Založ si blog

Na slávnej Humboldt-Universität začne „vládnuť“ aj islam a šaria. Veto študentov zamietli!

Politický islam je ako zhubný nádor v organizme. Ak raz niekde zapustí svoje korene, tak sa rozrastie agresívne na niečo, čo všetko vôkol nich a postupne aj ďalej a ďalej rozruší a premieňa na vlastné štruktúry. Tento islam je uzurpátor a v prípade potreby sa dokáže perfektne maskovať a čakať na príhodný čas, keď už môže masku strhnúť a ukázať svoju pravú a skutočnú tvár.

Študenti sa nepresadili proti islamu

Všetky mierové protesty študentov a ich zástupcov proti vytvoreniu Inštitútu politicko-fundamentalistického islamu na Humboldt-Universität v Berlíne nepomohli. Berlínski daňoví poplatníci pre tento Inštitút len do roku 2022 zaplatia približne 14 miliónov eur.

Berlínsky správny súd formálne zamietol odvolanie študentov. Ich argumentáciu vôbec pritom nezohľadnil.

Konanie súdu je cynické a antidemokratické – je diktátorské.

Univerzitní študenti totiž upozorňujú na to, že tento moslimský Inštitút budú riadiť a určovať obsahy jeho učebných osnov len radikálne arcikonzervatívne islamské organizácie a spolky v Nemecku. Tie sú známe o. i. tým, že šíria nenávisť proti Židom a netoleranciu voči kresťanstvu a hlásajú tvrdošijne tézu o nerovnoprávnosti žien a mužov.

Islamský Inštitút ovládnu najpravovernejší moslimovia

Vo vedení Islamského Inštitútu v Berlíne budú len imámovia z najkozervatívnejších moslimských organizácií v Nemecku, a to z tých, ktoré sú riadené z cudziny, najmä zo Saudskej Arábie a Turecka. Iróniou je, že tieto organizácie hoci sa neriadia nemeckou ústavou, ale len Koránom, tak napriek tomu ich bude financovať štát, ktorého Grundgesetz neuznávajú.

Uvediem tri islamské organizácie, ktoré budú do Inštitútu najviac involvované a budú o ňom rozhodovať. Všetky tri sú fundamentalistické a konformné so šariou:

Zentralrat der Muslime in Deutschland, Islamische Föderation Berlin a Islamische Gemeinschaft der schiitischen Gemeinden Deutschlands

Po Berlíne „padnú“ aj ďalšie mestá

Spomeniem tu, že predseda organizácie  Zentralrat der Muslime Aiman Mazyeks sa veľmi rád ukazuje pri istých príležitostiach s kancelárkou a platí to aj opačne. A samozrajme má blízky kontakt k Erdoganovi. Pritom je aj vplyvným členom strany FDP.

Dá sa takmer s istotou očakávať, že to je len začiatok a že po Berlíne budú nasledovať ďalšie univerzity v iných nemeckých mestách, ktoré povolia vybudovanie podobných islamských inštitútov na svojej pôde.

Niečo také nebude možné len tam, kde bude vo vláde AfD a pravdepodobne ani v Bavorsku, kde vládne CSU.

Tieto informácie nie sú v nijakých mainstreamových médiách v Nemecku a len málo Nemcov o nich vie.

Na Slovensku musíme voliť len politikov, o ktorých sme presvedčení, že nikdy nepripustia islamizáciu našej vlasti, tak ako to prebieha v Nemecku.

AfD zaznamenala ďalší prenikavý úspech

Potvrdili to tento týždeň všetky nemecké inštitúty pre výskum verejnej mienky.

AfD sa stala druhou najsilnejšou stranou v Nemecku – predstihla v preferenciách SPD o jedno percento.

Nemecká učiteľka žiada od ľudstva, aby sa prestalo množiť nezmyselne a nadbytočne

14.03.2019

Publicistka a učiteľka Verena Brunschweiger z Regensburgu vyzýva ľudí, aby sa zriekli zbytočného „robenia“ deti. Sama je bezdetná, má 38 rokov a vyučuje v meste na Dunaji, v bavorskom Regensburgu, viac »

Ak by túto obžalobu moslimov povedal EÚ politik, média ho označia za nepriateľa islamu

10.03.2019

Vyšla však z úst prezidenta Egyptu Abd al-Fattah as-Sisisho, veriaceho moslima. Európske médiá túto z ich pohľadu nebezpečnú protimigrantskú a v podstate i protiislamskú reč as-Sísího zamlčali. viac »

SPÖ: Kurz, elitný prostitút nacis! Islamiz. Viedne: niektoré kresťanky si šatky dávajú z obáv už dobrovoľne na hlavu

09.03.2019

Autorom tohto hanebného a urážlivo difamujúceho označenia rakúskeho kancelára Kurza je popredný korutánsky SPÖ politik Hannes Köberl, ktorý to uviedol pred krátkym časom na sociálnych sieťach. viac »

tepláreň, Bratislavská teplárenská, BAT

Penta si prišla na svoje, za paroplyn dostala od štátu 33 miliónov eur

19.03.2019 18:37

Štátna firma Bratislavská teplárenská vyplatila spoločnosti Paroplyn Holdings Limited celú pohľadávku vo výške zhruba 33 miliónov eur.

Mikuláš Černák

Mikuláš Černák priznal vraždu Poliaka, Ján Kán vinu odmieta

19.03.2019 18:14

Černák vinu za vraždu poľského podnikateľa Grzegorza Szymaneka v zmysle obžaloby priznal, jeho niekdajšia pravá ruka Ján Kán, ktorý je na slobode, ju popiera.

Letisko v Prievidzi.

VIDEO: Prievidza má letisko. Ani Federer už nemusí dosadať na trávu

19.03.2019 17:45

Lúka s ďatelinou bola dlhých sedemdesiat rokov letiskom v Prievidzi. To sa teraz zmenilo. Trávu nahradil asfalt. Pred 18 rokmi tu pristál Federer, ktorý prišiel na pytačky.

UKRAINE-CRISIS/VOLKER

Znovuzískanie Krymu silou by bola vojenská katastrofa, tvrdí Kurt Volker

19.03.2019 17:24

Osobitný predstaviteľ ministerstva zahraničných vecí USA pre Ukrajinu Kurt Volker zároveň zdôraznil potrebu obnovenia územnej celistvosti Ukrajiny diplomatickými prostriedkami.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 795
Celková čítanosť: 3480206x
Priemerná čítanosť článkov: 4378x

Autor blogu

Kategórie