Založ si blog

Švédi volia 9. 9. Zvíťazia konzervat. demokrati? Padne Malmö ako „mesto znásilňovaní“?

 Ústrednou témou v parlamentných voľbách je utečenecká politika. Nikde v Európe nie je toľko znásilňovaných žien ako vo Švédsku. V roku 2015 ich bolo podľa údajov polície 18 000. O smutne „preslávenom“ Malmö sa nielen vo Švédsku hovorí, že sa stalo „európskym hlavným mestom znásilňovania žien“. Tento výraz použil napr. aj politik Nigel  Farage. Nacionálno konzervatívni demokrati chcú urobiť všetko preto, aby sa pomery v Malmö zásadne zmenili a ženy, aby sa tam cítili istejšie.

Ukazuje sa, že preferencie sociálnych demokratov, ktorí sú zodpovedaní za katastrofálnu multi-kulti politiku Švédska, čoraz viac padajú a konzervatívnych demokratov stúpajú. Už teraz je isté, že zloženie parlamentu sa po voľbách  podstatne zmení.

Z volieb v roku 2014 vyšla víťazne strana Sociálnych demokratov s 31 percent a vytvorila koalíciu so stranou Zelených – pričom išlo o menšinovú vládu. Konzervatívni demokrati dosiahli 12,9 percent. Teraz experti počítajú s tým, že budú mať 20 percent a viac.

Aj pomery vo Švédsku – kde sú obrovské masy migrantov a z nich veľká časť kriminálníkov a znásilňovateľov žien – ukazujú, že vplyv nacionálno konzervatívnych štruktúr v Európe rastie.

V Taliansku a Rakúsku nedávno zvíťazili vo voľbách. V Maďarsku vládnu už dávno. Vo Francúzsku silnie čoraz viac Front National, v Nemecku AfD, v Holandsku PVV a aj konzervatívci v Dánsku a Belgicku nadobudli obrovský vplyv.

Švédski konzervatívni demokrati sú stále len jedinou stranou v krajine, ktorá je extrémne kritická voči migrantom, čo je poľutovaniahodné vzhľadom na vysokú kriminalitu migrantov a na veľký počet znásilnení, ktoré idú na ich konto. Ostatné strany vo Švédsku trpia v tomto smere na slepotu a hluchotu.

Aj samotným Švédom však trvalo dlho, kým si uvedomili, že moslimskí migranti ich doslova ničia a vyciciavajú a berú im pocity istoty a bezpečnosti, ktoré v krajine boli dlho samozrejmosťou. A keď si konečne začali robiť starosti vzhľadom na situáciu, do ktorej ich dostali bezohľadní politici, tak dlho neboli braní važne.

Trvalo nekonečne dlho, kým vláda začala aspoň trochu reagovať. V podstate až potom, keď začala mať strach o to, ako dopadne v blížiacich sa voľbách a práve preto stratenú dôveru už nezíska späť.

Slováci, myslime preto na to, že záchrana kresťanských princípov i vlastného etnika spočíva len v konzervatívnom patriotizme.

Oceňujem všetky vecné a objektivne diskusné príspevky – pekný víkend

Obrovská záhada kozmu: Je za ním Nič? A či Niečo? Prezradím to

23.08.2019

Je kozmos nekonečný? Jeho nekonečnosť platila dlhé stáročia ako teologicko-vedecká dogma. Jej základom bolo tvrdenie, že tak ako je Boh vo všetkom nekonečný, tak musí byť aj jeho dielo – viac »

Samovražda Epsteina? 47 záhadných umrtí z okolia Clintonovcov. Bloger Pravdy najlepší je zas tu

21.08.2019

14.8. v skorých ranných hodinách objavili strážcovia vo väzení v Manhattane mŕtve telo multimiliardára pedofila Jeffreya Epsteina. Údajne sa obesil. Početné dokumenty a svedecké výpovede viac »

Macron múdrejší ako Merkel: Putina pozval! Zázračná zbraň Salviniho„zničí“každého!

20.08.2019

Macron dal Putinovi najavo, aký je pre neho dôležitý a že veľké medzinárodné problémy chce riešiť len s ním Niekoľko dní pred vrcholovým stretnutím G7 štátov, ktorého sa Rusko zo známych viac »

Bratislava Protest Farmári traktor polícia štúrova

Farmári z protestov začnú od septembra zbierať podpisy na registráciu strany

23.08.2019 14:05

Nespokojní poľnohospodári z "traktorových protestov" zakladajú politickú stranu Máme toho dosť!

africký mor ošípaných, kafiléria

Mor ošípaných dvíha cenu mäsa

23.08.2019 14:00

Africký mor ošípaných komplikuje vláde oživenie poľnohospodárstva a potravinárstva a spotrebiteľom načiera hlbšie do peňaženiek.

bugar

Most-Híd pôjde do volieb s Maďarskou kresťanskodemokratickou alianciou

23.08.2019 13:51

Zhodli sa na tom, že zabezpečenie efektívnej parlamentnej reprezentácie južných regiónov a Maďarov na Slovensku je dôležité.

Huawei, poľsko

Huawei je schopná fungovať aj s americkými sankciami

23.08.2019 13:30

Čínska telekomunikačná spoločnosť Huawei uviedla, že dôsledky amerických obmedzení na jej biznis sú predbežne miernejšie, než sa pôvodne očakávalo.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 873
Celková čítanosť: 4112465x
Priemerná čítanosť článkov: 4711x

Autor blogu

Kategórie