Založ si blog

Zas Malmö! Zavretá Uni, vyhrážka mailom(teror? ) Linz, 13-ročná, 4 Afgánci na nej

Nebezpečie v EÚ! Opäť a opäť Malmö – nespočetné znásilňovania, neobjasnené desiatky vrážd. Teraz zavretie univerzity po vyhrážaní listom a mailom. 8.jan. nesmelo vstúpiť do Univerzity v Malmö 24 000 študentov a 1500 pracovníkov. Každý jeden z nich bol požiadaný mailom, aby z dôvodov bezpečnosti ostal doma.

Bezpečnostný poverenec Univerzity (kam sme sa to len dostali – takéto funkcie ešte pred niekoľkými rokmi neboli potrebné), L. Wulff dostal zmienenú vyhrážku už 29.12. mailom. Našiel ju ale až 2.1. Obsah ho veľmi vystrašil a okamžite vyrozumel políciu.

Hovorca polície v Malmö, N. Norling nechcel žurnalistom prezradiť, o čo konkrétne išlo. Povedal len toľko, že ide o veľmi vážne ohrozenie.

Aj R.Eriksson, hovorca Univerzity smel povedať len toľko, že išlo o niečo, čo Univerzite hrozilo 8.1.  

Predbežne platí až do 14.1. na Univerzite zvýšený stupeň ochrany a všade v okolí Univerzity sú políciou strážené príchodové cesty.

Študentka kriminologie  na Univerzite Malmö, Lova I. povedala v rádii, že aj keď nevie o čo ide konkrétne, tak vzhľadom na to, čo všetko sa v Malmö v oblasti kriminality deje, tak že má veľké obavy z toho, čo Univerzite hrozí.

Situácia je vážná a verejnosť v Malmö nie je o nebezpeči v konkrétnej forme informovaná, a tak možno len špekulovať, či išlo o vydieranie alebo o hrozbu terorom, prípadne o hrozbu, v ktorej boli kombinované oba faktory  – vydieranie a teror.

Ešte v decembri sa konala v Malmö demonštrácia občanov za vyššie tresty za nebezpečné kriminálne činy. Nemenovaná účastníčka povedala švédskemu žurnalistovi:

„Toto je naše Švédsko prítomnosti. Naši politici rozmaznávajú kriminálnikov, a to najmä našich moslimských utečencov. O obete ich násilností sa neveľmi starajú a policajti nám ženám nariaďujú, aby sme nechodili večer same na ulicu. A čo to znamená? No to je len výzva pre tých, čo znásilňujú ženy, aby to robili aj naďalej.

To už nie je moje Malmö, ktoré som mala tak rada.“

——————————–

Zmena „javiska“ v EÚ – ideme do Linza.

6.januára chcela ísť 13 ročná dievčina o 20,30 do Eisdisco v Linzkom Parkbade. V blízkosti vchodu sa na ňu vrhli štyria maloletí utečenci z Afganistanu a brutálne ju sexuálne obťažovali. Ako neskôr vypovedala na polícii, tak ich ruky cítila na všetkých a vo všetkých intímnych častiach tela, a to napriek zúfalému sa bráneniu. Po niekoľkých minútach sa jej podarilo násilníkom vytrhnúť a následne informovať o udalosti bezpečnostný personál pri vchode do Eisdisco. Okamžite privolanej polícii sa podarilo páchateľov za krátky čas  zadržať. Dievčina bola z toho, čo sa jej stalo traumatizovaná a policajti ju odovzdali do opatery psychoterapeutky. O všetko informovala rakúska tlač.

Podobne ako v Malmö, tak aj v Linzi sa dramaticky množia prípady znásilňovania a obťažovania žien.  

——————————————————————————————————

Ďakujem za všetky vecne a objektivne príspevky, tykajuce sa temy.

Tie „prispevky“, ktore primitivnym spôsobom utocia na autorov blogov, tie patria len do odpadu!

 

Koniec kancelárky už v pondelok? Médiá: Neohrozujte stabilitu krajiny politikou, ktorú už nikto nechce!

17.06.2018

Bolo to v lete 2015, keď Merkel v štýle veľkej diktátorky rozhodla, že do Nemecka (a tým aj do EÚ) môžu vtrhnúť státisícky utečencov bez kontrol, pričom veľká časť z nich boli vrahovia, viac »

Ruská politička varuje dcéry Ruska pred sexom s mužmi tmavej plete. Čo slovenské političky?

15.06.2018

Tamara Pletneva je predsedníčkou parlamentného výboru ruskej Dumy pre rodinu. Varovala ruské dievčatá a ženy, aby najmä teraz počas majstrovstiev sveta vo fotbale v Rusku, keď je v krajine veľké viac »

Vláda mešít; brzda integrácie islam. Postihnuté i školy. Nitriansku Deklaráciu som podporil i preto

30.04.2018

Neželám si a nechcem, aby také pomery, ako ich tu opisujem, zavládli niekedy aj na Slovensku. Kto píše v Nemecku kriticky o islame, tak je od prívržencov Merkel označený buď za rasistu alebo viac »

Bašár Asad

Rokovať s USA? Strata času, verí Asad

22.06.2018 20:08

Sýrsky prezident Baššár al-Asad si myslí, že je nezmyselné rokovať so Spojenými štátmi americkými.

Ukrajina

Z jednej zo stredoeurópskych krajín prepašovali na Ukrajinu rádium 226, tvrdí SBU

22.06.2018 19:31

Útvar kontrarozviedky Ukrajinskej bezpečnostnej služby v rámci viacstupňovej špeciálnej operácie zabránil predaju jadrového materiálu v krajine.

invalid, ZŤP, ŤZP, invalidi, dôchodca, invalidný, vozíček

Osobní asistenti budú lepšie platení

22.06.2018 18:23

Prezident SR Andrej Kiska podpísal novelu zákona o peňažných príspevkoch na kompenzáciu ťažkého zdravotného postihnutia (ŤZP).

Krysa, potkan

Mladý muž a potkan. Zišli sa na chodbe ružinovskej nemocnice

22.06.2018 17:42

Pacient ružinovskej nemocnice zbadal v stredu večer na chodbe potkana. Natočil ho na video.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 696
Celková čítanosť: 2719300x
Priemerná čítanosť článkov: 3907x

Autor blogu

Kategórie