Založ si blog

Zas Malmö! Zavretá Uni, vyhrážka mailom(teror? ) Linz, 13-ročná, 4 Afgánci na nej

Nebezpečie v EÚ! Opäť a opäť Malmö – nespočetné znásilňovania, neobjasnené desiatky vrážd. Teraz zavretie univerzity po vyhrážaní listom a mailom. 8.jan. nesmelo vstúpiť do Univerzity v Malmö 24 000 študentov a 1500 pracovníkov. Každý jeden z nich bol požiadaný mailom, aby z dôvodov bezpečnosti ostal doma.

Bezpečnostný poverenec Univerzity (kam sme sa to len dostali – takéto funkcie ešte pred niekoľkými rokmi neboli potrebné), L. Wulff dostal zmienenú vyhrážku už 29.12. mailom. Našiel ju ale až 2.1. Obsah ho veľmi vystrašil a okamžite vyrozumel políciu.

Hovorca polície v Malmö, N. Norling nechcel žurnalistom prezradiť, o čo konkrétne išlo. Povedal len toľko, že ide o veľmi vážne ohrozenie.

Aj R.Eriksson, hovorca Univerzity smel povedať len toľko, že išlo o niečo, čo Univerzite hrozilo 8.1.  

Predbežne platí až do 14.1. na Univerzite zvýšený stupeň ochrany a všade v okolí Univerzity sú políciou strážené príchodové cesty.

Študentka kriminologie  na Univerzite Malmö, Lova I. povedala v rádii, že aj keď nevie o čo ide konkrétne, tak vzhľadom na to, čo všetko sa v Malmö v oblasti kriminality deje, tak že má veľké obavy z toho, čo Univerzite hrozí.

Situácia je vážná a verejnosť v Malmö nie je o nebezpeči v konkrétnej forme informovaná, a tak možno len špekulovať, či išlo o vydieranie alebo o hrozbu terorom, prípadne o hrozbu, v ktorej boli kombinované oba faktory  – vydieranie a teror.

Ešte v decembri sa konala v Malmö demonštrácia občanov za vyššie tresty za nebezpečné kriminálne činy. Nemenovaná účastníčka povedala švédskemu žurnalistovi:

„Toto je naše Švédsko prítomnosti. Naši politici rozmaznávajú kriminálnikov, a to najmä našich moslimských utečencov. O obete ich násilností sa neveľmi starajú a policajti nám ženám nariaďujú, aby sme nechodili večer same na ulicu. A čo to znamená? No to je len výzva pre tých, čo znásilňujú ženy, aby to robili aj naďalej.

To už nie je moje Malmö, ktoré som mala tak rada.“

——————————–

Zmena „javiska“ v EÚ – ideme do Linza.

6.januára chcela ísť 13 ročná dievčina o 20,30 do Eisdisco v Linzkom Parkbade. V blízkosti vchodu sa na ňu vrhli štyria maloletí utečenci z Afganistanu a brutálne ju sexuálne obťažovali. Ako neskôr vypovedala na polícii, tak ich ruky cítila na všetkých a vo všetkých intímnych častiach tela, a to napriek zúfalému sa bráneniu. Po niekoľkých minútach sa jej podarilo násilníkom vytrhnúť a následne informovať o udalosti bezpečnostný personál pri vchode do Eisdisco. Okamžite privolanej polícii sa podarilo páchateľov za krátky čas  zadržať. Dievčina bola z toho, čo sa jej stalo traumatizovaná a policajti ju odovzdali do opatery psychoterapeutky. O všetko informovala rakúska tlač.

Podobne ako v Malmö, tak aj v Linzi sa dramaticky množia prípady znásilňovania a obťažovania žien.  

——————————————————————————————————

Ďakujem za všetky vecne a objektivne príspevky, tykajuce sa temy.

Tie „prispevky“, ktore primitivnym spôsobom utocia na autorov blogov, tie patria len do odpadu!

 

Na slávnej Humboldt-Universität začne „vládnuť“ aj islam a šaria. Veto študentov zamietli!

22.09.2018

Politický islam je ako zhubný nádor v organizme. Ak raz niekde zapustí svoje korene, tak sa rozrastie agresívne na niečo, čo všetko vôkol nich a postupne aj ďalej a ďalej rozruší a premieňa viac »

P. Merkel, na vašich rukách ľpie krv nevinných! Píše v liste kancelárke matka zavraždenej Susanny

18.09.2018

Nemecká kancelárka už určite musela dostať mnoho podobných listov, odkedy otvorila úplne svojvoľne dokorán nemecké hranice, aby do krajiny prúdilo množstvo migrantov, z veľkej časti neidentifikovaných viac »

Patria moslimovia do CDU? Čo sa stane, keď to poslankyňa CDU kritizuje

13.09.2018

V časoch kancelárstva Helmuta Kohla, politického „otca“ kancelárky Merkel bola CDU ešte kresťansko-demokratická strana, čo signalizuje aj jej názov. Odkedy ale vládne Merkel, tak sa strana viac »

Clá zdvihnú ceny, varoval najväčší americký obchod

23.09.2018 08:50

Najväčší americký maloobchodný reťazec Walmart by pre nové americké clá na čínsky tovar mohol prikročiť k zvyšovaniu svojich cien.

Irán prehliadka vojenská útok zranení

Irán si po útoku v Ahváze predvolal viacerých európskych veľvyslancov

23.09.2018 08:41

"Tento zločin je pokračovaním komplotov regionálnych štátov, ktoré sú bábkami Spojených štátov," uviedol Chameneí.

drogy, kokaín, hašiš

Zombie droga drieme už dlhšie aj na Slovensku

23.09.2018 08:00

Svoje meno získala pre desivý výzor človeka, ktorý ju užil a motá sa ako chodiaca mŕtvola.

Matteo Salvini

Salvini: Pravicové politické krídlo je 'pravým' ochrancom Európy

22.09.2018 22:08

Na konferencii, ktorú organizovala jedna z menších strán talianskej krajnej pravice vystúpil aj Trumpov bývalý stratég Bannon.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 720
Celková čítanosť: 2914067x
Priemerná čítanosť článkov: 4047x

Autor blogu

Kategórie