Založ si blog

Švédi volia 9. 9. Zvíťazia konzervat. demokrati? Padne Malmö ako „mesto znásilňovaní“?

 Ústrednou témou v parlamentných voľbách je utečenecká politika. Nikde v Európe nie je toľko znásilňovaných žien ako vo Švédsku. V roku 2015 ich bolo podľa údajov polície 18 000. O smutne „preslávenom“ Malmö sa nielen vo Švédsku hovorí, že sa stalo „európskym hlavným mestom znásilňovania žien“. Tento výraz použil napr. aj politik Nigel  Farage. Nacionálno konzervatívni demokrati chcú urobiť všetko preto, aby sa pomery v Malmö zásadne zmenili a ženy, aby sa tam cítili istejšie.

Ukazuje sa, že preferencie sociálnych demokratov, ktorí sú zodpovedaní za katastrofálnu multi-kulti politiku Švédska, čoraz viac padajú a konzervatívnych demokratov stúpajú. Už teraz je isté, že zloženie parlamentu sa po voľbách  podstatne zmení.

Z volieb v roku 2014 vyšla víťazne strana Sociálnych demokratov s 31 percent a vytvorila koalíciu so stranou Zelených – pričom išlo o menšinovú vládu. Konzervatívni demokrati dosiahli 12,9 percent. Teraz experti počítajú s tým, že budú mať 20 percent a viac.

Aj pomery vo Švédsku – kde sú obrovské masy migrantov a z nich veľká časť kriminálníkov a znásilňovateľov žien – ukazujú, že vplyv nacionálno konzervatívnych štruktúr v Európe rastie.

V Taliansku a Rakúsku nedávno zvíťazili vo voľbách. V Maďarsku vládnu už dávno. Vo Francúzsku silnie čoraz viac Front National, v Nemecku AfD, v Holandsku PVV a aj konzervatívci v Dánsku a Belgicku nadobudli obrovský vplyv.

Švédski konzervatívni demokrati sú stále len jedinou stranou v krajine, ktorá je extrémne kritická voči migrantom, čo je poľutovaniahodné vzhľadom na vysokú kriminalitu migrantov a na veľký počet znásilnení, ktoré idú na ich konto. Ostatné strany vo Švédsku trpia v tomto smere na slepotu a hluchotu.

Aj samotným Švédom však trvalo dlho, kým si uvedomili, že moslimskí migranti ich doslova ničia a vyciciavajú a berú im pocity istoty a bezpečnosti, ktoré v krajine boli dlho samozrejmosťou. A keď si konečne začali robiť starosti vzhľadom na situáciu, do ktorej ich dostali bezohľadní politici, tak dlho neboli braní važne.

Trvalo nekonečne dlho, kým vláda začala aspoň trochu reagovať. V podstate až potom, keď začala mať strach o to, ako dopadne v blížiacich sa voľbách a práve preto stratenú dôveru už nezíska späť.

Slováci, myslime preto na to, že záchrana kresťanských princípov i vlastného etnika spočíva len v konzervatívnom patriotizme.

Oceňujem všetky vecné a objektivne diskusné príspevky – pekný víkend

Bojovník za našu Európu a naše práva, Salvini! Merkel, Macron sú trpaslíci voči nemu

23.01.2019

Popularita Mattea Salviniho, talianskeho ministra vnútra a vicepremiéra neuveriteľne narastá, a to nielen v Taliansku, ale v celej EÚ. Je nekompromisne tvrdý proti smerovaniu utečeneckj politike viac »

Polit. islam je nepriateľ, FPÖ chce zákaz. Rakúsky viceprimátor zhrozený z uteč. polit. predošlej vlády

21.01.2019

Predseda parlamentného klubu FPÖ Johann Gudenus povedal v sobotu na zjazde strany, že jeho strana podniká všetko pre to, aby bol ešte v tejto polovici roka schválený zákon o zákaze politického viac »

Keď azylant azda niekoho i zabije, lebo mu EÚ nedala ženu k dispozícii

18.01.2019

Takých prípadov je v EÚ veľa, ale mainstream média ich zamlčujú. Veď predsa načo znepokojovať ľudí, majú aj iné starosti. A už si na to aj zvykli. A ktorí ešte nie, tak si postupne zvyknú. viac »

znásilnenie, týranie, týraná žena, útok, plač, zúfalstvo, samovražda

Mladý Bulhar dostal za znásilnenie Nemky (13) mierny trest

23.01.2019 21:04

Ďalší 15-ročný chlapec dostal 15 mesiacov väzenia podmienečne za napomáhanie pri znásilnení.

Keňa, teroristický útok, Nairobi, hotel

Počet obetí teroristických útokov bol vlani od roku 2009 najnižší

23.01.2019 20:25

V súčasnosti je za najnebezpečnejšiu krajinu považovaný Afganistan.

juan guaido

Guaidó sa vyhlásil za prezidenta Venezuely, uznal ho aj Trump

23.01.2019 19:56, aktualizované: 21:32

Guaidó pozdvihol za jasania prítomného davu pravicu a vyhlásil, že "formálne preberá zodpovednosti šéfa výkonnej moci".

copyright, plagiát, kontrola originality, antiplagiátorský systém

Holandský reportér je podozrivý z plagiátorstva a vymýšľania si zdrojov

23.01.2019 19:42

Viaceré média s Petrom Blasicom ukončili spoluprácu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 765
Celková čítanosť: 3260770x
Priemerná čítanosť článkov: 4262x

Autor blogu

Kategórie