Založ si blog

Ruská politička varuje dcéry Ruska pred sexom s mužmi tmavej plete. Čo slovenské političky?

Tamara Pletneva je predsedníčkou parlamentného výboru ruskej Dumy pre rodinu. Varovala ruské dievčatá a ženy, aby najmä teraz počas majstrovstiev sveta vo fotbale v Rusku, keď je v krajine veľké množstvo turistov aj tmavej plete,  aby sa vystríhali sexu s nimi. Doslova povedala:

„Je to niečo úplne iné, keď sú rodičia detí tej istej rasy, ako keď sa deti narodia bielym matkám a ich otcovia majú tmavú pleť.“

V jednom ruskom rádiovysielači, pre ktorý robila rozhovor, svoje upozornenie ruským ženám zdôvodnila o.i. týmito slovami:

“Ženy v takých prípadoch často skončia ako slobodné matky s dieťaťom, ktoré nemá bielu pleť. Ruská spoločnosť má vo všeobecnosti negatívny vzťah voči takým deťom. Preto my ruské žny by sme mali rodiť naše deti – deti s bielou pleťou.“

Pripomenula v tejto súvislosti olympiádu v Moskve, v roku 1980, keď po nej ostalo v Rusku veľa detí tmavej plete, ktoré porodili ruské ženy po sexe s cudzincami s inou pleťou. Rusi ich posmešne nazývali deti olympiády a mali vo veľkej väčšine nepríjemný strastiplný život a tiež aj ich matky.

Toto nie je rasizmus, ale je to pragmatické myslenie skúsenej ruskej političky, ktorá dokonale pozná ruskú spoločnosť, jej zvyky, jej tradície a jej postoje k ženám.

To isté čaká ženy v našej slovenskej krajine, ktorá je stále ešte a dlho aj bude krajinou početných dedín a malých mestečiek a má len dve veľkomestá.

Mentalita slovenskej spoločnosti a jej postoje voči ženám sú predovšetkým na vidieku (a SR je prevažne vidiekom) úplne podobné ako je to v Rusku.

Preto by bolo žiadúce, aby aj slovenské političky – podobne ako Tamara Pletneva – urobili podobný krok a verejne propagovali racionálne, psychologicky fundované upozornenie mladých slovenských žien, z ktorých nejedna ani len netuší, aké negatívne konzekvencie jej to prinesie, ak splodí dieťa s moslimom,  či mužom čiernej plete, lebo vôbec nepoznajú islam a nikdy nežili v moslimskej krajine.

Poznám veľa osudov úbohých kresťanských žien zo západnej kultúry, ktoré sa dostali pod knutu svojej novej islamskej rodiny, napr. v Egypte, Maroku alebo Nigérii!

Ak chýba hanba, tak spoloč. nemá morálku! V SR chýba skoro všade, i v médiách!

16.11.2018

Ak sa ľudia prestávajú hanbiť, tak stratili už dávno morálku a kde sa ľudia nevedia hanbiť, tam sa hanba celkom vytratila aj zo spoločnosti, v ktorej žijú. Kde chýba pocit hanby, tam nastupuje viac »

Taliansky minister vnútra Salvini ide kvôli Rusku a Putinovi do konfrontácie s EÚ

14.11.2018

Toto je už môj 3. blog dnes!!! Má to svoj dôvod. Ale len málo z vás to postrehlo – zatiaľ. Niektorí ľudia sa ma strašne obávajú – zrejme vedia prečo. Na druhej strane ale drvivá väčšina viac »

Tajuplná fyzika prázdna. Existuje v kozme absolútne vákuum?

14.11.2018

Jednou z najstarších otázok filozofov a prírodovedcov je otázka či existuje absolútne nič. Existuje niekde priestor, v ktorom je absolútne nič? Je niekde absolútne vákuum? Už antiku tento viac »

Slovinsko voľby parlamentné predčasné Janez Janša

Slovinci podobne ako Slováci v komunálnych voľbách krúžkovali 'nezávislých'

19.11.2018 08:30

Podľa predbežných výsledkov nezávislí kandidáti obsadia funkcie primátorov a starostov v 89 mestách a obciach.

Herbert Diess

Šéf Volkswagenu žiada politikov o podporu automobilového odvetvia

19.11.2018 08:29

Šéf VW Herbert Diess žiada od predstaviteľov nemeckej vrcholovej politiky, aby prejavili pozitívny postoj k automobilovému priemyslu.

UKRAINE-WEATHER/

Porošenko odmieta krútiť plynovým ventilom

19.11.2018 08:00

Ukrajinci mrznú nielen v bytoch a sotva ich zohreje ostrá predvolebná kampaň pred voľbou prezidenta. Hlasovanie je naplánované na koniec marca.

ponorka

Argentína nemá financie na vyzdvihnutie rok stratenej ponorky

19.11.2018 07:53

1300-tonový kolos so 44 obeťami na palube sa nachádza v hĺbke 900 metrov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 739
Celková čítanosť: 3027666x
Priemerná čítanosť článkov: 4097x

Autor blogu

Kategórie