohatstvo, som milionár. Hanba Nemecka: Erdoganov víkend

03.10.2018

Stať sa naozaj dobrým publicistom a autorom a pritom aj veľmi zbohatnúť je náročné - veľmi. Nie je to totiž vôbec jednoduché remeslo. Treba k tomu nadanie, vytrvalosť, veľkú zvedavosť a viac »

Vaše mesto má 4500 občanov. Ráno vstanete a má o 2000 viac, migrantov! Vaša reakcia bude aká?

30.09.2018

Nikto sa vás nepýtal vopred, či s tým súhlasíte a nikto vám nepovedal, že medzi prišelcami budú s veľkou pravdepodobnosťou kriminálníci, ktorí môžu byť hrozbou pre mužov, ženy i deti. viac »

Politická smrť Merkel sa blíži. Dostala tvrdý úder od vlastnej frakcie. Jej obľúbenec Kauder padol!

27.09.2018

Voľakedy všetkými obdivovaná takmer absolútna moc nemeckej kancelárky čoraz viac upadá a sa vytráca. Trinásť rokov bol Volker Kauder jej najužším spolupracovníkom a najlepším dôverníkom. viac »

Ekonomika, graf, peniaze, kalkulačka

Iba pätina firiem chce využiť zvýhodnené vyplácanie 13. a 14. platov

20.10.2018 12:49

O vyplácanie zvýhodnených 13. a 14. platov v praxi nie je medzi firmami veľký záujem. Buď si to nemôžu dovoliť, alebo majú problém splniť podmienky zákona.

lykožrút

Vlastníci lesov nesúhlasia s ochranármi, že lykožrút sa málo šíri z rezervácií

20.10.2018 12:41

Únia regionálnych združení vlastníkov neštátnych lesov Slovenska tvrdí, že premnoženie lykožrúta spôsobila aj bezzásahovosť chránených území v 5. stupni.

SR Bratislava doprava 2. etapa električka trať Petržalka TK B

Magistrát odmieta tvrdenia o diskriminácii navrhovaných zliav v MHD

20.10.2018 12:17

Viaceré organizácie označili navrhované zmeny v bratislavskej verejnej doprave za nesystémové s diskriminačným charakterom.

hasiči, gaderská dolina

Hasiči pokračujú v likvidácii požiaru v Gaderskej doline

20.10.2018 11:28

Požiar sa rozšíril sa vo veľmi nedostupnom teréne.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 723
Celková čítanosť: 2950298x
Priemerná čítanosť článkov: 4081x

Autor blogu

Kategórie