Založ si blog

Ruská politička varuje dcéry Ruska pred sexom s mužmi tmavej plete. Čo slovenské političky?

Tamara Pletneva je predsedníčkou parlamentného výboru ruskej Dumy pre rodinu. Varovala ruské dievčatá a ženy, aby najmä teraz počas majstrovstiev sveta vo fotbale v Rusku, keď je v krajine veľké množstvo turistov aj tmavej plete,  aby sa vystríhali sexu s nimi. Doslova povedala:

„Je to niečo úplne iné, keď sú rodičia detí tej istej rasy, ako keď sa deti narodia bielym matkám a ich otcovia majú tmavú pleť.“

V jednom ruskom rádiovysielači, pre ktorý robila rozhovor, svoje upozornenie ruským ženám zdôvodnila o.i. týmito slovami:

“Ženy v takých prípadoch často skončia ako slobodné matky s dieťaťom, ktoré nemá bielu pleť. Ruská spoločnosť má vo všeobecnosti negatívny vzťah voči takým deťom. Preto my ruské žny by sme mali rodiť naše deti – deti s bielou pleťou.“

Pripomenula v tejto súvislosti olympiádu v Moskve, v roku 1980, keď po nej ostalo v Rusku veľa detí tmavej plete, ktoré porodili ruské ženy po sexe s cudzincami s inou pleťou. Rusi ich posmešne nazývali deti olympiády a mali vo veľkej väčšine nepríjemný strastiplný život a tiež aj ich matky.

Toto nie je rasizmus, ale je to pragmatické myslenie skúsenej ruskej političky, ktorá dokonale pozná ruskú spoločnosť, jej zvyky, jej tradície a jej postoje k ženám.

To isté čaká ženy v našej slovenskej krajine, ktorá je stále ešte a dlho aj bude krajinou početných dedín a malých mestečiek a má len dve veľkomestá.

Mentalita slovenskej spoločnosti a jej postoje voči ženám sú predovšetkým na vidieku (a SR je prevažne vidiekom) úplne podobné ako je to v Rusku.

Preto by bolo žiadúce, aby aj slovenské političky – podobne ako Tamara Pletneva – urobili podobný krok a verejne propagovali racionálne, psychologicky fundované upozornenie mladých slovenských žien, z ktorých nejedna ani len netuší, aké negatívne konzekvencie jej to prinesie, ak splodí dieťa s moslimom,  či mužom čiernej plete, lebo vôbec nepoznajú islam a nikdy nežili v moslimskej krajine.

Poznám veľa osudov úbohých kresťanských žien zo západnej kultúry, ktoré sa dostali pod knutu svojej novej islamskej rodiny, napr. v Egypte, Maroku alebo Nigérii!

Vražda 50 moslim. v Christch. je straš. čin. O masakre 120 kresť. v Nigérii sa mlčí! Prečo?

20.03.2019

Zločin na Novom Zélande, ktorého sa dopustil Brenton Tarrant, odsúdili na celom svete politici i žurnalisti. Samozrejme, že plným právom a je potešiteľné, že tak urobil aj celý svet kresťanov. viac »

Nemecká učiteľka žiada od ľudstva, aby sa prestalo množiť nezmyselne a nadbytočne

14.03.2019

Publicistka a učiteľka Verena Brunschweiger z Regensburgu vyzýva ľudí, aby sa zriekli zbytočného „robenia“ deti. Sama je bezdetná, má 38 rokov a vyučuje v meste na Dunaji, v bavorskom Regensburgu, viac »

Ak by túto obžalobu moslimov povedal EÚ politik, média ho označia za nepriateľa islamu

10.03.2019

Vyšla však z úst prezidenta Egyptu Abd al-Fattah as-Sisisho, veriaceho moslima. Európske médiá túto z ich pohľadu nebezpečnú protimigrantskú a v podstate i protiislamskú reč as-Sísího zamlčali. viac »

Donald Trump

Trumpovi by neprekážalo zverejnenie Muellerovej vyšetrovacej správy

20.03.2019 21:24

Osobitný vyšetrovateľ Robert Mueller právu predloží americkému ministrovi spravodlivosti Williamovi Barrovi.

Ukrajinský prezident Petro Porošenko

Petro Porošenko uzákonil sankcie na firmy a osoby zapojené do ruskej agresie

20.03.2019 20:40

Ukrajinský prezident uzákonil dekrétom rozhodnutie Rady národnej bezpečnosti a obrany Ukrajiny o uvalení sankcií voči právnickým osobám a jednotlivcom zapojených do ruskej agresie na Kryme a v Donbase.

sud, Rusko, Kočner,

Šufliarsky a Haščák o esemeskách s Kočnerom

20.03.2019 19:28

Tému textových správ otvoril v posledných dňoch advokát Roman Kvasnica, ktorý zastupuje matku Martiny Kušnírovej.

Francúzsky prezident Emmanuel Macron

Francúzska armáda posilní políciu počas víkendových protestov žltých viest

20.03.2019 18:41

Opatrenie oznámil hovorca francúzskej vlády Benjamin Griveaux, ktorý zároveň uviedol, že vojaci budú chrániť "pevné body" vrátane vládnych budov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 796
Celková čítanosť: 3484264x
Priemerná čítanosť článkov: 4377x

Autor blogu

Kategórie