Založ si blog

Švédi volia 9. 9. Zvíťazia konzervat. demokrati? Padne Malmö ako „mesto znásilňovaní“?

 Ústrednou témou v parlamentných voľbách je utečenecká politika. Nikde v Európe nie je toľko znásilňovaných žien ako vo Švédsku. V roku 2015 ich bolo podľa údajov polície 18 000. O smutne „preslávenom“ Malmö sa nielen vo Švédsku hovorí, že sa stalo „európskym hlavným mestom znásilňovania žien“. Tento výraz použil napr. aj politik Nigel  Farage. Nacionálno konzervatívni demokrati chcú urobiť všetko preto, aby sa pomery v Malmö zásadne zmenili a ženy, aby sa tam cítili istejšie.

Ukazuje sa, že preferencie sociálnych demokratov, ktorí sú zodpovedaní za katastrofálnu multi-kulti politiku Švédska, čoraz viac padajú a konzervatívnych demokratov stúpajú. Už teraz je isté, že zloženie parlamentu sa po voľbách  podstatne zmení.

Z volieb v roku 2014 vyšla víťazne strana Sociálnych demokratov s 31 percent a vytvorila koalíciu so stranou Zelených – pričom išlo o menšinovú vládu. Konzervatívni demokrati dosiahli 12,9 percent. Teraz experti počítajú s tým, že budú mať 20 percent a viac.

Aj pomery vo Švédsku – kde sú obrovské masy migrantov a z nich veľká časť kriminálníkov a znásilňovateľov žien – ukazujú, že vplyv nacionálno konzervatívnych štruktúr v Európe rastie.

V Taliansku a Rakúsku nedávno zvíťazili vo voľbách. V Maďarsku vládnu už dávno. Vo Francúzsku silnie čoraz viac Front National, v Nemecku AfD, v Holandsku PVV a aj konzervatívci v Dánsku a Belgicku nadobudli obrovský vplyv.

Švédski konzervatívni demokrati sú stále len jedinou stranou v krajine, ktorá je extrémne kritická voči migrantom, čo je poľutovaniahodné vzhľadom na vysokú kriminalitu migrantov a na veľký počet znásilnení, ktoré idú na ich konto. Ostatné strany vo Švédsku trpia v tomto smere na slepotu a hluchotu.

Aj samotným Švédom však trvalo dlho, kým si uvedomili, že moslimskí migranti ich doslova ničia a vyciciavajú a berú im pocity istoty a bezpečnosti, ktoré v krajine boli dlho samozrejmosťou. A keď si konečne začali robiť starosti vzhľadom na situáciu, do ktorej ich dostali bezohľadní politici, tak dlho neboli braní važne.

Trvalo nekonečne dlho, kým vláda začala aspoň trochu reagovať. V podstate až potom, keď začala mať strach o to, ako dopadne v blížiacich sa voľbách a práve preto stratenú dôveru už nezíska späť.

Slováci, myslime preto na to, že záchrana kresťanských princípov i vlastného etnika spočíva len v konzervatívnom patriotizme.

Oceňujem všetky vecné a objektivne diskusné príspevky – pekný víkend

Na slávnej Humboldt-Universität začne „vládnuť“ aj islam a šaria. Veto študentov zamietli!

22.09.2018

Politický islam je ako zhubný nádor v organizme. Ak raz niekde zapustí svoje korene, tak sa rozrastie agresívne na niečo, čo všetko vôkol nich a postupne aj ďalej a ďalej rozruší a premieňa viac »

P. Merkel, na vašich rukách ľpie krv nevinných! Píše v liste kancelárke matka zavraždenej Susanny

18.09.2018

Nemecká kancelárka už určite musela dostať mnoho podobných listov, odkedy otvorila úplne svojvoľne dokorán nemecké hranice, aby do krajiny prúdilo množstvo migrantov, z veľkej časti neidentifikovaných viac »

Patria moslimovia do CDU? Čo sa stane, keď to poslankyňa CDU kritizuje

13.09.2018

V časoch kancelárstva Helmuta Kohla, politického „otca“ kancelárky Merkel bola CDU ešte kresťansko-demokratická strana, čo signalizuje aj jej názov. Odkedy ale vládne Merkel, tak sa strana viac »

Clá zdvihnú ceny, varoval najväčší americký obchod

23.09.2018 08:50

Najväčší americký maloobchodný reťazec Walmart by pre nové americké clá na čínsky tovar mohol prikročiť k zvyšovaniu svojich cien.

Irán prehliadka vojenská útok zranení

Irán si po útoku v Ahváze predvolal viacerých európskych veľvyslancov

23.09.2018 08:41

"Tento zločin je pokračovaním komplotov regionálnych štátov, ktoré sú bábkami Spojených štátov," uviedol Chameneí.

drogy, kokaín, hašiš

Zombie droga drieme už dlhšie aj na Slovensku

23.09.2018 08:00

Svoje meno získala pre desivý výzor človeka, ktorý ju užil a motá sa ako chodiaca mŕtvola.

Matteo Salvini

Salvini: Pravicové politické krídlo je 'pravým' ochrancom Európy

22.09.2018 22:08

Na konferencii, ktorú organizovala jedna z menších strán talianskej krajnej pravice vystúpil aj Trumpov bývalý stratég Bannon.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 720
Celková čítanosť: 2914042x
Priemerná čítanosť článkov: 4047x

Autor blogu

Kategórie