Založ si blog

Ruská politička varuje dcéry Ruska pred sexom s mužmi tmavej plete. Čo slovenské političky?

Tamara Pletneva je predsedníčkou parlamentného výboru ruskej Dumy pre rodinu. Varovala ruské dievčatá a ženy, aby najmä teraz počas majstrovstiev sveta vo fotbale v Rusku, keď je v krajine veľké množstvo turistov aj tmavej plete,  aby sa vystríhali sexu s nimi. Doslova povedala:

„Je to niečo úplne iné, keď sú rodičia detí tej istej rasy, ako keď sa deti narodia bielym matkám a ich otcovia majú tmavú pleť.“

V jednom ruskom rádiovysielači, pre ktorý robila rozhovor, svoje upozornenie ruským ženám zdôvodnila o.i. týmito slovami:

“Ženy v takých prípadoch často skončia ako slobodné matky s dieťaťom, ktoré nemá bielu pleť. Ruská spoločnosť má vo všeobecnosti negatívny vzťah voči takým deťom. Preto my ruské žny by sme mali rodiť naše deti – deti s bielou pleťou.“

Pripomenula v tejto súvislosti olympiádu v Moskve, v roku 1980, keď po nej ostalo v Rusku veľa detí tmavej plete, ktoré porodili ruské ženy po sexe s cudzincami s inou pleťou. Rusi ich posmešne nazývali deti olympiády a mali vo veľkej väčšine nepríjemný strastiplný život a tiež aj ich matky.

Toto nie je rasizmus, ale je to pragmatické myslenie skúsenej ruskej političky, ktorá dokonale pozná ruskú spoločnosť, jej zvyky, jej tradície a jej postoje k ženám.

To isté čaká ženy v našej slovenskej krajine, ktorá je stále ešte a dlho aj bude krajinou početných dedín a malých mestečiek a má len dve veľkomestá.

Mentalita slovenskej spoločnosti a jej postoje voči ženám sú predovšetkým na vidieku (a SR je prevažne vidiekom) úplne podobné ako je to v Rusku.

Preto by bolo žiadúce, aby aj slovenské političky – podobne ako Tamara Pletneva – urobili podobný krok a verejne propagovali racionálne, psychologicky fundované upozornenie mladých slovenských žien, z ktorých nejedna ani len netuší, aké negatívne konzekvencie jej to prinesie, ak splodí dieťa s moslimom,  či mužom čiernej plete, lebo vôbec nepoznajú islam a nikdy nežili v moslimskej krajine.

Poznám veľa osudov úbohých kresťanských žien zo západnej kultúry, ktoré sa dostali pod knutu svojej novej islamskej rodiny, napr. v Egypte, Maroku alebo Nigérii!

Putinov nemecký sedliak. Ak Nemec objaví Rusko naozaj, tak je to láska na celý život

10.07.2018

Bolo už veľa Nemcov v priebehu dejín, ktorí keď objavili rýdzosť ruskej duše a krásu a rozmanitosť širokánskej nedoziernej ruskej zeme, tak sa do oboch nesmrteľne zamilovali. Jedným z nich viac »

Ďalšia veľká hrozba: Milión Afričanov je na ceste do EÚ

08.07.2018

Marocké informačné zdroje varujú Európu pred obrovskou migračnou vlnou (nie sú to utečenci!), ktorá môže už čoskoro „zaplaviť“ Európu. Ako prvé sa o tom dozvedelo španielske periodikum viac »

Exminister R. Scholz: Nikdy neuškodil žiadny premiér svojmu národu a vlasti tak ako A. Merkel

06.07.2018

Koniec kresťanskej kultúry Európy sa neodvratne blíži. Prof. Dr. Rupert Scholz CDU bol ministrom obrany vo vláde Helmuta Kohla. Je právnikom a odborníkom na ústavné právo. Je nielen najtvrdším viac »

Diciotti, migranti, Taliansko

Španielsko a Portugalsko prijmú 100 migrantov z rybárskej lode

15.07.2018 21:51

Španielsko a Portugalsko prijmú 100 zo 450 migrantov, ktorých minulý týždeň zachránila loď a ktorí čakajú pri Sicílii na povolenie vstúpiť do Európy.

Trump, Putin

Čo povie Trump Putinovi o Kryme?

15.07.2018 20:00

Možno sa skamarátia, možno sa pohádajú a možno sa budú na seba raz usmievať a chvíľami zazerať. Obaja však ubezpečujú, že im ide o zlepšenie vzťahov.

Vladimir Putin, Viktor Orbán

Putin a Orbán hovorili v Moskve o futbale, energetike a hospodárskych vzťahoch

15.07.2018 19:27

Majstrovstvá sveta vo futbale, investície do energetiky a hospodárske vzťahy boli témami stretnutia ruského prezidenta Putina a maďarského premiéra Orbána.

Mária Patakyová, Pride

Ombudsmanka Patakyová: Práva LGBTI neohrozujú manželstvo

15.07.2018 19:00

Verejná ochrankyňa práv Mária Patakyová tvrdí, že od minulého roka sa nič nezmenilo a štát stále nerešpektuje právo na uznanie a ochranu práv párov rovnakého pohlavia.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 701
Celková čítanosť: 2762206x
Priemerná čítanosť článkov: 3940x

Autor blogu

Kategórie