Založ si blog

Švédi volia 9. 9. Zvíťazia konzervat. demokrati? Padne Malmö ako „mesto znásilňovaní“?

 Ústrednou témou v parlamentných voľbách je utečenecká politika. Nikde v Európe nie je toľko znásilňovaných žien ako vo Švédsku. V roku 2015 ich bolo podľa údajov polície 18 000. O smutne „preslávenom“ Malmö sa nielen vo Švédsku hovorí, že sa stalo „európskym hlavným mestom znásilňovania žien“. Tento výraz použil napr. aj politik Nigel  Farage. Nacionálno konzervatívni demokrati chcú urobiť všetko preto, aby sa pomery v Malmö zásadne zmenili a ženy, aby sa tam cítili istejšie.

Ukazuje sa, že preferencie sociálnych demokratov, ktorí sú zodpovedaní za katastrofálnu multi-kulti politiku Švédska, čoraz viac padajú a konzervatívnych demokratov stúpajú. Už teraz je isté, že zloženie parlamentu sa po voľbách  podstatne zmení.

Z volieb v roku 2014 vyšla víťazne strana Sociálnych demokratov s 31 percent a vytvorila koalíciu so stranou Zelených – pričom išlo o menšinovú vládu. Konzervatívni demokrati dosiahli 12,9 percent. Teraz experti počítajú s tým, že budú mať 20 percent a viac.

Aj pomery vo Švédsku – kde sú obrovské masy migrantov a z nich veľká časť kriminálníkov a znásilňovateľov žien – ukazujú, že vplyv nacionálno konzervatívnych štruktúr v Európe rastie.

V Taliansku a Rakúsku nedávno zvíťazili vo voľbách. V Maďarsku vládnu už dávno. Vo Francúzsku silnie čoraz viac Front National, v Nemecku AfD, v Holandsku PVV a aj konzervatívci v Dánsku a Belgicku nadobudli obrovský vplyv.

Švédski konzervatívni demokrati sú stále len jedinou stranou v krajine, ktorá je extrémne kritická voči migrantom, čo je poľutovaniahodné vzhľadom na vysokú kriminalitu migrantov a na veľký počet znásilnení, ktoré idú na ich konto. Ostatné strany vo Švédsku trpia v tomto smere na slepotu a hluchotu.

Aj samotným Švédom však trvalo dlho, kým si uvedomili, že moslimskí migranti ich doslova ničia a vyciciavajú a berú im pocity istoty a bezpečnosti, ktoré v krajine boli dlho samozrejmosťou. A keď si konečne začali robiť starosti vzhľadom na situáciu, do ktorej ich dostali bezohľadní politici, tak dlho neboli braní važne.

Trvalo nekonečne dlho, kým vláda začala aspoň trochu reagovať. V podstate až potom, keď začala mať strach o to, ako dopadne v blížiacich sa voľbách a práve preto stratenú dôveru už nezíska späť.

Slováci, myslime preto na to, že záchrana kresťanských princípov i vlastného etnika spočíva len v konzervatívnom patriotizme.

Oceňujem všetky vecné a objektivne diskusné príspevky – pekný víkend

Ak chýba hanba, tak spoloč. nemá morálku! V SR chýba skoro všade, i v médiách!

16.11.2018

Ak sa ľudia prestávajú hanbiť, tak stratili už dávno morálku a kde sa ľudia nevedia hanbiť, tam sa hanba celkom vytratila aj zo spoločnosti, v ktorej žijú. Kde chýba pocit hanby, tam nastupuje viac »

Taliansky minister vnútra Salvini ide kvôli Rusku a Putinovi do konfrontácie s EÚ

14.11.2018

Toto je už môj 3. blog dnes!!! Má to svoj dôvod. Ale len málo z vás to postrehlo – zatiaľ. Niektorí ľudia sa ma strašne obávajú – zrejme vedia prečo. Na druhej strane ale drvivá väčšina viac »

Tajuplná fyzika prázdna. Existuje v kozme absolútne vákuum?

14.11.2018

Jednou z najstarších otázok filozofov a prírodovedcov je otázka či existuje absolútne nič. Existuje niekde priestor, v ktorom je absolútne nič? Je niekde absolútne vákuum? Už antiku tento viac »

Slovinsko voľby parlamentné predčasné Janez Janša

Slovinci podobne ako Slováci v komunálnych voľbách krúžkovali 'nezávislých'

19.11.2018 08:30

Podľa predbežných výsledkov nezávislí kandidáti obsadia funkcie primátorov a starostov v 89 mestách a obciach.

Herbert Diess

Šéf Volkswagenu žiada politikov o podporu automobilového odvetvia

19.11.2018 08:29

Šéf VW Herbert Diess žiada od predstaviteľov nemeckej vrcholovej politiky, aby prejavili pozitívny postoj k automobilovému priemyslu.

UKRAINE-WEATHER/

Porošenko odmieta krútiť plynovým ventilom

19.11.2018 08:00

Ukrajinci mrznú nielen v bytoch a sotva ich zohreje ostrá predvolebná kampaň pred voľbou prezidenta. Hlasovanie je naplánované na koniec marca.

ponorka

Argentína nemá financie na vyzdvihnutie rok stratenej ponorky

19.11.2018 07:53

1300-tonový kolos so 44 obeťami na palube sa nachádza v hĺbke 900 metrov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 739
Celková čítanosť: 3027701x
Priemerná čítanosť článkov: 4097x

Autor blogu

Kategórie