Založ si blog

Zas Malmö! Zavretá Uni, vyhrážka mailom(teror? ) Linz, 13-ročná, 4 Afgánci na nej

Nebezpečie v EÚ! Opäť a opäť Malmö – nespočetné znásilňovania, neobjasnené desiatky vrážd. Teraz zavretie univerzity po vyhrážaní listom a mailom. 8.jan. nesmelo vstúpiť do Univerzity v Malmö 24 000 študentov a 1500 pracovníkov. Každý jeden z nich bol požiadaný mailom, aby z dôvodov bezpečnosti ostal doma.

Bezpečnostný poverenec Univerzity (kam sme sa to len dostali – takéto funkcie ešte pred niekoľkými rokmi neboli potrebné), L. Wulff dostal zmienenú vyhrážku už 29.12. mailom. Našiel ju ale až 2.1. Obsah ho veľmi vystrašil a okamžite vyrozumel políciu.

Hovorca polície v Malmö, N. Norling nechcel žurnalistom prezradiť, o čo konkrétne išlo. Povedal len toľko, že ide o veľmi vážne ohrozenie.

Aj R.Eriksson, hovorca Univerzity smel povedať len toľko, že išlo o niečo, čo Univerzite hrozilo 8.1.  

Predbežne platí až do 14.1. na Univerzite zvýšený stupeň ochrany a všade v okolí Univerzity sú políciou strážené príchodové cesty.

Študentka kriminologie  na Univerzite Malmö, Lova I. povedala v rádii, že aj keď nevie o čo ide konkrétne, tak vzhľadom na to, čo všetko sa v Malmö v oblasti kriminality deje, tak že má veľké obavy z toho, čo Univerzite hrozí.

Situácia je vážná a verejnosť v Malmö nie je o nebezpeči v konkrétnej forme informovaná, a tak možno len špekulovať, či išlo o vydieranie alebo o hrozbu terorom, prípadne o hrozbu, v ktorej boli kombinované oba faktory  – vydieranie a teror.

Ešte v decembri sa konala v Malmö demonštrácia občanov za vyššie tresty za nebezpečné kriminálne činy. Nemenovaná účastníčka povedala švédskemu žurnalistovi:

„Toto je naše Švédsko prítomnosti. Naši politici rozmaznávajú kriminálnikov, a to najmä našich moslimských utečencov. O obete ich násilností sa neveľmi starajú a policajti nám ženám nariaďujú, aby sme nechodili večer same na ulicu. A čo to znamená? No to je len výzva pre tých, čo znásilňujú ženy, aby to robili aj naďalej.

To už nie je moje Malmö, ktoré som mala tak rada.“

——————————–

Zmena „javiska“ v EÚ – ideme do Linza.

6.januára chcela ísť 13 ročná dievčina o 20,30 do Eisdisco v Linzkom Parkbade. V blízkosti vchodu sa na ňu vrhli štyria maloletí utečenci z Afganistanu a brutálne ju sexuálne obťažovali. Ako neskôr vypovedala na polícii, tak ich ruky cítila na všetkých a vo všetkých intímnych častiach tela, a to napriek zúfalému sa bráneniu. Po niekoľkých minútach sa jej podarilo násilníkom vytrhnúť a následne informovať o udalosti bezpečnostný personál pri vchode do Eisdisco. Okamžite privolanej polícii sa podarilo páchateľov za krátky čas  zadržať. Dievčina bola z toho, čo sa jej stalo traumatizovaná a policajti ju odovzdali do opatery psychoterapeutky. O všetko informovala rakúska tlač.

Podobne ako v Malmö, tak aj v Linzi sa dramaticky množia prípady znásilňovania a obťažovania žien.  

——————————————————————————————————

Ďakujem za všetky vecne a objektivne príspevky, tykajuce sa temy.

Tie „prispevky“, ktore primitivnym spôsobom utocia na autorov blogov, tie patria len do odpadu!

 

Sex a „láska“ so SexRobotmi – to je aj veľká etická a religiózna Dilema

14.01.2018

Budúcnosť, ktorá nás už čoskoro očakáva a bude normálna: Televízna kráska je sexroboter a „pracuje“ pre Bayerischer Rundfunk ako pokusný objekt pre seriál Homo Digitalis. Medzičasom už viac »

N. Armstrong, muž na Mesiaci: Zahnali nás odtiaľ extraterestrické bytosti

12.01.2018

Mesiac je umelá konštrukcia! A dodnes je veľa ľudí, ktorí tvrdia, že Apollo 11 s Armstrongom nebolo nikdy na Mesiaci. Rôzne teórie, ktoré to dokazovali, majú pôvod v tom, že v priebehu rokov viac »

Chystá Poľsko Polexit? Pomôže Londýn? A bude aj EÚ-BP? Pridá sa Orbán?

09.01.2018

Do Bruselu prichádzajú veľmi znepokojujúce správy z Londýna i Varšavy. Budeme mať popri EÚ aj EÚ-BP a možno neskôr aj EÚ-BPM? Ak sa Brexit zrealizuje, čo Theresa May bezpodmienečne chce, viac »

deti, škôlka

Obce nechcú platiť súkromné škôlky

16.01.2018 12:30

V súčasnosti musí obec alebo mesto neštátnemu zariadeniu vyčleniť balík z peňazí, ktoré získa z daní príjmov fyzických osôb ako priamy príjem.

natália blahová

Blahová vyzvala Tomanovú, aby sa vzdala funkcie ombudsmanky

16.01.2018 12:11

Poslankyňa SaS dáva detskej ombudsmanke čas do konca tohto týždňa. "Ušetrí si tým fiasko s trestným stíhaním za ohováranie," uviedla Blahová.

Rusko, vlajka, ilustračná

Spojené štáty vyhlásia 29. januára nové sankcie proti Rusku

16.01.2018 12:09

Americká vláda zverejní informáciu o nových protiruských sankciách 29. januára. V Moskve to dnes oznámil veľvyslanec USA Jon Huntsman.

Marián Šóth

Na chyby v eZdraví poukazujú aj súkromní lekári

16.01.2018 11:52

Asociácia súkromných lekárov žiada, aby sa upustilo od sankcií právne relevantným spôsobom, žiada teda odloženie účinnosti príslušných ustanovení zákona.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 673
Celková čítanosť: 2474729x
Priemerná čítanosť článkov: 3677x

Autor blogu