Založ si blog

Zas Malmö! Zavretá Uni, vyhrážka mailom(teror? ) Linz, 13-ročná, 4 Afgánci na nej

Nebezpečie v EÚ! Opäť a opäť Malmö – nespočetné znásilňovania, neobjasnené desiatky vrážd. Teraz zavretie univerzity po vyhrážaní listom a mailom. 8.jan. nesmelo vstúpiť do Univerzity v Malmö 24 000 študentov a 1500 pracovníkov. Každý jeden z nich bol požiadaný mailom, aby z dôvodov bezpečnosti ostal doma.

Bezpečnostný poverenec Univerzity (kam sme sa to len dostali – takéto funkcie ešte pred niekoľkými rokmi neboli potrebné), L. Wulff dostal zmienenú vyhrážku už 29.12. mailom. Našiel ju ale až 2.1. Obsah ho veľmi vystrašil a okamžite vyrozumel políciu.

Hovorca polície v Malmö, N. Norling nechcel žurnalistom prezradiť, o čo konkrétne išlo. Povedal len toľko, že ide o veľmi vážne ohrozenie.

Aj R.Eriksson, hovorca Univerzity smel povedať len toľko, že išlo o niečo, čo Univerzite hrozilo 8.1.  

Predbežne platí až do 14.1. na Univerzite zvýšený stupeň ochrany a všade v okolí Univerzity sú políciou strážené príchodové cesty.

Študentka kriminologie  na Univerzite Malmö, Lova I. povedala v rádii, že aj keď nevie o čo ide konkrétne, tak vzhľadom na to, čo všetko sa v Malmö v oblasti kriminality deje, tak že má veľké obavy z toho, čo Univerzite hrozí.

Situácia je vážná a verejnosť v Malmö nie je o nebezpeči v konkrétnej forme informovaná, a tak možno len špekulovať, či išlo o vydieranie alebo o hrozbu terorom, prípadne o hrozbu, v ktorej boli kombinované oba faktory  – vydieranie a teror.

Ešte v decembri sa konala v Malmö demonštrácia občanov za vyššie tresty za nebezpečné kriminálne činy. Nemenovaná účastníčka povedala švédskemu žurnalistovi:

„Toto je naše Švédsko prítomnosti. Naši politici rozmaznávajú kriminálnikov, a to najmä našich moslimských utečencov. O obete ich násilností sa neveľmi starajú a policajti nám ženám nariaďujú, aby sme nechodili večer same na ulicu. A čo to znamená? No to je len výzva pre tých, čo znásilňujú ženy, aby to robili aj naďalej.

To už nie je moje Malmö, ktoré som mala tak rada.“

——————————–

Zmena „javiska“ v EÚ – ideme do Linza.

6.januára chcela ísť 13 ročná dievčina o 20,30 do Eisdisco v Linzkom Parkbade. V blízkosti vchodu sa na ňu vrhli štyria maloletí utečenci z Afganistanu a brutálne ju sexuálne obťažovali. Ako neskôr vypovedala na polícii, tak ich ruky cítila na všetkých a vo všetkých intímnych častiach tela, a to napriek zúfalému sa bráneniu. Po niekoľkých minútach sa jej podarilo násilníkom vytrhnúť a následne informovať o udalosti bezpečnostný personál pri vchode do Eisdisco. Okamžite privolanej polícii sa podarilo páchateľov za krátky čas  zadržať. Dievčina bola z toho, čo sa jej stalo traumatizovaná a policajti ju odovzdali do opatery psychoterapeutky. O všetko informovala rakúska tlač.

Podobne ako v Malmö, tak aj v Linzi sa dramaticky množia prípady znásilňovania a obťažovania žien.  

——————————————————————————————————

Ďakujem za všetky vecne a objektivne príspevky, tykajuce sa temy.

Tie „prispevky“, ktore primitivnym spôsobom utocia na autorov blogov, tie patria len do odpadu!

 

V tieni jedného paktu, je tu už nová pasca: Utečenecký pakt. Za 4 dni podpis!

13.12.2018

Dosiaľ sa takmer nikde nepísalo aj ďalšom pakte OSN – o utečeneckom pakte. A ani politici o ňom nehovoria. Ide pritom o dva rôzne, aj keď svojím spôsobom podobné pakty. Viedeň podpíše utečenecký viac »

Pozvali ma do Paríža žlté vesty – jeden celý deň som bol jeden z nich

12.12.2018

Do Paríža som na stanicu Gare de l´Est cestoval z Nemecka už nespočetne veľa krát a vždy som bol plný radostného očakávania, čo mi ponúkne a daruje toto veľkolepé mesto. Ale v toto sobotné viac »

Kto bude kritizovať migračný pakt OSN, tomu bude hroziť väzenie?

07.12.2018

Brusel premieňa EÚ čoraz rýchlejšie na diktatúru, ktorá nadobúda stalinistické i nacistické štruktúry. Do väzenia len za kritiku? Áno, presne tak! Ale veď to je odstránenie najdôležitejšieho viac »

Mohammad Džavád Zaríf

Minister Zaríf znova odmieta obvinenia USA, že je Irán hrozbou pre Blízky východ

15.12.2018 08:34

Obavy medzinárodného spoločenstva naďalej vyvoláva program rozvoja balistických striel v Iráne.

marcel, rodina, vlak

Rodičia bojovali o syna, na liečbu dali všetko

15.12.2018 08:00

Smrť si poňho prišla príliš skoro, chlapec sotva dospel, mal 18 rokov.

počasie, sneh

Na horách sneh, v nížinách blato

15.12.2018 07:00

Kým v stredných a vysokých polohách sa zvianočnieva, v nížinách sa zrejme k najkrajším sviatkom roka došmýkame po blate.

Národný futbalový štadión

TOP 5 videí týždňa TV Pravda

15.12.2018 06:00

Bude obchvat Bratislavy v roku 2020? Klamal Kiska? Kam zmizli eurofondy na kultúru? Kde sa ukrýval Šajgal? Ako sa vám páči nový Národný futbalový štadión?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 750
Celková čítanosť: 3115644x
Priemerná čítanosť článkov: 4154x

Autor blogu

Kategórie