Založ si blog

Zas Malmö! Zavretá Uni, vyhrážka mailom(teror? ) Linz, 13-ročná, 4 Afgánci na nej

Nebezpečie v EÚ! Opäť a opäť Malmö – nespočetné znásilňovania, neobjasnené desiatky vrážd. Teraz zavretie univerzity po vyhrážaní listom a mailom. 8.jan. nesmelo vstúpiť do Univerzity v Malmö 24 000 študentov a 1500 pracovníkov. Každý jeden z nich bol požiadaný mailom, aby z dôvodov bezpečnosti ostal doma.

Bezpečnostný poverenec Univerzity (kam sme sa to len dostali – takéto funkcie ešte pred niekoľkými rokmi neboli potrebné), L. Wulff dostal zmienenú vyhrážku už 29.12. mailom. Našiel ju ale až 2.1. Obsah ho veľmi vystrašil a okamžite vyrozumel políciu.

Hovorca polície v Malmö, N. Norling nechcel žurnalistom prezradiť, o čo konkrétne išlo. Povedal len toľko, že ide o veľmi vážne ohrozenie.

Aj R.Eriksson, hovorca Univerzity smel povedať len toľko, že išlo o niečo, čo Univerzite hrozilo 8.1.  

Predbežne platí až do 14.1. na Univerzite zvýšený stupeň ochrany a všade v okolí Univerzity sú políciou strážené príchodové cesty.

Študentka kriminologie  na Univerzite Malmö, Lova I. povedala v rádii, že aj keď nevie o čo ide konkrétne, tak vzhľadom na to, čo všetko sa v Malmö v oblasti kriminality deje, tak že má veľké obavy z toho, čo Univerzite hrozí.

Situácia je vážná a verejnosť v Malmö nie je o nebezpeči v konkrétnej forme informovaná, a tak možno len špekulovať, či išlo o vydieranie alebo o hrozbu terorom, prípadne o hrozbu, v ktorej boli kombinované oba faktory  – vydieranie a teror.

Ešte v decembri sa konala v Malmö demonštrácia občanov za vyššie tresty za nebezpečné kriminálne činy. Nemenovaná účastníčka povedala švédskemu žurnalistovi:

„Toto je naše Švédsko prítomnosti. Naši politici rozmaznávajú kriminálnikov, a to najmä našich moslimských utečencov. O obete ich násilností sa neveľmi starajú a policajti nám ženám nariaďujú, aby sme nechodili večer same na ulicu. A čo to znamená? No to je len výzva pre tých, čo znásilňujú ženy, aby to robili aj naďalej.

To už nie je moje Malmö, ktoré som mala tak rada.“

——————————–

Zmena „javiska“ v EÚ – ideme do Linza.

6.januára chcela ísť 13 ročná dievčina o 20,30 do Eisdisco v Linzkom Parkbade. V blízkosti vchodu sa na ňu vrhli štyria maloletí utečenci z Afganistanu a brutálne ju sexuálne obťažovali. Ako neskôr vypovedala na polícii, tak ich ruky cítila na všetkých a vo všetkých intímnych častiach tela, a to napriek zúfalému sa bráneniu. Po niekoľkých minútach sa jej podarilo násilníkom vytrhnúť a následne informovať o udalosti bezpečnostný personál pri vchode do Eisdisco. Okamžite privolanej polícii sa podarilo páchateľov za krátky čas  zadržať. Dievčina bola z toho, čo sa jej stalo traumatizovaná a policajti ju odovzdali do opatery psychoterapeutky. O všetko informovala rakúska tlač.

Podobne ako v Malmö, tak aj v Linzi sa dramaticky množia prípady znásilňovania a obťažovania žien.  

——————————————————————————————————

Ďakujem za všetky vecne a objektivne príspevky, tykajuce sa temy.

Tie „prispevky“, ktore primitivnym spôsobom utocia na autorov blogov, tie patria len do odpadu!

 

Einstein najgénius fyzik, Hawking najgénius astrofyzik. PRAVDA odpovedaj Mi!

15.03.2018

Veľký Génius je mŕtvy. Skonal včera ako 76 ročný. Obdivoval som ho a veľa som sa od neho učil. Zomrel v mesiaci, v ktorom som sa ja narodil. Keďže astrofyzika bola od detstva aj mojím koníčkom viac »

Otv. list: Pravda porušuje pravidlá! Chráni Cvika, hoci pise v dennikn, že je hnojisko

14.03.2018

a píše o ďalších jej blogeroch – ale predovsetkym o mojej osobe nenávistne a dehonestujuco - ako o jej hnojároch. Ale preco ste mi najprv stiahli clánok z 28. 2.: Ako samozvaný inkvizítor P. viac »

Paríž „nechce Nemecko“, sprísni azyl. Talianske voľby otriasli EÚ. Výsmech Le Pen

06.03.2018

Popularita Macrona padá. Má strach pred stranou FN Marine Le Pen. Paríž chce preto novým zákonom zostriť utečeneckú politiku. Obáva sa toho, aby do parlamentu neprišli „extrémisti“, ako viac »

Robert Krajmer

Generálna prokuratúra sa pozrie na pôvod majetku manželky šéfa protikorupčnej jednotky NAKA

20.03.2018 12:46

Generálna prokuratúra sa chce pozrieť na pôvodu majetku manželky riaditeľa protikorupčnej jednotky Národnej kriminálnej agentúry Róberta Krajmera.

DSCN0155

Vo februári zaregistrovali 7743 nových osobných áut

20.03.2018 12:40

Vo februári tohto roka bolo zaregistrovaných 7743 nových osobných automobilov, čo predstavuje oproti vlaňajšku pokles o 7,45 %.

Earns Facebook

Facebook čelí škandálu s ochranou údajov ľudí

20.03.2018 12:00

Britská firma Cambridge Analytica mala využívať informácie z vyše 50 miliónov účtov amerických užívateľov Facebooku aj na podporu kampane Donalda Trumpa. Zasiahnuť mala aj do volieb v Česku.

SR Prezident Kiska Vláda

Kiska nevymenuje vládu, ktorú mu navrhol Pellegrini

20.03.2018 11:41, aktualizované: 11:56

Prezident ďalej uviedol, že Peter Pellegrini má čas vytvoriť návrh novej zostavy do piatku.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 693
Celková čítanosť: 2620867x
Priemerná čítanosť článkov: 3782x

Autor blogu

Kategórie