Založ si blog

Ruská politička varuje dcéry Ruska pred sexom s mužmi tmavej plete. Čo slovenské političky?

Tamara Pletneva je predsedníčkou parlamentného výboru ruskej Dumy pre rodinu. Varovala ruské dievčatá a ženy, aby najmä teraz počas majstrovstiev sveta vo fotbale v Rusku, keď je v krajine veľké množstvo turistov aj tmavej plete,  aby sa vystríhali sexu s nimi. Doslova povedala:

„Je to niečo úplne iné, keď sú rodičia detí tej istej rasy, ako keď sa deti narodia bielym matkám a ich otcovia majú tmavú pleť.“

V jednom ruskom rádiovysielači, pre ktorý robila rozhovor, svoje upozornenie ruským ženám zdôvodnila o.i. týmito slovami:

“Ženy v takých prípadoch často skončia ako slobodné matky s dieťaťom, ktoré nemá bielu pleť. Ruská spoločnosť má vo všeobecnosti negatívny vzťah voči takým deťom. Preto my ruské žny by sme mali rodiť naše deti – deti s bielou pleťou.“

Pripomenula v tejto súvislosti olympiádu v Moskve, v roku 1980, keď po nej ostalo v Rusku veľa detí tmavej plete, ktoré porodili ruské ženy po sexe s cudzincami s inou pleťou. Rusi ich posmešne nazývali deti olympiády a mali vo veľkej väčšine nepríjemný strastiplný život a tiež aj ich matky.

Toto nie je rasizmus, ale je to pragmatické myslenie skúsenej ruskej političky, ktorá dokonale pozná ruskú spoločnosť, jej zvyky, jej tradície a jej postoje k ženám.

To isté čaká ženy v našej slovenskej krajine, ktorá je stále ešte a dlho aj bude krajinou početných dedín a malých mestečiek a má len dve veľkomestá.

Mentalita slovenskej spoločnosti a jej postoje voči ženám sú predovšetkým na vidieku (a SR je prevažne vidiekom) úplne podobné ako je to v Rusku.

Preto by bolo žiadúce, aby aj slovenské političky – podobne ako Tamara Pletneva – urobili podobný krok a verejne propagovali racionálne, psychologicky fundované upozornenie mladých slovenských žien, z ktorých nejedna ani len netuší, aké negatívne konzekvencie jej to prinesie, ak splodí dieťa s moslimom,  či mužom čiernej plete, lebo vôbec nepoznajú islam a nikdy nežili v moslimskej krajine.

Poznám veľa osudov úbohých kresťanských žien zo západnej kultúry, ktoré sa dostali pod knutu svojej novej islamskej rodiny, napr. v Egypte, Maroku alebo Nigérii!

P. Merkel, na vašich rukách ľpie krv nevinných! Píše v liste kancelárke matka zavraždenej Susanny

18.09.2018

Nemecká kancelárka už určite musela dostať mnoho podobných listov, odkedy otvorila úplne svojvoľne dokorán nemecké hranice, aby do krajiny prúdilo množstvo migrantov, z veľkej časti neidentifikovaných viac »

Patria moslimovia do CDU? Čo sa stane, keď to poslankyňa CDU kritizuje

13.09.2018

V časoch kancelárstva Helmuta Kohla, politického „otca“ kancelárky Merkel bola CDU ešte kresťansko-demokratická strana, čo signalizuje aj jej názov. Odkedy ale vládne Merkel, tak sa strana viac »

Erdogan islamizuje Nemecko; Berlín ďakuje tým, že bude modernizovať jeho železnice a dá aj miliardy

12.09.2018

Samovládca z Bosporu porovnáva kancelárku s Hitlerom, Nemcov nazýva nacistami a dáva stavať v Nemecku jednu mešitu za druhou a Nemecko ide za to do Turecka veľmi ochotne – lepšie povedané viac »

USA, Rod Rosenstein, námestník, minister spravodlivosti

NYT: Rosenstein chcel vlani Trumpa vypudiť z úradu

21.09.2018 23:18

Trump označuje Rosensteina za jedného z hlavných strojcov "honu na čarodejnice" pre údajné ruské zasahovanie do volieb.

hurikán, florence, počasie, usa

V Severnej Karolíne sa po búrke Florence pretrhla hrádza, hrozí zamorenie toxickým odpadom

21.09.2018 22:45

Voda z hrádze zatopila skládku splodín zo spaľovania uhlia, ktoré obsahujú ortuť, olovo a arzén.

odev, textil, látky

Daniari: Slovensko nie je preclievacím hubom podhodnoteného textilu

21.09.2018 22:05

Slovensko v žiadnom prípade nie je preclievacím hubom pre podhodnotený textil, ako sa to snaží naznačiť opozícia, uviedla Finančná správa.

Sýria Rusko lietadlo trosky telá nájdenie

Rusko a Izrael po strete v Sýrii preveria linku na predchádzanie konfliktom

21.09.2018 21:49

Stane sa tak v reakcii na mylné zostrelenie ruského špionážneho lietadla sýrskou protivzdušnou obranou.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 719
Celková čítanosť: 2910808x
Priemerná čítanosť článkov: 4048x

Autor blogu

Kategórie